Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Bohol Bee Farm (Panglao Island)

Ocena: /5

Filipiny, Panglao Island

od 9 497 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Graf przedstawia prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach.

Kolumny przedstawiają minimalną cenę za osobę w danym miesiącu, z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży.

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 221 132

Kategoria

***+

RegionOpis oferty

 
Położenie:

Bohol Bee Farm to przytulne i pozwalające zrelaksować się miejsce na wzgórzu w południowo-wschodniej części wyspy Panglao. Hotel znajduje się przy ekofarmie, jest to spokojna i cicha okolica, do której turyści chętnie powracają. Centrum handlowe ok. 10 km od hotelu. Obiekt oddalony jest ok. 120 km od lotniska w Cebu (transfer obejmuje przeprawę promem oraz przejazd autokarem).

Plaża:

Najbliższa plaża (piaszczysta) znajduje się około 4 km od hotelu. Brak hotelowego serwisu plażowego.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja, ogród, niewielki basen i brodzik – leżaki dostępne bezpłatnie, restauracja, w której właścicielka przygotowuje dania z ekologicznie uprawianych warzyw, bar przy basenie, piekarnia i lodziarnia, sklepik, bezpłatny parking.

Wyżywienie:

Śniadania. Możliwość zakupienia dodatkowych posiłków w restuaracji.

Program sportowy i animacyjny:

Obiekt nie prowadzi programu animacyjnego. W swojej ofercie hotel posiada niewielkie centrum SPA i odnowy biologicznej, w którym można zaczerpnąć chwili relaksu.

Internet:

Bezpłatny internet WiFi dostępny w ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna:

***

Strona www:

Program


Dzień 1

Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot doCebu (bezpośrednio lub samolotem rejsowym z przesiadką)

Dzień 2

Lądowanie trasnfer do wybranego hotelu wypoczynkowego.

Dzień 3 do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp. W dniu przedostatnim wykwaterowanie, transfer promem na Cebu i przelot do Polski (bezpośrednio lub samolotem rejsowym z przesiadką).

Dzień ostatni

Przylot do Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

"


Świadczenia


Cena obejmuje: przelot Warszawa-Cebu-Warszawa samolotem czarterowym PLL LOT typu Dreamliner lub samolotem rejsowym z przesiadką, transfery lotnisko - hotel - lotnisko (w tym prom Cebu-Bohol-Cebu), opłaty lotniskowe,14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku przelotu bezpośredniego) / 11rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku przelotów rejsowych z przesiadką), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant podstawowy: NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczekfakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.


Inne


Brak szczepień obowiązkowych. Zaleca się szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i typu B, durowi brzusznemu oraz błonicy i tężcowi. Należy zabrać repelenty.

Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu do kraju. Na granicy wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu. Okazywanie środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona) nie dotyczy grup zorganizowanych, a jedynie turystów indywidualnych. Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego.

Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

PRZELOT (W TERMINACH REALIZOWANYCH SAMOLOTEM CZARTEROWYM):

Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również nielimitowaną wodę mineralną. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. W klasie LOT CHARTERS Economy dodatkowo dostępna dopłata do strefy Comfort Economy - w tej strefie w każdym rzędzie zajete będą wyłącznie dwa skrajne miejsca, a miejsce środkowe pozostaje puste, zwiększając komfort podróży pasażerów. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

WALUTY

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz w niektórych hotelach. Konieczne jest, żeby banknoty były w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. – kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, tzw. seria „kolorowa”. Starsze często nie są przyjmowane lub wymieniane po niższym kursie.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 35 °C temperatura w nocy 28 °C

  • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 34 °C temperatura w nocy 28 °C

  • Wtorek 35 °C temperatura w nocy 28 °C

  • Środa 35 °C temperatura w nocy 28 °C

  • Czwartek 35 °C temperatura w nocy 28 °C

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować