Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Komfortowy wypoczynek, przyjemne temperatury około 20-22° Cpp
Komfortowy wypoczynek, przyjemne temperatury około 20-22° Cpp
30 minut piechotą do centrum miasta
WyżywienieZ hotelu nie korzystaliśmy, szukaliśmy tańszych alternatyw w drodze. Lidl w odległości około 1 km.
ZakwaterowaniePrzyjemne otoczenie, miły pomocny personel. Hotel i pokój były ładne i czyste. Czajnik w pokoju, kawa, herbata, ciastka, a także woda butelkowana na podróż. Przydałaby nam się mała lodówka w pokoju. W hotelu są 3 windy, więc nie musieliśmy długo czekać.
UsługiPranie, prasowanie. Opcja śniadaniowa
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







