Hotel Helios

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

O

 
Położenie:

Studia i apartamenty Helios położone są na północy wyspy, w znanym kurorcie Acharavi. Do centrum miejscowości ok. 500 metrów (sklepy z pamiątkami,bary i restauracje). Przy głównej ulicy Acharavi znajdują się również dobrze zaopatrzone markety spożywcze. Do lotniska ok 40 km.Autokar nie ma możliwości podjechania pod same apartamenty, konieczne przeniesienie bagaży (ok. 300 m). Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny na miejscu, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża:

Obiektpołożony ok.150 m od długiej, kamienisto - piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży płatne dodatkowo (ok. 7€/dzień za dwa leżaki i parasol).
Do dyspozycji gości:

Przy budynku znajduje się niewielki teren z kilkoma stolikami ikrzesłami ogrodowymi.
Pokoje:

W obiekcie znajdują się 4 studia i 3 apartamenty odświeżone w maju 2018 roku. Wszystkie z klimatyzacją (płatna, ok 6€ za pokój za dzień, płatne na miejscu), niewielką łazienką z podstawowym wyposażeniem, aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka/płyta grzewcza, czajnik, dzbanek parzenia kawy, naczynia do gotowania i serwowania posiłków), balkonem (meble balkonowe). Dziecko do lat 2 wlicza się w maksymalne obłożenie pokoi.
Pokoje typu studio (pow. ok.25m2) - dla maksymalnie 2 osób.
Pokoje typu apartament (pow. ok 45 m2)- dla maksymalnie 4 osób, z osobną sypialnią.
Wyżywienie:

Wyżywienie we własnym zakresie.
Program sportowy i animacyjny:

Brak animacji oraz sportów na terenie obiektu. Najbliższe rozrywki w centrum Acharavi.
Internet:

Wi - fi dostępne od 1 czerwca do 30 września (możliwa opłata).
Kategoria lokalna:

2 klucze
Naszym zdaniem:

Podstawowe apartamenty, polecane dla osób ceniących sobie bliskość długiej plaży z jednej strony oraz centrum miejscowości z drugiej. Choć apartamenty oficjalnie mają 2 klucze my dajemyim 3 słoneczka ze względu na renowacje jakie zostały dokonane w 2018 oraz świetne opinie naszych Klientów. Do tego przyjemna, długa plaża oraz liczne tawerny z doskonałym greckim menu. Polecamy!
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 5.2/6. Sprawdź opinie:


Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY