Albatros (Amopi) Ocena: 3/5
od 2 549 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 549 zł za osobę
od 4 169 zł za osobę
od 1 169 zł za osobę
od 1 530 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 44 opinii)
Zablokowane opinie: 9
Ivana Radonská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.
Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.
czysty piasek, wejście do wody połączenie kamieni i piasku, plaża bardzo czysta, zadbana, schludna, piękna czysta woda.
WyżywienieZapowiedziano proste śniadanie kontynentalne. Rzeczywistość przerosła oczekiwania, dostępny wybór ciast, salami, sera, jogurtu greckiego, miodu, domowych dżemów, Nutelli, soków, pomidorów, wina gronowego lub arbuza, soków, kawy i herbaty. O każdej porze dnia napoje i przekąski w hotelowym barze na plaży, poza tym w okolicy znajduje się wiele dobrych restauracji.
ZakwaterowanieProste wyposażenie w zupełności wystarcza. Chyba nie jedziesz do Grecji, żeby spędzać dni w pokoju. Według katalogu wszystko było w porządku: lodówka, suszarka do włosów, łazienka, wszystko w porządku, taras z krzesłami, możliwość dopłaty za sejf i klimatyzację.
UsługiSprzątanie było w porządku, recepcja była w porządku, zakwaterowanie było zapewnione od razu po przyjeździe (ale pewnie zależy to od liczby zajętych pokoi), poza tym nie korzystałem, niczego nie potrzebowaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Jitka Golecká
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chciałabym w ten sposób podziękować za wspaniałe wakacje na wyspie Karpathos od 19.6. do 30.6.2015 w hotelu Afoti. Był to balsam dla duszy i ciała. Wspaniali ludzie, morze, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki, pogoda, transport - wszystko na 1*! Przede wszystkim chciałabym podziękować pani Hance, która zawsze była pod ręką i zawsze bardzo miła i uśmiechnięta - po prostu człowiek na właściwym miejscu. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe wakacje pełne przeżyć i miłych wspomnień.
Chciałabym w ten sposób podziękować za wspaniałe wakacje na wyspie Karpathos od 19.6. do 30.6.2015 w hotelu Afoti. Był to balsam dla duszy i ciała. Wspaniali ludzie, morze, zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki, pogoda, transport - wszystko na 1*! Przede wszystkim chciałabym podziękować pani Hance, która zawsze była pod ręką i zawsze bardzo miła i uśmiechnięta - po prostu człowiek na właściwym miejscu. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe wakacje pełne przeżyć i miłych wspomnień.
15 m od pokoju jest plaża, co prawda nie jest piaszczysta, ale chyba dlatego było tam mniej pływaków, a tym samym więcej prywatności i komfortu
Wyżywienienie tylko było jej więcej niż wystarczająco, ale była zdrowa, lekko strawna
ZakwaterowanieNie mogłabym wybrać lepiej - rodzinne
Usługikiedykolwiek cokolwiek na żądanie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (4)
Filtruj opinie
Ivana Radonská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.
Absolutnie niesamowity, tradycyjny hotel, rodzinna atmosfera, cały personel/właściciele są mili i pomocni, niesamowita lokalizacja... ok. krótkie zasłony prysznicowe, głośna toaleta, ale na wakacjach nie zwracam uwagi na takie szczegóły. Podobało mi się, że hotel jest mały, cichy, położony przy pięknej plaży, w ogrodzie... krótki spacer od miasta i dworca autobusowego, idealna lokalizacja.
czysty piasek, wejście do wody połączenie kamieni i piasku, plaża bardzo czysta, zadbana, schludna, piękna czysta woda.
WyżywienieZapowiedziano proste śniadanie kontynentalne. Rzeczywistość przerosła oczekiwania, dostępny wybór ciast, salami, sera, jogurtu greckiego, miodu, domowych dżemów, Nutelli, soków, pomidorów, wina gronowego lub arbuza, soków, kawy i herbaty. O każdej porze dnia napoje i przekąski w hotelowym barze na plaży, poza tym w okolicy znajduje się wiele dobrych restauracji.
ZakwaterowanieProste wyposażenie w zupełności wystarcza. Chyba nie jedziesz do Grecji, żeby spędzać dni w pokoju. Według katalogu wszystko było w porządku: lodówka, suszarka do włosów, łazienka, wszystko w porządku, taras z krzesłami, możliwość dopłaty za sejf i klimatyzację.
UsługiSprzątanie było w porządku, recepcja była w porządku, zakwaterowanie było zapewnione od razu po przyjeździe (ale pewnie zależy to od liczby zajętych pokoi), poza tym nie korzystałem, niczego nie potrzebowaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Marcela Valachová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miejscowość, w której znajduje się hotel, bardzo nam się podobała, jest tu wiele możliwości - zakupy, wieczorne spacery, wiele tawern. Zdecydowanie jednak polecamy wynajem samochodu, plaże i małe wioski warto zobaczyć.
Podobały nam się wakacje i jeśli ktoś nie wymaga luksusu, to ten pensjonat jest całkowicie wystarczający.
Miejscowość, w której znajduje się hotel, bardzo nam się podobała, jest tu wiele możliwości - zakupy, wieczorne spacery, wiele tawern. Zdecydowanie jednak polecamy wynajem samochodu, plaże i małe wioski warto zobaczyć.
Podobały nam się wakacje i jeśli ktoś nie wymaga luksusu, to ten pensjonat jest całkowicie wystarczający.
Plaże są tuż przy pensjonacie, plaża jest najdłuższa na całej wyspie Karpathos. Miejscami są kamyczki i grubszy piasek, ale można też znaleźć miejsca, gdzie jest tylko piasek.
WyżywienieMieliśmy śniadanie - wystarczające.
ZakwaterowaniePokoje małe, codziennie sprzątane, a co dwa dni wymieniane ręczniki.
UsługiHotel oferuje parasole przeciwsłoneczne za opłatą oraz bar plażowy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Tomáš Zadražil
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni, a wakacje przerosły nasze oczekiwania. Hotel znajduje się w idealnym miejscu. Wszędzie jest blisko.
Byliśmy bardzo zadowoleni, a wakacje przerosły nasze oczekiwania. Hotel znajduje się w idealnym miejscu. Wszędzie jest blisko.
Plaża tuż przy hotelu jest co prawda kamienista, ale przyjemna do relaksu. Lepiej jednak przejść o 50 metrów dalej na piaszczystą plażę, gdzie jest też łatwiejsze wejście boso do wody. Wszędzie czysto, ludzi w sam raz. Piękny widok. Pierwsza plaża, na której wytrzymaliśmy z żoną cały dzień i niczego nam nie brakowało.
WyżywienieW samym hotelu zawsze był wybór spośród 2 dań. Jedzenie było smaczne. Trochę nam żal, że nie gotowali lokalnych specjałów. Śniadania były trochę słabsze, jeśli chodzi o różnorodność oferty. Poza tym w miasteczku jest niewiarygodna ilość restauracji i kawiarni. W zasadzie jedna obok drugiej. A wieczorem wszędzie jest dużo ludzi. Jedzenie i picie doskonałe, każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy zachwyceni atmosferą. Spacer po zmroku z hotelu do miasteczka był niesamowity.
ZakwaterowaniePokoje wyposażone odpowiednio do ceny. Wadą są bardzo małe kabiny prysznicowe.
UsługiStarali się, ludzie byli mili. Pokoje są bardzo ładnie wkomponowane w otoczenie. Wokół oliwki.
Po przyjeździe bardzo szybko nas zakwaterowano i pokoje szybko przygotowano.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podobały mi się wakacje, plaża ładna, czysta, blisko hotelu. Miła pani z biura podróży, rejs statkiem był super. Zastrzeżenia miałabym tylko do wyżywienia, które było prawie codziennie takie samo i niezbyt dobre.
Podobały mi się wakacje, plaża ładna, czysta, blisko hotelu. Miła pani z biura podróży, rejs statkiem był super. Zastrzeżenia miałabym tylko do wyżywienia, które było prawie codziennie takie samo i niezbyt dobre.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Hana Nováková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy ogólnie zadowoleni, tylko ten rodzaj serwowanych potraw nam nie odpowiadał, zwłaszcza kolacje.
Byliśmy ogólnie zadowoleni, tylko ten rodzaj serwowanych potraw nam nie odpowiadał, zwłaszcza kolacje.
Bliskość plaży jest przyjemna, nie odczuliśmy żadnego dużego bałaganu
WyżywienieO kolacjach wspomniałam powyżej, codziennie frytki?
ZakwaterowanieDobrze, tylko lodówka nie działała zbyt dobrze
UsługiNie zażądaliśmy żadnych
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...