Albatros (Amopi) Ocena: 3/5
od 2 549 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 549 zł za osobę
od 4 169 zł za osobę
od 1 169 zł za osobę
od 1 530 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 37 opinii)
Zablokowane opinie: 11
Jarmila Hanušová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
świetne
świetne
mała, kamienista z piaskiem, woda krystaliczna i chłodna
Wyżywieniedoskonała, smaczna
Zakwaterowaniepokój mały, ale i tak większość czasu spędzaliśmy na zewnątrz
Usługiświetne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vladislav V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie lubimy dużych hoteli i przemysłu turystycznego. Dlatego wybraliśmy oferowany hotel na podstawie zdjęć w internecie i byliśmy miło zaskoczeni. Blisko do morza, dziesięć minut do innych plaż, doskonała praca przedstawicielki biura podróży, piękna pogoda, po prostu cudownie.
Nie lubimy dużych hoteli i przemysłu turystycznego. Dlatego wybraliśmy oferowany hotel na podstawie zdjęć w internecie i byliśmy miło zaskoczeni. Blisko do morza, dziesięć minut do innych plaż, doskonała praca przedstawicielki biura podróży, piękna pogoda, po prostu cudownie.
Kąpaliśmy się pod hotelem w małej osłoniętej zatoce, ponieważ nie było tam płytko, było tam mało ludzi, co nam się podobało. Piękna czysta woda, doskonała do nurkowania z rurką. Kilka parasoli z leżakami, właściciel pobiera 5 euro za parasol i dwa leżaki.
WyżywienieŚniadanie klasyczny szwedzki stół - doskonały jogurt. Wieczorem wybór spośród siedmiu dań, kucharz dobrze gotuje. Przeważnie na grillu.
ZakwaterowanieMałe, czyste pokoje z tarasem i widokiem na morze, kilka metrów w dół po schodach znajduje się przestronna jadalnia.
UsługiPersonel chętny, przyjazny. Codziennie sprzątali nam pokój. Obsługa podczas kolacji, córka właściciela miła, uprzejma, mówi po angielsku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (15) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemny rodzinny hotel z wypożyczalnią samochodów
Przyjemny rodzinny hotel z wypożyczalnią samochodów
Morze pięknie czyste, snorkeling niesamowity. Wczesnym popołudniem był tam cień (przełom września/października).
WyżywienieJedzenie super, nam odpowiadało
ZakwaterowaniePokój z przedogródkiem. Łazienka zasługiwałaby na większy prysznic z kabiną zamiast zasłony. Toaleta przeciekała i miała inne, większe deski niż powinna.
UsługiKlasyczny grecki rodzinny hotelik z doskonałymi kolacjami
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Alexandra M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były świetne, miła obsługa, przepiękne morze, czysta, przejrzysta woda, dla miłośników spokojnego wypoczynku niesamowite, cisza do snu, brak samochodów, brak motocykli. Jedyną rzeczą, do której mam zastrzeżenia, jest jedzenie, które było monotonne i niezbyt dobre, z wyjątkiem jednego dania - greckiego stifado, które było wspaniałe. Nie smakowały mi grecka sałatka z fetą i ich grecki jogurt, mięso było przypalone, twarde, dużo tłuszczu, tylko frytki i ryż, brakowało wszystkiego innego z innej, w przeciwnym razie wspaniałej, greckiej kuchni.
Wakacje były świetne, miła obsługa, przepiękne morze, czysta, przejrzysta woda, dla miłośników spokojnego wypoczynku niesamowite, cisza do snu, brak samochodów, brak motocykli. Jedyną rzeczą, do której mam zastrzeżenia, jest jedzenie, które było monotonne i niezbyt dobre, z wyjątkiem jednego dania - greckiego stifado, które było wspaniałe. Nie smakowały mi grecka sałatka z fetą i ich grecki jogurt, mięso było przypalone, twarde, dużo tłuszczu, tylko frytki i ryż, brakowało wszystkiego innego z innej, w przeciwnym razie wspaniałej, greckiej kuchni.
Plaże bez zarzutu, tylko czasami schody, co może być problemem dla osób z ograniczoną mobilnością, w przeciwnym razie kąpiele i snorkeling są niesamowite
WyżywienieJednolite śniadania, które nie przeszkadzały (niezbyt dobrej jakości ser plasterkowany i niezbyt dobrej jakości salami-szynka - ani salami, ani szynka, jajka na twardo), doskonały jogurt grecki i kompotowane brzoskwinie, ale monotonne mięsne kolacje, codziennie frytki i ryż razem, nie było innego wyboru, codziennie ta sama przystawka, ta sama sałatka, poza tym nie było warzyw, mięso grillowane, ale zawsze twarde i przypalone oraz w niepotrzebnie dużej ilości - kolacje ciężkie, nieodpowiednie na noc - po nich było ciężko, nawet jeśli nie zjedzono wszystkiego.
Zakwaterowaniemały pokoik, taki sam jak wszędzie, gdzie byliśmy w Grecji - wystarczający do spania
Usługisprzątanie i wymiana wszystkiego, co było potrzebne, drzwi do łazienki i wspólnej toalety nie dały się zamknąć, co było nieprzyjemne dla drugiej osoby w pokoju, zgłosiliśmy usterkę i nic
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Jitka Marcoňová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Duża satysfakcja, spokój i mało ludzi. Piękne plaże i wspaniałe morze. Przyjemny hotelik i jego właściciele.
Duża satysfakcja, spokój i mało ludzi. Piękne plaże i wspaniałe morze. Przyjemny hotelik i jego właściciele.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Ivana L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wszystkim, którzy wolą spokojne wakacje bez głośnych animacji i zatłoczonych dużych hoteli. Trochę nam szkoda, że mimo dopłaty za widok na morze, patrzyliśmy na nie przez długi dach dolnej części hotelu. Do centrum kurortu piękny spacer wzdłuż morza, wieczorem oświetlony - cudowna romantyka. Do stolicy 10 minut autobusem - regularne połączenia kilka razy dziennie.
Byliśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wszystkim, którzy wolą spokojne wakacje bez głośnych animacji i zatłoczonych dużych hoteli. Trochę nam szkoda, że mimo dopłaty za widok na morze, patrzyliśmy na nie przez długi dach dolnej części hotelu. Do centrum kurortu piękny spacer wzdłuż morza, wieczorem oświetlony - cudowna romantyka. Do stolicy 10 minut autobusem - regularne połączenia kilka razy dziennie.
Plaża bezpośrednio pod hotelem mała, czysta z możliwością wypożyczenia leżaków i parasoli - za opłatą. Codziennie odbywał się tutaj kurs nurkowania, ale nie zakłócał spokoju na plaży. Do wejścia do wody zalecamy buty. Niedaleko hotelu znajdują się inne plaże rozmieszczone między skałami. W całym kurorcie woda jest przepięknie czysta, a podwodny świat pełen skałek i rybek wszelkich rozmiarów i kolorów - świetne miejsce do snorkelingu.
WyżywienieBezpośrednio w hotelu jedzenie bardzo smaczne. Śniadania urozmaicone, bardzo dobry grecki jogurt, babka, szynka, sery, jajka, oliwki, warzywa. Kolacja: sałatka warzywna jako przystawka, danie główne do wyboru około 10 potraw, które częściowo się zmieniały - dużo mięsa i ryb z grilla, frytki, ryż. Na zakończenie owoce - arbuzy, brzoskwinie. Napoje dokupowaliśmy - nie były w cenie półpensji. W okolicy tawerny i restauracje - kolejne możliwości smacznego jedzenia.
ZakwaterowanieZakwaterowanie proste, ale gustownie urządzone. W pokoju i w całym hotelu zawsze czysto, sprzątanie wraz z wymianą ręczników odbywało się codziennie z wyjątkiem środy. Raz na dziesięciodniowy pobyt wymiana pościeli. W drzwiach na balkon siatka, więc bez komarów i innych robactw - duży plus.
UsługiPersonel miły, chętny do pomocy. W pokoju suszarka do włosów, lodówka bez opłat, klimatyzacja za opłatą. Woda w hotelu nie jest zdatna do picia. Możliwość wypożyczenia samochodu, quada lub skutera.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Zdenka M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite miejsce
Niesamowite miejsce
Wspaniale!
ZakwaterowaniePrzyjemne, czyste!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...