Hotel Parthenon

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Ateny

O

Niewielki hotel niedaleko od Akropolu. Klasyczny styl, komfortowe pokoje, restauracja, bar, internet, usługi konferencyjne, wysoka jakość obsługi.

P

500 m od Akropolu, 40 km od lotniska El. Venizelos.

P

79 pokoi: Single Rooms (~18 m2), Double Rooms (~20 m2), Triple Rooms (~20 m2)W pokojach: klimatyzacja, wanna, telewizor z płaskim ekranem, bezpłatne wi-Fi, sejf, zestaw do kawy i herbaty, suszarka do włosów, mini-lodówka, balkon.Double Room Łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze. Triple Room Łóżko podwójne i łóżko pojedyncze lub 3 łóżka pojedyncze. Typ dostawki: rozkładane łóżko.Codzienne sprzątanie, zmiana ręczników i pościeli.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY