od 1 352 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 231 956

Kraj

ISLANDIA

Położenie

 ok. 50 km do Międzynarodowego Portu Lotniczego Keflavik i zaledwie parę kroków od historycznego centrum i głównej ulicy handlowej.

Wyposażenie

 czteropietrowy budynek oferuje 85 pokoi, całodobową recepcję, restaurację, bar.

Zakwaterowanie

Pokój dwuosobowy Standard ok. 17 m² z: łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi, ogrzewaniem, zestawem do parzenia kawy/herbaty, lodówką, biurkiem, sejfem, zestawem do prasowania, TVSAT (w tym również kanały płatne), łazienką z toaletą i prysznicem. Pokoje dwuosobowe Superior ok. 20 m² usytuowane w odrestaurowanych pomieszczeniach dawnego browaru, po za tym jak pokoje Standard. Pokój trzyosobowy ok. 27 m² z trzema łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym i rozkładaną sofą, po za tym jak pokój standardowy. Pokój rodzinny ok. 35 m²  (max. 2+2) z łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą lub dwoma łóżkami pojedynczymi i rozkładaną sofą, po za tym jak pokój Standard.

Wyżywienie

śniadania

Internet

WiFi w cenie

Parking

 bezpłatny

Kategoria lokalna

***

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • TV tak
  • Kącik dziecięcy tak
  • Bar tak
  • Recepcja 24h tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 8 °C temperatura w nocy 2 °C

  • Temperatura wody 8 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 6 °C temperatura w nocy 3 °C

  • Śr 6 °C temperatura w nocy 4 °C

  • Czw 6 °C temperatura w nocy 4 °C

  • Pt 8 °C temperatura w nocy 4 °C