od 2 482 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 109 769

POŁOŻENIE

zlokalizowany jest w odległości ok. 2 km od centrum Agadiru i ok. 25 km od lotniska. W okolicy duży wybór barów, restauracji i sklepów. 

PLAŻA

przy hotelu (przejście przez promenadę spacerową) publiczna plaża z wydzieloną częścią hotelową, łagodne zejście do morza. Na plaży bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki płatne. 

HOTEL

kategoria lokalna 4*  
Wybudowany w formie wakacyjnej wioski, mieści się na rozległym terenie, lubiany i doceniany przez Gości obiekt. 
Hotel wyróżniony Nagroda Travellers' Choice 2023, która  przyznawana jest obiektom, które stale zbierają świetne recenzje i należą do najlepszych 10% obiektów na stronie Tripadvisor.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja l'Océane - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, wieczory tematyczne, 3 restauracje la carte: Al Yacout - kuchnia marokańska, L'Andiamo - kuchnia włoska, Le Tarbouche - kuchnia międzynarodowa, bar przy basenie; kantor, sklep z prasą, butik z odzieżą, jubiler, parking;
centrum konferencyjne dla 1000 osób.
W hotelu bezpłatny internet bezprzewodowy;za opłatą: room-service, sejf w recepcji, opiekunka do dziecka, lekarz na wezwanie, pralnia, usługa prasowania, wypożyczalnia samochodów. 

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

2 baseny, w tym 1 z wydzieloną częścią dla dzieci i podgrzewany w sezonie zimowym ( słodka woda, ok. 1000 m i 250 m, gł. 0,4-1,6 m), przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; plac i pokój zabaw dla dzieci, miniklub (4-8 lat), amfiteatr, animacje dla dzieci i dorosłych; centrum spa (wstęp dla osób powyżej 16. roku życia; czynne: 9.00-12.30 i 15.00-19.00): bezpłatnie: fitness, płatne: sauna, jacuzzi, łaźnia parowa, manicure, pedicure, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało;
oferta zewnętrzna (płatne): sporty wodne na plaży. 

ZAKWATEROWANIE

Łącznie do dyspozycji Gości 427 pokoi, 4 budynki: główny i 3 boczne, do 3 pięter, 
pokój standardowy: ok. 36 m, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar (płatny wg konsumpcji); balkon (stolik i krzesełka), widok na okolicę;
pokój rodzinny deluxe: 4-os., ok. 72 m, 2 pokoje standardowe połączone drzwiami; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród; pokój rodzinny na zamówienie, za dopłatą.

WYŻYWIENIE

ALL INCLUSIVE
śniadanie (7.30-10.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.30-22.00) w formie bufetu w restauracji l'Océane; lokalne napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive. 

INFORMACJE DODATKOWE

www.atlashotelscollection.com  

CENA

Cena PLN zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, bagaż rejestrowany do 23 kg dla przelotów czarterowych;
dla przelotów low costowych Ryanair tylko bagaż podręczny (40 × 20 × 25 cm) / Wizzair tylko bagaż podręczny (40 × 30 × 20 cm, maks. 10 kg; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej, VAT.
OPIEKA REZYDENTA: Na miejscu oferta wycieczek fakultatywnych realizowanych z polskim przewodnikiem.Polsko języczny rezydent w rejonie Agadir.Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w recepcji hotelu, bagażu rejestrowanego przy połączeniach rejsowych (nie czarter) - płatny ok. 250pln-300pln za 1 sztukę bagażu do 23 kg, w Wizzair możliwośc wykupienia również usługi Wizzair Priority z bagażem na pokład do 10 kg (55 x 40 x 23) - opłata ok. 160pln/szt; 
dodatkowego ubezpieczenia:
od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych,Brak opieki rezydenta w rejonie Marakesz, Telefon alarmowy w rejonie Marakesz.
W przypadku przelotów Rejsowych / Low Costowych ostateczna cena imprezy uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena rezeacji wstępnej może ulegać zmianom.W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

* Paszport ważny minimum 3 miesiące  od planowanej daty wjazdu. Przy pobytach do 90 dni wiza nie jest wymagana od obywateli polskich.
* Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM PO GODZ.12:00.
PRZY POŁĄCZENIACH LINIAMI LOTNICZYMI TYPU LOW COST BEZPŁATNA ODPRAWA NA 24 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 25 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Surfing Surfing tak
  • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8 / 5
Travelplanet

Doskonałe (65 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,9 / 5

Wyżywienie 3,6 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 3,8 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

64. najwyższa ocena z 2563 hoteli w Maroko

Dana N.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 15.7. - 22.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Więcej nie pojedziemy.Ci, którzy lubią ciepło i słońce, nie powinni jechać do Agadiru.Po tygodniowym urlopie słońce świeci tylko przez trzy popołudnia, w przeciwnym razie jest pochmurno, mgliście i wietrznie.

Więcej nie pojedziemy.Ci, którzy lubią ciepło i słońce, nie powinni jechać do Agadiru.Po tygodniowym urlopie słońce świeci tylko przez trzy popołudnia, w przeciwnym razie jest pochmurno, mgliście i wietrznie.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Ładny pokój hotelowy z widokiem na ocean

Wyżywienie
Katastrofa gastronomiczna.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anna Divišková

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 1.10. - 8.10.2022 Oceniono: Październik 2022

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Podobało nam się wakacje, spełniły nasze oczekiwania, przyjemne otoczenie i personel

Podobało nam się wakacje, spełniły nasze oczekiwania, przyjemne otoczenie i personel

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Fajnie, ale brakowało nam prysznica, my starsi ludzie mieliśmy problem z dostaniem się do wanny

Wyżywienie
Próbowaliśmy różnych wszystkiego ku naszej satysfakcji

Obsługa w hotelu
Dobry codzienny świetny program

Plaża
Nie zostawaliśmy długo, głównie byliśmy na basenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Dana N.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 15.7. - 22.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Więcej nie pojedziemy.Ci, którzy lubią ciepło i słońce, nie powinni jechać do Agadiru.Po tygodniowym urlopie słońce świeci tylko przez trzy popołudnia, w przeciwnym razie jest pochmurno, mgliście i wietrznie.

Więcej nie pojedziemy.Ci, którzy lubią ciepło i słońce, nie powinni jechać do Agadiru.Po tygodniowym urlopie słońce świeci tylko przez trzy popołudnia, w przeciwnym razie jest pochmurno, mgliście i wietrznie.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Ładny pokój hotelowy z widokiem na ocean

Wyżywienie
Katastrofa gastronomiczna.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anna Divišková

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 1.10. - 8.10.2022 Oceniono: Październik 2022

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Podobało nam się wakacje, spełniły nasze oczekiwania, przyjemne otoczenie i personel

Podobało nam się wakacje, spełniły nasze oczekiwania, przyjemne otoczenie i personel

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Fajnie, ale brakowało nam prysznica, my starsi ludzie mieliśmy problem z dostaniem się do wanny

Wyżywienie
Próbowaliśmy różnych wszystkiego ku naszej satysfakcji

Obsługa w hotelu
Dobry codzienny świetny program

Plaża
Nie zostawaliśmy długo, głównie byliśmy na basenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Věra Lasovská

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 23.7. - 30.7.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Nie byliśmy zadowoleni z delegata!!! Szampon, który nawet nie wiedział, jak powitać swojego klienta! Inaczej satysfakcja. Ale ten fakt wpłynie na pobyt DOST. Delegat był doskonały!!!

Nie byliśmy zadowoleni z delegata!!! Szampon, który nawet nie wiedział, jak powitać swojego klienta! Inaczej satysfakcja. Ale ten fakt wpłynie na pobyt DOST. Delegat był doskonały!!!

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie
Długie kolejki do poszczególnych posiłków. Nigdzie tego nie doświadczyliśmy. Doskonałe jedzenie. Obsługa również.

Obsługa w hotelu
Hotel dobry. Rozwiązaliśmy problem nieodpływowego zlewu 3 razy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Lucie V.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.8. - 3.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Zadowolona

Zadowolona

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Cóż, mogłoby być lepiej.

Wyżywienie
Mały wybór ryb.

Obsługa w hotelu
OK

Plaża
Ocean mnie zawiódł. Pierwszy, który nie wyleczył mojej egzemy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Alan H.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.8. - 27.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Labranda Les Dunes D’Or Maroko, Agadir

Świetne miejsce docelowe, dobry hotel, dobry delegat też.

Świetne miejsce docelowe, dobry hotel, dobry delegat też.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 34 °C temperatura w nocy 23 °C

  • Temperatura wody 21 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 33 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Piątek 36 °C temperatura w nocy 24 °C

  • Sobota 36 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować