Hotel Larsa Amman

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3*

R

Amman

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, jedyne 5 minut od Mecca Mall i City Mall, dużych centrów handlowych, oraz obok szpitala Medical City. Do centrum miasta jest zaledwie 15 minutb spacerem, a do lotniska Amman ok. 25 minut.

U

klimatyzacja w pomieszczeniach ogólnodostępnych, bar, centrum biznesowe, kawiarnia, wymiana walut, winda, całodobowa recepcja, serwis pralniczy, zaplecze konferencyjne, restauracja, basen na zewnątrz, kserokopiarka, WiFi.

P

W pokojach można zakwaterować maksymalnie 3 osoby dorosłe lub zakwaterowanie w konfiguracji 2 osoby dorosłe i dziecko lub dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie), wyposażenie - telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty, WiFi.

W

Śniadania
Strona hotelu; www.larsahotel.net

C

- Przelot,
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (private transfer),
- Bagaż podręczny (Ryanair - 40 x 20 x 25 cm),
- Zakwaterowanie według wybranej opcji,
- Wyżywienie według wybranej opcji,
- Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Opieki pilota/rezydenta,
- Może nie zawierać lokalnych podatków płatnych na miejscu,
- Dopłaty do pokoju 1-osobowego,
- Dopłaty do dużego bagażu podręcznego do 10 kg (Ryanair - 55x 40 x 20 cm),
- Dopłaty do bagażu rejestrowanego (Ryanair - 20 kg),
- Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników,
- Może nie zawierać zwrotnego depozytu hotelowego płatnego na miejscu,
- Wydatków osobistych,
- Opłaty za wizę - szczegóły na stronie;
www.polakzagranica.msz.gov.pl/Jordanskie,Krolestwo,Haszymidzkie,JOR.html
- Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.).

U

Zaleca się, aby osoba dorosła samotnie podróżująca z dzieckiem miała dokumenty poświadczające jej prawo do opieki nad nim

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY