• UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
 • Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista). Można ją wyrobić w ambasadzie Kuby w Warszawie, a także przez Internet za pośrednictwem serwisów wizowych. Kartę turysty można uzyskać również w niektórych biurach podróży. Opłata za wyrobienie karty turysty to dodatkowy koszt w wysokości 180-250 PLN.

Hotel Roc Arenas Doradas

Ocena: 4/5

Kuba, Varadero, Varadero

od 5 578 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 4 867

POŁOŻENIE

Hotel położony tuż przy plaży w miejscowości Varadero, ok. 7 km od centrum, 5 min drogi od Delfinarium. Najbliższe lotnisko znajduje się ok. 30 km od hotelu.

PLAŻA

Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta, leżaki i parasole bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*, naszym zdaniem 3* 
Sklada się z budynku głównego z recepcją i restauracją główną oraz 11 jednopietrowych budynków ułozonych w literę "U", otoczony tropikalnym ogrodem. 
Starszy hotel, w dobrej cenie, dla mniej wymagających Klientów. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja czynna całą dobę, ogród, taras słoneczny, punkt wymiany walut, sklepik, pralnia dodatkowo płatna, lekarz na wezwanie i dodatkowo płatny, restauracja główna, 4 restauracje, 5 barów, sala konferencyjna. 
Internet Wi-Fi bezpłatnie na terenie hotelu.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole przy basenie, aerobik, siatkówka, piłka nożna, rzutki.
płatne: strefa spa, sporty wodne na plaży.

DLA DZIECI

Brodzik, mini klub dla dzieci.

ZAKWATEROWANIE

316 pokoi
Pokoje typu Standard dla maksymalnie 3 osób dorosłych i jednego dziecka do lat 12, wyposażone w łazienkę z wanną/prysznicem, suszarkę do włosów, klimatyzację, telewizor, telefon, sejf (płatny), mini bar (płatny), żelazko i deskę do prasowania, balkon/taras. 

WYŻYWIENIE

All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia. Wybrane lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe podawane są w wyznaczonych przez hotel godzinach.
 

INFORMACJE DODATKOWE

Autopista Varadero,
Km 12 - Matanzas - Cubawww.hotelrocarenasdoradas.com

UWAGA! WYCIECZKI FAKULTATYWNE

- REZERWACJA WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH W JĘZYKU POLSKIM PRZED WYLOTEM Z POLSKI!
Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, napisz do nas maila na adres biuro@primaholiday.pl, 
a przekażemy Ci kontakt do zaprzyjaźnionej zewnętrznej firmy, gdzie jeszcze przed wylotem z Polski można zarezerwować wycieczki fakultatywne w języku polskim.
Dokonując rezerwacji przez ich stronę internetową,  na hasło Prima, do Vouchera na wycieczkę fakultatywną  dołączany będzie mini e-book z  praktycznymi informacjami o Kubie: co należy zabrać, jak wymienić pieniądze, wszelkie praktyczne informacje, które ułatwią i uprzyjemnią Państwu pobyt na miejscu.- WYCIECZKI FAKULTATYWNE W J. ANGIELSKIM NA MIEJSCU
Na miejscu Klienci maja możliwość rezerwacji wycieczek fakultatywnych realizowanych w języku angielskim.  Przykładowe wycieczki tu: https://www.primaholiday.pl/oferty/kuba/wybrzeze-hawany/memories-miramar-habana-6373#termId=706db6bfab68ea127b18c08281ac3d4a&adults=2

CENA

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Cena zawiera: bilet lotniczy (w przypadku oferty z przelotem), bagaż rejestrowany - z wyłączeniem przewoźnika Air France,  gdzie w cenie jest tylko bagaż podręczny od 7 do 12 kg,  natomiast bagaż rejestrowany 23 kg jest za dodatkową opłatą około 450pln/szt; transfer lotnisko - hotel - lotnisko; zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe; ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, obowiązkowe w przypadku wyjazdów na Kubę dodatkowe ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i transportu powstałe na skutek PANDEMII maksymalnie do kwoty 20.000 EUR (wartość ok. 50pln/os/tydz); OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, w przypadku połączeń na Air Franse bagaż rejestrowany 23 kg za opłatą około 300pln / szt., opłaty za obowiązkową wizę tzw kartę turysty - możliwość zakupu takiej karty u organizatora Prima Holiday ok. 180pln/os.)  
Oferta bez polskojęzycznego rezydenta. Prima Holiday współpracuje jednak z zewnętrzną zaprzyjaźniona firmą organizująca wycieczki fakultatywne w języku polskim. Przy wykupie takiej wycieczki,  organizator wycieczek wspiera Klienta w razie zaistniełej potrzeby. W takim wypadku jeśli Klienci będą potrzebowali pomocy na miejscu, mogą się do niego zwrócić. Ponad to Kienci są pod opieką lokalnego kontrahenta Prima Holiday, oraz posiadają telefon alarmowy / Whats App do Polski czynny 24h.
 

WARUNKI WJAZDOWE

WAŻNE!: Obywatel polski udający się na Kubę obowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista) wydawanej wyłącznie w celach turystycznych przez konsulat kubański w Warszawie. Istnieje również możliwość zakupu takiej karty u organizatora Prima Holiday w cenie ok. 180pln / szt (zamówienie na kartę musi być złożone odpowiednio wcześnie przed wylotem, aby karta dotarła do Klientów wysyłką kurierską  jeszcze przed wylotem) 
Przy przekraczaniu granicy obowiązkowy jest min. 3-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wjazdu na Kubę. Turysta zobowiązany jest również posiadać bilet powrotny lub umożliwiający kontynuację podróży. 

Turyści przyjeżdżający na wypoczynek zorganizowany z biurem podrózy nie muszą udokumentować posiadanych środków pieniężnych. Nie ma możliwośći dokonywania płatności walutą USD. Zalecamy mieć ze sobą Euro, nie wszędzie jest możliwość płatnością kartą kredytową.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

WYMAGANE DOKUMENTY: 
- wypełniony formularz na stronie https://www.dviajeros.mitrans.gob.cu/inicio. Dotyczy również dzieci. Na lotnisku podróżni zostaną poproszeni o okazanie kodu QR, który otrzymuje się na maila po wypełnieniu formularza.
- Paszport ważny przynajmniej 3 miesiące od daty wylotu z Kuby (także dzieci bez względu na wiek).
- Ubezpieczanie obejmujące koszty leczenia COVID-19 (minimum Ubezpieczenie Rekomendowane). 
- Karta Turysty: obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. karty turysty. Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 7 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 27 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8 / 5
Travelplanet

Dobry (Na podstawie 5 opinii)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 2,6 / 5

Okolica 4,6 / 5

Cena 3,5 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

42. najwyższa ocena z 560 hoteli w Kuba

Lenka K.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 15.9. - 30.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Bajkowe wakacje. Na pewno wrócimy na Kubę

Bajkowe wakacje. Na pewno wrócimy na Kubę

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Sprzątane codziennie.Ręczniki czyste. Wystarczająca ilość butelkowanej wody pitnej

Wyżywienie
Przeciętny. Zawsze wybieraliśmy

Plaża
Piękna

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jiří S.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.9. - 26.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Minusem była różnorodność diety, ale widać było, że się starają. Krótko mówiąc, na Kubę nie jeździ się dla jedzenia, ale dla natury, kultury, rumu i cygar. Ale tyłki na plaży w piasku bardzo mnie irytowały. Zdecydowanie polecam poza sezonem, kiedy wszędzie jest mniej ludzi, a okazjonalny deszcz działa orzeźwiająco.

Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Minusem była różnorodność diety, ale widać było, że się starają. Krótko mówiąc, na Kubę nie jeździ się dla jedzenia, ale dla natury, kultury, rumu i cygar. Ale tyłki na plaży w piasku bardzo mnie irytowały. Zdecydowanie polecam poza sezonem, kiedy wszędzie jest mniej ludzi, a okazjonalny deszcz działa orzeźwiająco.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Lenka K.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 15.9. - 30.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Bajkowe wakacje. Na pewno wrócimy na Kubę

Bajkowe wakacje. Na pewno wrócimy na Kubę

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Sprzątane codziennie.Ręczniki czyste. Wystarczająca ilość butelkowanej wody pitnej

Wyżywienie
Przeciętny. Zawsze wybieraliśmy

Plaża
Piękna

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jiří S.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.9. - 26.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Minusem była różnorodność diety, ale widać było, że się starają. Krótko mówiąc, na Kubę nie jeździ się dla jedzenia, ale dla natury, kultury, rumu i cygar. Ale tyłki na plaży w piasku bardzo mnie irytowały. Zdecydowanie polecam poza sezonem, kiedy wszędzie jest mniej ludzi, a okazjonalny deszcz działa orzeźwiająco.

Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Minusem była różnorodność diety, ale widać było, że się starają. Krótko mówiąc, na Kubę nie jeździ się dla jedzenia, ale dla natury, kultury, rumu i cygar. Ale tyłki na plaży w piasku bardzo mnie irytowały. Zdecydowanie polecam poza sezonem, kiedy wszędzie jest mniej ludzi, a okazjonalny deszcz działa orzeźwiająco.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nina R.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 26.5. - 7.6.2023 Oceniono: Czerwiec 2023

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Jedzenie było obrzydliwe, nie można było jeść absolutnie nic oprócz owoców i puree ziemniaczanego (nie jesteśmy dobrymi ludźmi), w łóżku były robale, jedyne, co było przyjemne, to ludzie, i to też tylko po to, żeby dostać coś do kieszeni ????

Jedzenie było obrzydliwe, nie można było jeść absolutnie nic oprócz owoców i puree ziemniaczanego (nie jesteśmy dobrymi ludźmi), w łóżku były robale, jedyne, co było przyjemne, to ludzie, i to też tylko po to, żeby dostać coś do kieszeni ????

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martin B.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 29.12.2022 - 4.1.2023 Oceniono: Styczeń 2023

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Ogólnie oceniam hotel, usługi, otoczenie itp. bardzo pozytywny. Jednak musisz być przygotowany na pewne maniery domowników/personelu, kiedy nie złamią się dla ciebie bez uprzedzenia. Na szczęście nie wszystkich to dotyczyło, większość była uśmiechnięta i dyspozycyjna. Ale trzeba się na to przygotować wszędzie, to nie tylko „wina” tego hotelu. Trzeba zdać sobie sprawę, do jakiego kraju się wybieramy, jaki ustroj tam panuje i jak było w naszym kraju w danym ustroju :) Przed piekarnią miejscowi kupowali jajka i warzywa na czarnym rynku itp. :)

Ogólnie oceniam hotel, usługi, otoczenie itp. bardzo pozytywny. Jednak musisz być przygotowany na pewne maniery domowników/personelu, kiedy nie złamią się dla ciebie bez uprzedzenia. Na szczęście nie wszystkich to dotyczyło, większość była uśmiechnięta i dyspozycyjna. Ale trzeba się na to przygotować wszędzie, to nie tylko „wina” tego hotelu. Trzeba zdać sobie sprawę, do jakiego kraju się wybieramy, jaki ustroj tam panuje i jak było w naszym kraju w danym ustroju :) Przed piekarnią miejscowi kupowali jajka i warzywa na czarnym rynku itp. :)

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Byliśmy mile zaskoczeni zakwaterowaniem. Mieliśmy pokój rodzinny. 2 duże sypialnie, 4 duże łóżka, duża łazienka, mini lodówka. Ten hotel ma bardzo ładny cały obszar, zakwaterowanie znajduje się tylko na parterze lub na 1 piętrze ulicy, więc nie ma widoków na 10 pięter. Blisko do restauracji/baru, także do plaży. Teren zagospodarowany, trawa skoszona, brak śmieci. Pokoje były sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane codziennie.

Wyżywienie
Codziennie próbowali zmieniać dietę, ale w zasadzie było to samo. To Kuba, więc mięso z kurczaka było na przykład tylko raz na jakiś czas. Również ser, szynka itp. byli tak bardzo „na diecie”. Nie oczekuj tureckiego all inclusive, w którym poruszają się stoły. Ale musisz o tym pomyśleć, zanim zarezerwujesz wakacje na Kubie. Nie cierpieliśmy głodu... kto chciał, mógł objadać się całymi dniami. Na Kubie taniej upić się rumem niż jeść :)

Obsługa w hotelu
Bardzo ładny hotel, tereny, usługi itp. Wszystko, czego potrzebowaliśmy, było dostępne. Ci, którzy chcieli pić, mogli to robić 24 godziny na dobę, ci, którzy chcieli jeść, mogli to robić w zasadzie przez cały dzień. Śniadanie/obiad/kolacja w restauracji, snack bar przy basenie. Dwa razy na pobyt w cenie dodatkowo obiadokolacje w dwóch innych restauracjach w okolicy.

Plaża
Plaża jest duża, zadbana, dużo parasoli i leżaków. Woda czysta, ciepła. Przy plaży znajduje się także bar na plaży, więc reżim picia był zadbany. Musisz jednak odłożyć okulary. Kilka razy zdarzyło się, że nie mieli szklanek w barze. Z jednej strony niszczą środowisko, z drugiej zawsze leją za Ciebie. To nie jest dobre do nurkowania, ale złapaliśmy kilka dużych małży.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Renata

Ocena 1,5 / 5

Niezweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Roc Arenas Doradas Ocena: 4/5 Kuba, Varadero

Po świetnym objeździe, siedem smutnych dni w żałosnym hotelu, który swoją świetność dawno ma za sobą. Na początek dwukrotna zmiana pokoju (w pierwszym grzyb na ścianach poobijana armatura sanitarna, drugi bez grzyba ale też bez drzwi od szafy, armatura bez zmian, trzeci ok ). Basen średnio czysty, leżaki na plaży lekko nadszarpnięte brudem i pleśnią , ale plaża cudna. Jedzenie mało urozmaicone wątpliwej świeżości, nasza rada obserwować co wynosi obsługa i wybierać to samo z nadzieją że świeże lub stołować się w barze przy plaży gdzie serwują potrawy z grilla. Największy jego hit to brak rumu lub mięty do mojto. Sam smutek, uratowała nas pogoda (ducha też) i towarzystwo. Jeszcze jedno nie odwiedzajcie znajomych w innych hotelach (np.w równie 4 **** Sirenas coral) bo możecie się poczuć ludźmi drugiej kategorii.
Renata

Po świetnym objeździe, siedem smutnych dni w żałosnym hotelu, który swoją świetność dawno ma za sobą. Na początek dwukrotna zmiana pokoju (w pierwszym grzyb na ścianach poobijana armatura sanitarna, drugi bez grzyba ale też bez drzwi od szafy, armatura bez zmian, trzeci ok ). Basen średnio czysty, leżaki na plaży lekko nadszarpnięte brudem i pleśnią , ale plaża cudna. Jedzenie mało urozmaicone wątpliwej świeżości, nasza rada obserwować co wynosi obsługa i wybierać to samo z nadzieją że świeże lub stołować się w barze przy plaży gdzie serwują potrawy z grilla. Największy jego hit to brak rumu lub mięty do mojto. Sam smutek, uratowała nas pogoda (ducha też) i towarzystwo. Jeszcze jedno nie odwiedzajcie znajomych w innych hotelach (np.w równie 4 **** Sirenas coral) bo możecie się poczuć ludźmi drugiej kategorii.
Renata

Zakwaterowanie 1,4 / 5

Wyżywienie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 29 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Piątek 29 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Sobota 30 °C temperatura w nocy 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować