Opis hotelu

N

Kameralny hotel usytuowany pośród tropikalnego ogrodu z widokami na Morze Karaibskie. Dobre jedzenie, sympatyczna obsługa,  miejsce gdzie można poczuć prawdziwy klimat Jamajki.

P

Usytuowany w turystycznej stolicy Jamajki, Montego Bay. Odległość od lotniska wynosi 2 km.

W

Recepcja, room service, restauracje: główna Jasmine (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), The Chatham (a la carte), bar, siłownia.

P

Pokoje Standard - klimatyzowane, w każdym znajduje się łazienka z wanną/prysznicem i zestawem kosmetyków, mini lodówka, telewizor z płaskim ekranem, darmowe Wi-Fi Pokoje Deluxe Garden/Pool - z widokiem na basen lub ogród, klimatyzowane, wyposażone w: łazienkę z wanną/prysznicem, zestaw kosmetyków, telewizor z płaskim ekranem, darmowe Wi-Fi.

W

All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych miejscach i godzinach.

S

Siłownia, tenis, snorkeling, kajaki, wieczorne animacje.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu