Hotel Port Blue Club Pollentia Resort & Spa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Majorka, Hiszpania

O

Kompleks zbudowany został w roku 1966. Hotel oferuje łącznie 532 pokoje. Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z przechowalni bagażu, sejfu, kantoru wymiany walut i bankomatu. Dostępne w hotelu Wi-Fi (bezpłatnie) zapewnia wygodny dostęp do sieci. Kompleks dysponuje wyposażeniem przystosowanym do gości niepełnosprawnch. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja i kawiarnia. Udane zakupy zrealizujecie Państwo w supermarkecie i sklepie z pamiątkami oraz w pozostałych placówkach handlowych. W obrębie obiektu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjna i pokój zabaw dla dzieci. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu (bezpłatnie). Rowery będą bezpieczne w naszej przechowalni odpłatnie. Do pozostałych świadczonych usług należą wielojęzyczny personel, babysitting, opieka nad dziećmi, wypożyczalnia samochodów, opieka medyczna, pobudka na życzenie i pralnia. Istnieje możliwość skorzystania z transportu wahadłowego bezpłatny. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów (odpłatnie). W kwestiach biznesowych pomocą i radą służy Państwu nasze dysponujące beamerem Buisness Center. Odczyty, prezentacje oraz zjazdy mogą odbyć się w jednym z pomieszczeń konferencyjnych.

Z

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, centralne ogrzewanie, wentylator i łazienkę. Balkon bądź taras stanowi dla podróżnych doskonałą okazję do relaksu. Dla dzieci dostępne są bezpłatnie łóżeczka dziecięce. Dostępne są również } oraz za dodatkową opłatą sejf. Do wyposażenia należą również internet, telefon, telewizor, radio i budzik. W łazienkach znajduje się suszarka do włosów. Kompleks oferuje pokoje dla niepalących.

S

Na terenie hotelu znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Położone w cieniu parasoli leżaki idealnie nadają się na chwilę relaksu. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Urozmaicenie stanowią liczne i różnorodne aktywności rekreacyjne oferowane w kompleksie, jak np. tenis ziemny, siatkówka, koszykówka, minigolf i strzelanie z łuku. W ofercie organizatorów zewnętrznych znajduje się golf. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy bogaty program zajęć również wewnątrz obiektu. Dostępne są studio fitness, tenis stołowy, badminton, joga i aerobik. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej Strefy Wellness. Polecamy łaźnię turecką, talasoterapię, anti-ging i ayurvedę, jak również za dodatkową opłatą saunę, zabiegi masażu i solarium. Program animacyjny, muzyka na żywo i minidisco zapewnią Państwu doskonałą zabawę w czasie wolnym.

W

Goście mogą wybierać pomiędzy następującymi posiłkami: śniadanie, obiad i kolacja. Na życzenie istnieje możliwość przygotowania potraw wegetariańskich.

A

W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.

U

Opis został przetłumaczony automatycznie. Wszelkie prawa zastrzeżone GIATA 2004 - 2020.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY