Hotel Ateny - miasto starożytne

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

GRECJA

O

EPL4_ATENY
Ateny miasto starożytne
Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Atenach. Kupując pakiet zwiedzania z przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizację programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie Aten na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele.
Turyści będą zakwaterowani w hotelach 3*/4* położonych w centrum Aten. Przykładowe hotele:
Polis Grand*** Usytuowany w centrum Aten. Hotel jest usytuowany całkiem niedaleko Akropolu, historycznej części miasta oraz nowoczesnych butików w Plaka oraz Psirri. Hotel posiada serwis pokojowy, restaurację, bar, WiFi, poczekalnię z telewizorem oraz pokój konferencyjny. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimtyzację, telewizję satelitarną, telefon, WiFi, sejf, suszarkę do włosów oraz mini bar.
Athens Lotus Hotel**** hotel znajduje się w historycznej dzielnicy Metaxourgeio, 30 m od stacji metra, z której można łatwo dojechać do centrum Aten, Akropolis, historycznych zabytków i muzeów. Hotel Athens Lotus znajduje się w historycznym neoklasycznym budynku, położonym 1 km od centrum Aten, w spacerowym dystansie od dzielnicy biznesowej i komercyjnej. Międzynarodowe lotnisko znajduje się 28 km od hotelu.
Udogodnienia hotelowe i serwis zawierają recepcje 24h, lobby z windami, pokój bagażowy, kantor, bezprzewodowy Internet w częściach publicznych, restauracje, kawiarnie i bar.
W pokojach znajduje się klimatyzacja, centralne ogrzewanie, TV, sejf, usługa budzenia, mini barek, bezprzewodowy Internet i łazienka z wanna/ prysznicem.
Program Wycieczki
Dzień 1:
Przylot do Aten. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2 - 3:
Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Aten samodzielnie lub z zaproponowanymi pakietami zwiedzania.
Po śniadaniu wyjście na zwiedzanie Aten z przewodnikiem na około 4 godziny (Centralna część miasta, spacer przez biało-niebieską dzielnicę Anafiotika przypominająca miasteczka na wyspach greckich, spacer po dzielnicy Plaka , Ateński bazar Monastiraki -(patrz "dodatkowo płatne pakiety - Ateny z przewodnikiem).
Po poznaniu ulicznych Aten, Klienci samodzielnie mogą zwiedzać sławne zabytki i muzea. W programie wzgórze Akropolu ze świątynią Ateny Partenos, Propylejami, Świątynią Ateny Nike oraz Erechtejonem; nowoczesne Muzeum Akropolu prezentujące starożytne skarby, antyczna agora - dawne miejsce spotkań, Teatr Dionizosa, gdzie swoje sztuki wystawiali m.in Sofokles i Eurypides, wzniesiony po zarazie budynek Asklepionu. Także jest proponowany wjazd kolejką na Wzgórze Likavitos - najwyższe z ateńskich wzgórz, z którego roztacza się piękny widok na miasto, biały kościółek Agios Georgios. (patrz "dodatkowo płatne pakiety - Bilety wstępu)
Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny, jeżeli wylot lub wyjazd jest po południu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.
Uwaga: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.

C

- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- 3 noclegi w hotelu***/**** ze śniadaniami
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA
Uwaga:
Ze względu na częste zmiany cen biletów lotniczych i braku wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji, ostateczny koszt wycieczki może ulec zmianie.

C

- Dodatkowo płatnego pakietu: Ateny z przewodnikiem (przewodnik na ok. 4 godz.) - 397 zł / os.
- Dodatkowo płatnego: Bilety wstępu do 7 ateńskich atrakcji turystycznych (m.in. Akropol, Partenon, Świątynia Ateny) - 106 zł / os.
- Bagażu rejestrowanego do luku - 375 zł
- Opłaty lokalnej
- Biletów komunikacji miejskiej
- Dodatkowych posiłków, opcji biletów wstępu, fakultatywnych wycieczek, świadczeń opcjonalnych, własnych wydatków i napiwków
Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 23 kg.
Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera".
Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie).
Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.
RyanAir:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY