Hotel Citymax Business Bay
Ocena: 4/5Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj
Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony
od 2 850 zł za os.
Wybraliśmy dla was
Lato 2026
pt 5.6. - pn 08.06.2026 (4 dni) Śniadanie / Lato 2026Tylko zakwaterowanie
pt 1.5. - cz 07.05.2026 (7 dni) Śniadanie Tylko zakwaterowanieNajlepsza cena
pn 11.5. - cz 14.05.2026 (4 dni) Śniadanie Najlepsza cenaPrognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Wybierz termin
Nieoficjalny opis hotelu
POŁOŻENIE
Hotel Citymax Business Bay usytuowany jest w tętniącej życiem dzielnicy Business Bay w Dubaju - sercu nowoczesności, wysokich wieżowców i luksusowych apartamentowców. Otoczony miejskim ogrodem z elementami zieleni i tarasami widokowymi, stanowi idealną bazę wypadową. Dojazd z międzynarodowego lotniska w Dubaju (DXB) zajmuje ok. 20 minut (w zależności od natężenia ruchu).PLAŻA
Hotel nie posiada prywatnej plaży, jednak w odległości ok. 6 km znajduje się popularna, publiczna plaża Jumeirah - szeroka, biała, piaszczysta, z łagodnym zejściem do morza i doskonałym widokiem na słynny hotel Burj Al Arab. Do plaży można dotrzeć samochodem lub taksówką w około 10 minut.HOTEL
3-gwiazdkowy hotel Citymax Business Bay to nowoczesny obiekt usytuowany w centrum dynamicznej dzielnicy Dubaju, z łatwym dostępem do głównych atrakcji miasta. Hotel łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design, oferując przy tym przyjazną atmosferę i wysoki standard obsługi.DO DYSPOZYCJI GOŚCI
W hotelu goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych i pokojach, całodobowej recepcji, tarasu widokowego z basenem, 2 restauracji serwujących kuchnię międzynarodową i azjatycką, 3 barów (w tym jeden przy basenie), punktu wymiany walut, przechowalni bagażu oraz pralni (za dodatkową opłatą).SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA
Na dachu hotelu znajduje się basen z leżakami i ręcznikami kąpielowymi. Do dyspozycji gości jest również nowoczesne centrum fitness. W pobliżu hotelu możliwość skorzystania z licznych atrakcji, takich jak sporty wodne (na plaży Jumeirah), golf, wypożyczalnie rowerów czy rejsy po Dubai Creek. Hotel nie prowadzi animacji, jednak dzięki centralnej lokalizacji umożliwia łatwy dostęp do tętniącego życiem miasta, klubów i restauracji.ZAKWATEROWANIE
Komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje z łazienką (prysznic, WC, suszarka do włosów), klimatyzacją, telewizorem z płaskim ekranem, telefonem, sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz biurkiem. Część pokoi oferuje widok na kanał Dubai Water Canal. Brak balkonów.WYŻYWIENIE
Hotel oferuje wyżywienie w opcji BB (śniadania w formie bufetu) lub HB (śniadania i kolacje). Na miejscu znajduje się restauracja główna z kuchnią międzynarodową oraz bar serwujący przekąski i napoje. W pobliżu hotelu znajduje się wiele restauracji i kawiarni z kuchnią z całego świata.INFORMACJE DODATKOWE
Adres: Al Khaleej Al Tejari 2 St, Business Bay, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie Strona internetowa: www.citymaxhotels.comCENA
CENA ZAWIERA:Bilet lotniczy (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym),
bagaż:
- FlyDubai (FZ): podręczny do 7 kg, rejestrowany do 20 kg
- Emirates (EK): podręczny 7-12 kg, rejestrowany 20-25 kg
- LOT, Wizzair, Air Arabia: w cenie wyłącznie bagaż podręczny
(LOT do 8 kg; Wizzair/Air Arabia do 10 kg - 40×30×20 cm)Transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe,
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA - wariant podstawowy:
KL 30 000 EUR (w tym choroby przewlekłe, pandemia, amatorskie sporty, zdarzenia pod wpływem alkoholu),
NNW 15 000 PLN,
Bagaż 1 000 PLN,OC organizatora, składki: TFG, TFP, VAT.
CENA NIE ZAWIERA:
Opłaty klimatycznej (płatna w hotelu),
rozszerzeń ubezpieczenia KL (50 000 / 100 000 EUR),
ubezpieczenia kosztów rezygnacji RG (3,0-4,0% wartości imprezy),
wycieczek fakultatywnych, usług niewymienionych w Cena zawiera".- LOT: do 23 kg - ok. 350 PLN/osoba
- Wizzair: do 20 kg - ok. 600 PLN/ osoba (Wizzair: możliwość Wizz Priority + bagaż pokładowy do 10 kg - ok. 400 PLN/osoba)
- Air Arabia do 20 kg - ok 349,00 PLN/osobaTaxa klimatyczna pobierana jest od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach.Opłata pobierana jest za pokój/za noc i uzależniona jest od standardu hotelu:5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi ok. 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
WARUNKI WJAZDOWE
Paszport powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy licząc od daty wjazdu na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich.Nie ma przeszkód przy wjeździe osób z paszportami zawierającymi wizy wjazdowe Izraela lub ślady pobytu w tym kraju.
Przypominamy również, że odprawa na loty Emirates rozpoczyna się 3 godziny przed rejsem. Prosimy o wszesne przybycie na lotnisko.
INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH
Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.Prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.
WAŻNE INFORMACJE
Pragniemy Państwa poinformować, że w Emiratach Arabskich, w szczególności na sztucznej wyspie Al Marjan w Emiracie Ras Al Khaimah, prowadzone są prace budowlane. Prace te obejmują modernizację terenu, przebudowę plaż, oraz budowę nowych hoteli.Z uwagi na powyższe działania, zachęcamy wszystkich Klientów do uwzględnienia tych informacji podczas planowania swojego pobytu. Prace budowlane będą szczególnie wzmożone do roku 2027 w związku z planem rządowym na realizacje planu zagospodarowanie przestrzennego.
Prosimy mieć na uwadze, że touroperator nie ma wpływu na prowadzone działania inwestycyjne w rejonie, na postęp ani terminy tych prac.
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nieoficjalny opis hotelu
Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...
Pogoda
Aktualna pogoda
-
Temperatura 26 °C temperatura w nocy 22 °C
-
Temperatura powietrza 26 °C
-
Temperatura wody 25 °C
Prognoza pogody na następne dni
-
Jutro 29 °C temperatura w nocy 23 °C
-
Wtorek 29 °C temperatura w nocy 21 °C
-
Środa 26 °C temperatura w nocy 22 °C
Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu
- Najlepszy
- Dobry
- Niski sezon
- Styczeń: Najlepszy
- Luty: Najlepszy
- Marzec: Najlepszy
- Kwiecień: Najlepszy
- Maj: Niski sezon
- Czerwiec: Niski sezon
- Lipiec: Dobry
- Sierpień: Dobry
- Wrzesień: Niski sezon
- Październik: Najlepszy
- Listopad: Najlepszy
- Grudzień: Najlepszy







