Aktualne do Grecji

Hotel Afoti Beach

Ocena: 2/5

Grecja, Karpathos, Karpatos

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1000 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 15 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Bar Bar tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 44 opinii)

Zablokowane opinie: 9

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Ivana Radonská

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.

Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

czysty piasek, wejście do wody połączenie kamieni i piasku, plaża bardzo czysta, zadbana, schludna, piękna czysta woda.

Wyżywienie

Zapowiedziano proste śniadanie kontynentalne. Rzeczywistość przerosła oczekiwania, dostępny wybór ciast, salami, sera, jogurtu greckiego, miodu, domowych dżemów, Nutelli, soków, pomidorów, wina gronowego lub arbuza, soków, kawy i herbaty. O każdej porze dnia napoje i przekąski w hotelowym barze na plaży, poza tym w okolicy znajduje się wiele dobrych restauracji.

Zakwaterowanie

Proste wyposażenie w zupełności wystarcza. Chyba nie jedziesz do Grecji, żeby spędzać dni w pokoju. Według katalogu wszystko było w porządku: lodówka, suszarka do włosów, łazienka, wszystko w porządku, taras z krzesłami, możliwość dopłaty za sejf i klimatyzację.

Usługi

Sprzątanie było w porządku, recepcja była w porządku, zakwaterowanie było zapewnione od razu po przyjeździe (ale pewnie zależy to od liczby zajętych pokoi), poza tym nie korzystałem, niczego nie potrzebowaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Jitka Golecká

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Chciałabym w ten sposób podziękować za wspaniałe wakacje na wyspie Karpathos od 19.6. do 30.6.2015 w hotelu Afoti. Był to balsam dla duszy i ciała. Wspaniali ludzie, morze, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki, pogoda, transport - wszystko na 1*! Przede wszystkim chciałabym podziękować pani Hance, która zawsze była pod ręką i zawsze bardzo miła i uśmiechnięta - po prostu człowiek na właściwym miejscu. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe wakacje pełne przeżyć i miłych wspomnień.

Chciałabym w ten sposób podziękować za wspaniałe wakacje na wyspie Karpathos od 19.6. do 30.6.2015 w hotelu Afoti. Był to balsam dla duszy i ciała. Wspaniali ludzie, morze, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki, pogoda, transport - wszystko na 1*! Przede wszystkim chciałabym podziękować pani Hance, która zawsze była pod ręką i zawsze bardzo miła i uśmiechnięta - po prostu człowiek na właściwym miejscu. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe wakacje pełne przeżyć i miłych wspomnień.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

15 m od pokoju jest plaża, co prawda nie jest piaszczysta, ale chyba dlatego było tam mniej pływaków, a tym samym więcej prywatności i komfortu

Wyżywienie

nie tylko było jej więcej niż wystarczająco, ale była zdrowa, lekko strawna

Zakwaterowanie

Nie mogłabym wybrać lepiej - rodzinne

Usługi

kiedykolwiek cokolwiek na żądanie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (4)

Filtruj opinie

Ivana Radonská

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.

Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

czysty piasek, wejście do wody połączenie kamieni i piasku, plaża bardzo czysta, zadbana, schludna, piękna czysta woda.

Wyżywienie

Zapowiedziano proste śniadanie kontynentalne. Rzeczywistość przerosła oczekiwania, dostępny wybór ciast, salami, sera, jogurtu greckiego, miodu, domowych dżemów, Nutelli, soków, pomidorów, wina gronowego lub arbuza, soków, kawy i herbaty. O każdej porze dnia napoje i przekąski w hotelowym barze na plaży, poza tym w okolicy znajduje się wiele dobrych restauracji.

Zakwaterowanie

Proste wyposażenie w zupełności wystarcza. Chyba nie jedziesz do Grecji, żeby spędzać dni w pokoju. Według katalogu wszystko było w porządku: lodówka, suszarka do włosów, łazienka, wszystko w porządku, taras z krzesłami, możliwość dopłaty za sejf i klimatyzację.

Usługi

Sprzątanie było w porządku, recepcja była w porządku, zakwaterowanie było zapewnione od razu po przyjeździe (ale pewnie zależy to od liczby zajętych pokoi), poza tym nie korzystałem, niczego nie potrzebowaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Marcela Valachová

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Miejscowość, w której znajduje się hotel, bardzo nam się podobała, jest tu wiele możliwości - zakupy, wieczorne spacery, wiele tawern. Zdecydowanie jednak polecamy wynajem samochodu, plaże i małe wioski warto zobaczyć.
Podobały nam się wakacje i jeśli ktoś nie wymaga luksusu, to ten pensjonat jest całkowicie wystarczający.

Miejscowość, w której znajduje się hotel, bardzo nam się podobała, jest tu wiele możliwości - zakupy, wieczorne spacery, wiele tawern. Zdecydowanie jednak polecamy wynajem samochodu, plaże i małe wioski warto zobaczyć.
Podobały nam się wakacje i jeśli ktoś nie wymaga luksusu, to ten pensjonat jest całkowicie wystarczający.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaże są tuż przy pensjonacie, plaża jest najdłuższa na całej wyspie Karpathos. Miejscami są kamyczki i grubszy piasek, ale można też znaleźć miejsca, gdzie jest tylko piasek.

Wyżywienie

Mieliśmy śniadanie - wystarczające.

Zakwaterowanie

Pokoje małe, codziennie sprzątane, a co dwa dni wymieniane ręczniki.

Usługi

Hotel oferuje parasole przeciwsłoneczne za opłatą oraz bar plażowy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomáš Zadražil

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni, a wakacje przerosły nasze oczekiwania. Hotel znajduje się w idealnym miejscu. Wszędzie jest blisko.

Byliśmy bardzo zadowoleni, a wakacje przerosły nasze oczekiwania. Hotel znajduje się w idealnym miejscu. Wszędzie jest blisko.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża tuż przy hotelu jest co prawda kamienista, ale przyjemna do relaksu. Lepiej jednak przejść o 50 metrów dalej na piaszczystą plażę, gdzie jest też łatwiejsze wejście boso do wody. Wszędzie czysto, ludzi w sam raz. Piękny widok. Pierwsza plaża, na której wytrzymaliśmy z żoną cały dzień i niczego nam nie brakowało.

Wyżywienie

W samym hotelu zawsze był wybór spośród 2 dań. Jedzenie było smaczne. Trochę nam żal, że nie gotowali lokalnych specjałów. Śniadania były trochę słabsze, jeśli chodzi o różnorodność oferty. Poza tym w miasteczku jest niewiarygodna ilość restauracji i kawiarni. W zasadzie jedna obok drugiej. A wieczorem wszędzie jest dużo ludzi. Jedzenie i picie doskonałe, każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy zachwyceni atmosferą. Spacer po zmroku z hotelu do miasteczka był niesamowity.

Zakwaterowanie

Pokoje wyposażone odpowiednio do ceny. Wadą są bardzo małe kabiny prysznicowe.

Usługi

Starali się, ludzie byli mili. Pokoje są bardzo ładnie wkomponowane w otoczenie. Wokół oliwki.
Po przyjeździe bardzo szybko nas zakwaterowano i pokoje szybko przygotowano.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Anonym

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podobały mi się wakacje, plaża ładna, czysta, blisko hotelu. Miła pani z biura podróży, rejs statkiem był super. Zastrzeżenia miałabym tylko do wyżywienia, które było prawie codziennie takie samo i niezbyt dobre.

Podobały mi się wakacje, plaża ładna, czysta, blisko hotelu. Miła pani z biura podróży, rejs statkiem był super. Zastrzeżenia miałabym tylko do wyżywienia, które było prawie codziennie takie samo i niezbyt dobre.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Hana Nováková

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy ogólnie zadowoleni, tylko ten rodzaj serwowanych potraw nam nie odpowiadał, zwłaszcza kolacje.

Byliśmy ogólnie zadowoleni, tylko ten rodzaj serwowanych potraw nam nie odpowiadał, zwłaszcza kolacje.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Bliskość plaży jest przyjemna, nie odczuliśmy żadnego dużego bałaganu

Wyżywienie

O kolacjach wspomniałam powyżej, codziennie frytki?

Zakwaterowanie

Dobrze, tylko lodówka nie działała zbyt dobrze

Usługi

Nie zażądaliśmy żadnych

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...