Hotel Residence Les Lumieres des Neiges

Francja, Valmeinier / Valloire

Więcej o hotelu

od 883 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 23 011

Kategoria

***

Miasto

Valmeinier

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Obiekt Résidence Club Les Lumi?res de Neige jest usytuowany w wyższych partiach Valmeinier 1800 i zapewnia wspaniały widok na okoliczne góry. Rezydencja jest oddalona o ok. 100 m od najbliższego stoku, podobnie jak centrum miejscowości ze sklepami i restauracjami.Przytulny obiekt składa się z trzech budynków i wyposażony jest w recepcję, schowek na narty/apart., garaż (za opłatą, konieczność wcześniejszego zgłoszenia) oraz bezpłatne ogólnodostępne miejsca parkingowe w pobliżu obiektu.Wyposażenie i wyżywienieKomfortowe studia i apartamenty posiadają łazienkę lub prysznic/WC i częściowo oddzielne WC, pokój dzienno-sypialny z TV, w większości Wi-Fi (za opłatą), częściowo dodatkowe sypialnie lub kabiny sypialne, kompletnie wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką ceramiczną, mikrofalówką z funkcją grilla, lodówką, zmywarką, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy, jak i w większości balkon lub taras.Bez wyżywienia. Na życzenie można zamówić dostawę pieczywa (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Schowek na narty (1x studio/apart.)Miejsca parkingowe (ogólnodostępny, ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaRęczniki: 8,- €/os.Zestaw do sprzątania: 6,- €Wi-Fi (w większości studio/apart., maks. 2 urządzenia): 8,- €/dzień lub 22,- €/tydz.Bilard i piłkarzyki: 2,- € /graAkcesoria dla dzieci (łóżeczko, krzesełko, wanienka): 25,- €/tydz. (konieczność wcześniejszego zgłoszenia bezpośrednio w obiekcie)Garaż: 40,- € /tydz. (ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,40 € za osob./nocKaucja: 300,- € studio/apartamentOpłata za eco-recycling: 0,20 € /os./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, po okazaniu aktualnego zaświadczenia o szczepieniach, konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Na terenie obiektu psy mogą być prowadzone jedynie na smyczy.Miejsca w należącym do obiektu garażu występują w ograniczonej ilości. Prosimy o zarezerwowanie miejsca parkingowego z około tygodniowym wyprzedzeniem kontaktując się bezpośrednio z obiektem.

Apartament 5-osob. (24 - 28 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, pojedynczą rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymLUBpokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem piętrowym i pojedynczymw większości balkon lub taras

Apartament 6-osob. (30 - 36 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z rozsuwanym łóżkiem podwójnym i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymczęściowo dodatkowy prysznic lub oddzielne WCw większości balkon lub taras

Apartament 8-osob. (44 - 48 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV2 sypialnie z podwójnym łóżkiem francuskimkabina sypialna z łóżkiem piętrowymLUBsypialnia z podwójnym łóżkiem francuskimsypialnia z dwoma łózkami pojedynczymikabina sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznicczęściowo oddzielne WCw większości balkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Studio 4-osob. (ok. 20 m?), SC

pokój dzienno/sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVantresola z łóżkiem podwójnymw większości balkon lub tarasmieszkanie dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: St. Michel de Maurienne/Valloire (ok. 15 km)Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Turyn (ok. 145 km), Genewa (ok. 185 km), Grenoble (ok. 190 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Galibier-Thabor

Maks. wysokość: 2750 mMin. wysokość: 1430 mWys. miejscowość: 1800 mWyciągi łącznie: 31Orczyki: 12Krzesełka: 17Gondole: 2Trasy łącznie: 160 kmTrasy zielone/niebieskie: 75 kmTrasy czerwone: 70 kmTrasy czarne: 15 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 400 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 50 m
 • TV tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 11 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Czw 19 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień