Hotel Melia Cayo Santa Maria

Kuba, Cayo Santa Maria, Cayo Santa Maria

Lokalizacja tuż przy długiej na 13 km. Plaży Rewelacyjne zaplecze sportowo-rekreacyjne Komfortowe i elegancko urządzone pokoje Swobodna atmosfera i bogaty program animacyjny

Więcej o hotelu

od 6 093 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 4 928

Położenie

Elegancki resort All Inclusive położony na malowniczym wybrzeżu Cayo Santa María. Hotel idealny na romantyczny wypoczynek we dwoje oraz rodzinne wakacje. W odległości ok. 300m od miasteczka z lokalnymi sklepikami, ok. 330 km od lotniska w Varadero.

Pokoje

Przestronne pokoje typu Standard znajdują się w dwu-piętrowych bungalowach o niebanalnej fasadzie. Każdy pokój jest nowocześnie wyposażony, posiada balkon z pięknym widokiem na ogród, sypialnię, przedpokój oraz prywatną łazienkę. Ponadto w każdym pokoju do dyspozycji gości znajduje się telewizja satelitarna, mini bar, suszarka do włosów oraz sejf.

Do dyspozycji gości

Resort oferuje doskonały serwis i nadzwyczajne atrakcje, by pobyt w hotelu pozostał jak najdłużej w pamięci gości. Na terenie resortu znajdują się 3 baseny (w tym jeden dla dzieci oraz jedne basen z barem), 5 kortów tenisowych oraz Club House z licznymi grami i animacjami.
Do dyspozycji gości centrum YHI SPA & Wellnes, centrum Fitness, salon kosmetyczny, masaże orazy fryzjer. Niewątpliwym atutem hotelu jest położenie przy 10-kilometrowej plaży z pięknym, białym piaskiem. Na plaży mecze siatkówki, oraz atrakcje w Club House.
Specjalnie dla najmłodszych gości hotelu czeka mini klub z basenem, serwis profesjonalnej niani (dodatkowo płetne), specjalne menu oraz krzesełka dla dzieci w restauracji. Ponadto bogaty program animacyjno-rozrywkowy dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.
6 restauracji (1 bufetowa i 5 a la carte) oferująca lokalna oraz międzynarodową kuchnię, w niektórych restauracjach obowiązuje dress code. 5 barów (w tym snack bar, bar na plaży i swim up bar).

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Hawana - Warszawa w cenie 2700 zł, transfer lotnisko- hotel- lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7 lub 12 nocy, wyżywienie all inclusive, opiekę anglojęzycznego reprezentanta kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA

wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%, wizy 100 zł/os. (płatne w biurze przy dopłacie).

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Przy wylotach na Kubę, konieczna jest wiza (załatwiana przed wylotem). Okres załatwiania wizy przy pomocy pośrednictwa Konsorcjum Polskich Biur Podróży wynosi 1 dzień roboczy (niezbędny jest czytelny skan paszportu, rezerwacji lotniczej oraz pobytu na Kubie). Koszt pośrednictwa Konsorcjum PBP GRATIS.
4. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje
wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.
5. W terminach od 01.11.2020 do 30.04.2021 powyższe ceny obowiązują przy rezerwacji do dnia 29.09.2020
6. W terminach od 01.05.2021 do 31.10.2021 powyższe ceny obowiązują przy rezerwacji do dnia 28.04.2021.

WARUNKI WJAZDOWE I POBYTU

COVID-19
Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia
Od 01.01.2021 do odwołania przy przylocie na Kubę wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu PCR.
Brak testu skutkować może karą finansową lub koniecznością powrotu do kraju. Test należy wykonać na max 72 h przed wylotem w licencjonowanym laboratorium, a dokument wystawiony ma być w języku angielskim lub hiszpańskim. Test jest obowiązkowy również dla dzieci w każdym wieku.
Jeśli przelot odbywa się z przesiadką w Amsterdamie konieczne jest okazanie negatywnego wyniku testu również w trakcie przesiadki.
Przy wylotach na Kubę, konieczna jest karta turysty (załatwiana przed wylotem) przy pomocy pośrednictwa Konsorcjum Polskich Biur Podróży.
Wymagane dokumenty do karty turysty na Kubę - rezerwacja biletu, skan paszportu
Czas oczekiwania 1 dzień
Cena karty turysty łącznie z kosztami pośrednictwa 150 zł / os.
Koszt wysyłki karty turysty kurierem 20 zł / przesyłkę (niezależnie od liczby kart)
Odbiór osobisty w biurze w Warszawie bezpłatnie
Wymagane dokumenty prześlij e-mailem na adres wizowanie@konsorcjum.com.pl
Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE

Świat KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI - 150 000 EURO, NNW - 4000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO.

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)
Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.
Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 100 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 23 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Pon 22 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Wt 23 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Śr 24 °C temperatura w nocy 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień