Sharm El Sheikh: hotele z opiniami, znaleziono 193 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Tropicana Sea Beach Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Tropicana Sea Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 24 osób)

Evelin Harangozó

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel był zły, brudny! Nie dostałem tego, co kupiłem! I tego, co widziałem na zdjęciach!!

Hotel był zły, brudny! Nie dostałem tego, co kupiłem! I tego, co widziałem na zdjęciach!!

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Zsolt Gönczi

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie dobry urlop

Ogólnie dobry urlop

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

nienaganny, cudowny

Wyżywienie

Średnia, powolna wymiana

Zakwaterowanie

Nie jest zaprojektowany zgodnie z europejskimi oczekiwaniami

Usługi

Usługi przeciętne, personel pomocny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sol Cyrene Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Sol Cyrene opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Gusztáv Sztrinszky

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Amarante Garden Palms Resort Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Amarante Garden Palms Resort opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Vladimír Martínek

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plaży leżaki i parasole były dostępne, za każdym razem, gdy przychodziliśmy, zawsze znajdowaliśmy miejsce. Przy basenie było gorzej, trzeba zająć miejsce zaraz po śniadaniu - ale nam to nie przeszkadzało, bo przy basenie mogę leżeć w domu - nie muszę jechać do Egiptu.

Wyżywienie

Duży wybór, muszę tylko chwalić. Ogromna ilość ciast. Może mogłoby być więcej owoców.

Zakwaterowanie

Odpowiadało hotelowi z 4 gwiazdkami - nic nadzwyczajnego, ale przyzwoite. Wszędzie czysto, regularne sprzątanie, codzienna wymiana ręczników. Pokój duży, łazienka również.

Usługi

Muszę tylko chwalić. Uprzejmi, troskliwi - nawet bez napiwku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Petra Otiepková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była piękna. Góry Synaj, przechodnie plaże, łagodne wejście do wody, potem gdzieś koralowce, można było cudownie nurkować, piękne koralowce, dużo życia podwodnego, zwłaszcza po lewej stronie plaży, gdzie są piękne rafy koralowe. Podobało mi się, że w przeciwieństwie do innych hoteli, w których byłem i gdzie wszystko było zawsze zamknięte, tutaj wszystko było przechodnie i można było pięknie spacerować po plażach do różnych hoteli, bez zatrzymywania przez ochronę...

Wyżywienie

Wszystkiego było pod dostatkiem, tylko jeśli przychodziło się później niż po ósmej godzinie, kelnerzy nie nadążali ponownie nakrywać stołów, co nie było zbyt przyjemne. Trzeba było prosić o sztućce, co przy mentalności Arabów może trwać nawet kilka minut, zanim przyniosą kolejne sztućce... Poza tym uzupełnianie jedzenia było w porządku i trwało aż do godzin wieczornych.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było zgodne z moimi oczekiwaniami, codziennie sprzątane, tylko pokój był blisko rozrywki, która trwała do późnych godzin nocnych, więc z małym dzieckiem nie mogłam zasnąć do późna. Poza tym zakwaterowanie blisko restauracji, basenu, recepcji itp.

Usługi

Hotel zapewnia codzienny bezpłatny transport do miasta i na plażę po wcześniejszej rezerwacji. Kierowca nic za to nie oczekuje, co jest bardzo miłe, zawsze jest dokładnie na czas, zarówno przed hotelem, skąd odjeżdża się na plażę lub do miasta, jak i z powrotem z plaży lub z miasta, co jest tu naprawdę doceniane. Jeśli dasz kierowcy coś, odwzajemnia to miłym uśmiechem i widać, że naprawdę niczego nie oczekiwał, co jest tu bardzo cenione i dla Europejczyka naprawdę bardzo miłe... Na recepcji zawsze byli bardzo mili, nie mieliśmy żadnych problemów z reklamacją i tylko rezerwowaliśmy, więc wszystko było w porządku. :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Coral Beach Resort Montazah Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Coral Beach Resort Montazah opinie

Nie oceniony (oceniony przez 60 osób)

Krzysztof P.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jedyny plus to plaża, ogólnie wszędzie brud nawet w restauracji, stoliki były sprzątane w sposób zamiatania dłonią na podłogę, talerze brudne, zdjęcia nie oddają tego co było w rzeczywistości leżaki zepsute a wykładzina przed basenem zniszczona, korytarze wgl nie sprzątane przez cały pobyt.

Jedyny plus to plaża, ogólnie wszędzie brud nawet w restauracji, stoliki były sprzątane w sposób zamiatania dłonią na podłogę, talerze brudne, zdjęcia nie oddają tego co było w rzeczywistości leżaki zepsute a wykładzina przed basenem zniszczona, korytarze wgl nie sprzątane przez cały pobyt.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Super piękna rafa koralowa

Wyżywienie

Tragedia wszystko było twarde i większość surowych rzeczy i trzeba było sie prosić o jedzenie.

Zakwaterowanie

Pokoje słabe

Usługi

Spoko

Wacław A.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel stary widać to odrazu po wejściu przez główne wejście, brak klimatyzacji lub poprostu wyłonczona w holu portierni gdzie spędzamy czas czekajc na transport, tak samo nie ma klimatyzacji na obiedzie jest tak gorąco że się nie chce jeść. Baseny zamknięte od 18 do rana. Alkohol w kubkach plastikowych jak zapłacisz to czasem dadzą ci w szkle, ciągły brak lodu do napojów więc zostaje picie ciepłych w 40 stopniach. Natomiast plaża piaszczyta naprawdę super i przy chotelu piękna rafa koralowa gdzie widzilismy wiele rybek a nawet żółwi. My jeździliśmy na wiele wycieczk więc dużo czasu nie spędzaliśmy w chotelu dlatego wszystkie te minusy nie były aż tak uciążliwe. A i jeszcze jeden plus blisko lotniska więc nie trzeba daleko jechać a na tyle daleko że samoloty nie są uciążliwe

Hotel stary widać to odrazu po wejściu przez główne wejście, brak klimatyzacji lub poprostu wyłonczona w holu portierni gdzie spędzamy czas czekajc na transport, tak samo nie ma klimatyzacji na obiedzie jest tak gorąco że się nie chce jeść. Baseny zamknięte od 18 do rana. Alkohol w kubkach plastikowych jak zapłacisz to czasem dadzą ci w szkle, ciągły brak lodu do napojów więc zostaje picie ciepłych w 40 stopniach. Natomiast plaża piaszczyta naprawdę super i przy chotelu piękna rafa koralowa gdzie widzilismy wiele rybek a nawet żółwi. My jeździliśmy na wiele wycieczk więc dużo czasu nie spędzaliśmy w chotelu dlatego wszystkie te minusy nie były aż tak uciążliwe. A i jeszcze jeden plus blisko lotniska więc nie trzeba daleko jechać a na tyle daleko że samoloty nie są uciążliwe

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Największy plus chotelu jak lubisz pływać i spedzac czas na plaży to tam jest super. W barze brak lodu do napojów

Wyżywienie

Posiłki nawet dobre z tym że jak jest np obiad od 12:30 do 14:30 jak przyjdziesz na 14 należy sie podziewać ze dużo dań nie będzie

Zakwaterowanie

Pokój czysty ale także wiać że wiekowy. Jakieś gwoździe wystające z szafek barak prysznica jak i ciepłej wody, wszech obecne mrówki faraonki, szyby tak brudne od pyłu że widać świat za małą

Hauza Beach Resort Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Nabq Bay

Hauza Beach Resort opinie

Nie oceniony (oceniony przez 60 osób)

Zuzana Otáhalová

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Po przylocie odkryliśmy, że nie musimy kupować wizy, ponieważ zostaniemy w Egipcie tylko 8 dni. Gdybym tego nie przeczytała przed zakupem wiz, byłabym o 25 dolarów uboższa. Nie mogliśmy znaleźć naszego delegata. Szukaliśmy go około pół godziny i całkiem zdesperowani zaczęliśmy krzyczeć po czesku, wtedy sam się do nas zgłosił. Był oznaczony jako CK!!!!! Perfekcyjnie mówił po czesku i załatwił wszystko w hotelu, jego usługi były doskonałe.

Po przylocie odkryliśmy, że nie musimy kupować wizy, ponieważ zostaniemy w Egipcie tylko 8 dni. Gdybym tego nie przeczytała przed zakupem wiz, byłabym o 25 dolarów uboższa. Nie mogliśmy znaleźć naszego delegata. Szukaliśmy go około pół godziny i całkiem zdesperowani zaczęliśmy krzyczeć po czesku, wtedy sam się do nas zgłosił. Był oznaczony jako CK!!!!! Perfekcyjnie mówił po czesku i załatwił wszystko w hotelu, jego usługi były doskonałe.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża była ładna, strzeżona.

Wyżywienie

Jedzenie było dobre, tylko mogłoby być większy wybór owoców.

Zakwaterowanie

Mieliśmy mieć pokój 2+ dostawka. W pokoju były tylko 2 łóżka i wyglądały, jakby ktoś spał w nich już tydzień. Były wprawdzie pościelone, ale bardzo pogniecione i nie wyglądały na zmienione. Bardzo się dziwili, że trzecią łóżko chcieliśmy dopiero rano. Dopiero gdy podniosłam głos, przynieśli łóżko od razu. Kiedy nasz pokojowy zobaczył, jak rano trzepaliśmy koce na zewnątrz, natychmiast przyniósł nam całą pościel i koce czyste. Potem bardzo o nas dbał i wszystko było w porządku.

Usługi

Usługi hotelowe były dobre.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana J.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ten hotel 8 lat temu był o 70% lepszy..

Ten hotel 8 lat temu był o 70% lepszy..

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Bardzo ładna

Wyżywienie

Jedzenie było ciągle takie samo i niezbyt smaczne. Napojów w restauracji podawano bardzo mało! Przy barze na plaży były straszne kolejki, a pan od pizzy zazwyczaj nie miał talerzy, więc trzeba było znaleźć jakiś brudny talerz. Jedzenie było tylko w restauracji (śniadanie, obiad, kolacja), jeśli nie zjadłeś tam, to potem miałeś pecha.

Usługi

Pan sprzątacz jest niesamowity, a na recepcji mogliby być trochę bardziej uprzejmi

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sol Verginia Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Sol Verginia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Klára Jurásková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

koralowa, wejście po pomoście

Wyżywienie

każdy znajdzie coś, na co ma ochotę

Zakwaterowanie

Klimatyzowany przestronny pokój z balkonem

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Al Bostan Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Al Bostan opinie

Nie oceniony (oceniony przez 7 osób)

Hana Barglová

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża tuż przy hotelu, czysta. Jeden z dni ktoś wyrzucił śmieci z łodzi, ale następnego dnia plaża była znowu w porządku.

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, miałam tylko półpensję, ale w zupełności mi wystarczała. Jedzenie było uzupełniane i mimo że chodziłam na śniadanie przed 10:00, kiedy już powinno się kończyć, zawsze miałam z czego wybierać. Personel był wyrozumiały, wpuszczali do środka nawet po 10:00.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, posprzątany, ręczniki były wymieniane prawie codziennie, nawet gdy nie potrzebowałam ich wymieniać. Pojawił się problem z pękniętym wężem z zimną wodą, który został następnie bez problemu rozwiązany, ale to może się zdarzyć także u nas.

Usługi

Zadowolenie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Miroslav Novák

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża piaszczysta, z łagodnym wejściem do krystalicznie czystego morza pełnego pięknych rybek, które obserwują cię już od brzegu, kilka metrów od plaży znajduje się wiele pięknych koralowców, gdzie zawsze jest co oglądać (okulary i rurka do nurkowania są niezbędne), mureny, płaszczki i wiele innych kolorowych rybek są wszędzie wokół ciebie. Po prostu piękno. Personel stale utrzymuje plażę w czystości, na piasku nie znajdziesz nic, co nie powinno tam być.

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne, chyba każdy znalazł coś dla siebie, ale to coś innego niż w Europie.

Zakwaterowanie

Hotel polecamy wszystkim niewymagającym turystom, nie należy do najbardziej luksusowych, ale byliśmy bardzo zadowoleni z wyposażenia, usług i uprzejmego personelu.

Usługi

Personel bardzo uprzejmy i przyjazny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Country Club Ocena: 3/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Country Club opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Ludmila Konvalinková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża ładna. Problemy były z transportem. Przy hotelowym basenie leżaki były w opłakanym stanie. Basen uszkodzony. Groziło to nawet kontuzją. Drabinki wejściowe bez "stopni". Nie dało się po nich ani wejść, ani wyjść. Płatna plaża była ładna.

Wyżywienie

Była całkiem dobra, gorzej było z naczyniami. Kubki były tak popękane i obtłuczone, że przeciekały. Ciągle brakowało sztućców, talerzy.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie bardzo złe. Pierwszej nocy klimatyzacja w ogóle nie działała. W pokoju w nocy było 36 stopni. W drugim pokoju z klimatyzacji cieknął woda na telewizor pod nią. Musieliśmy wyłączyć klimatyzację i przesunąć telewizor. Następnego dnia, po interwencji delegatki (która była świetna, ale niestety potrzebowalibyśmy jej usług prawie cały czas), klimatyzację naprawiono. Fotel i tapicerowane krzesło do wyrzucenia (podarte i brudne). Prysznic mogliśmy używać z trudem, pryskał wokół węża. Odpływ w umywalce nie odprowadzał wody. Ręczniki przez 12 dni wymieniono tylko raz, gdy im powiedzieliśmy. Ręczniki plażowe musieliśmy prać sami. Były zabrudzone i śmierdziały. Drzwi do pokoju w ogóle nie dały się zamknąć. Wkładaliśmy złożony papier, żeby się trzymały. I tak dalej, mogłabym długo wymieniać. Tak okropnego zakwaterowania jeszcze nigdzie nie mieliśmy.

Usługi

Na interwencję delegatki próbowali naprawić sytuację, ale było tego tak dużo, że musiałaby tam być cały czas. Pokoje nie sprzątali, wynosili tylko kosz. Łazienkę czasami myli.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Resta Club Resort Ocena: 3/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Resta Club Resort opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Jaroslava Procházková

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wielka satysfakcja! super gotowali, bardzo różnorodnie i smacznie, hotel był bardzo mało zajęty, więc komfortowy i wygodny, prawie żadna rosyjska klientela, więc wszędzie panowała uprzejmość, morze wspaniałe... niestety około połowy pobytu była czarna flaga,,, to był jedyny nieprzyjemny punkt całej wycieczki!

wielka satysfakcja! super gotowali, bardzo różnorodnie i smacznie, hotel był bardzo mało zajęty, więc komfortowy i wygodny, prawie żadna rosyjska klientela, więc wszędzie panowała uprzejmość, morze wspaniałe... niestety około połowy pobytu była czarna flaga,,, to był jedyny nieprzyjemny punkt całej wycieczki!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

bardzo czysta, zadbana, problemem był dostęp do morza, nie dało się pływać bezpośrednio z brzegu, tylko z mola, a jeśli była czarna flaga - nie można było wcale pływać... szkoda

Wyżywienie

super!!! bogata i różnorodna!

Zakwaterowanie

ogólne wrażenie bardzo komfortowe, ale jednocześnie przyjazne dla ludzi!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Aida Sharm Ocena: 3/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Aida Sharm opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Alena Gaňová

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Odwiedzaliśmy tylko plażę koralową. Plaża była dość zadbana. Niestety leżak na leżaku. Ale biorąc pod uwagę pojemność plaży i liczbę hoteli, to chyba normalne.

Wyżywienie

Wyżywienie odpowiadało cenie wycieczki. Jedzenie było smaczne i w wystarczającej ilości. Brakowało owoców. Jedzenie często się powtarzało, gorsza różnorodność wyboru.

Zakwaterowanie

Pokój wystarczająco przestronny, bez balkonu. Problemy z otwieraniem i zamykaniem pokoju. Sejf w pokoju nie był dostępny, mimo że był wymieniony w broszurze informacyjnej. Na koniec otrzymaliśmy sejf na recepcji, do którego jednak zmieściły się tylko pieniądze, maksymalnie dokumenty. Inne cenne rzeczy, takie jak: laptop, aparat fotograficzny, kamera, nie mogły być przechowywane. Niektóre informacje z broszury informacyjnej nie odpowiadały rzeczywistości. Problem z połączeniem z internetem. W hotelu w ogóle nie było możliwe korzystanie z internetu, a na ulicy Mercato był problem ze znalezieniem działającego WiFi.

Usługi

Na przeciętnym poziomie. Sprzątanie pokoi było wykonywane codziennie. Dużym problemem były kradzieże w pokojach. W ciągu 15 dni naszego pobytu doszło do dwóch kradzieży. Raz z pokoju zginął telefon komórkowy, a nam osobiście z szuflady przy stoliku nocnym zniknęło MP3. Pozostałe cenne rzeczy zamykaliśmy w walizce.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Eliška Konečná

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Dla hotelu AIDA najgorsza plaża, jaka tam była. (głowa przy głowie - plaża koralowa, plaża piaszczysta - brud.)

Wyżywienie

Różnorodność nie zachwycała, warzyw było pod dostatkiem, natomiast owoców żadnych, tylko melon. Na mięsie oszczędzano. Za to dużo słodyczy. Woda prawie nic im nie mówi. Biorąc pod uwagę, że to kraj, gdzie jest duży upał, woda powinna być OCZYWISTOŚCIĄ DLA KLIENTA. Dla Europejczyka to niepojęte, żeby kupować zwykłą wodę. Nie mogliśmy tego zrozumieć, gdy mieliśmy all inclusive (butelka wody - koszmar).

Zakwaterowanie

Codziennie pościelone i wymiana ręczników oraz pościeli, które były ozdabiane każdego dnia innym ornamentem (łabędzie, serduszka, łodzie).

Usługi

Odpowiadające temu hotelowi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Falcon Inn Viva Ocena: 3/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Falcon Inn Viva opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Pavel Jeníček

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

mniejsza plaża z leżakami i parasolami. Wejście do wody po pływającym pomoście około 50 m. Przy falach na początku było trudno utrzymać się na pływającym pomoście. Wokół plaży piękne koralowce z wieloma kolorowymi rybkami. Doskonałe warunki do snorkelingu i nurkowania. Na plaży nie obowiązuje All Inclusive, ale można kupić schłodzone napoje.

Wyżywienie

Różnorodne jedzenie, śniadanie z wyborem kilku rodzajów pieczywa, masło, dżemy, dwa rodzaje serów, dwa rodzaje wędlin, jajka, lokalne leczo, sos fasolowy, owoce. Obiad z wyborem spośród trzech rodzajów mięsa, frytki, ziemniaki, desery, owoce. Kolacja z wyborem spośród trzech dań i osobno dodatki. Wieczorne grillowanie na tarasie. Ogólnie uważam, że nikt nie mógł narzekać na złe jedzenie lub mały wybór potraw.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w miarę możliwości dobre. Pokój był sprzątany codziennie przez personel hotelowy, ręczniki w łazience były codziennie wymieniane na czyste. Jedyną wadą zakwaterowania, którą bym wskazał, było to, że oferowany pokój z katalogu nie odpowiadał rzeczywistości. Nie mieliśmy widoku na basen hotelowy, a pokój nie miał balkonu ani tarasu.

Usługi

Personel hotelu uprzejmy i bezkonfliktowy. Wieczorna rozrywka odbywała się tylko od 8:00 do 9:00 – lokalne tańce. Dość mało interesujące i nudne. Programy animacyjne w tym hotelu nie istniały. Basen hotelowy był mniejszy, ale zawsze czysty. Personel ciągle stara się flirtować z klientami, ale zna tylko kilka słów po angielsku, może trochę więcej po rosyjsku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jiří Fučík

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plażę hotelową jedzie się około 15 minut, a nie 3 minuty, jak napisano w opisie wycieczki. Jest bezpłatna. Plaża jest piaszczysta, ale do wody ze względu na koralowce wchodzi się po pływającym pomoście.

Wyżywienie

Jedzenie było znakomite. Dużo rodzajów, sałatki, dodatki, mięsa, warzywa, owoce, desery.

Zakwaterowanie

Czyste, ładnie wyposażone pokoje. Tylko nie można zbyt dokładnie badać tego piękna.

Usługi

Chętnie pomogli ze wszystkim.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Tropicana Rosetta Ocena: 3/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Tropicana Rosetta opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Áron István Horváth

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Po wpłaceniu pełnej kwoty za podróż wszystko potoczyło się źle. Poinformowano nas, że hotel, który zarezerwowaliśmy, jest pełny i nie mają dla nas wolnych pokoi, dlatego zaproponowano nam droższy nocleg, który zaakceptowaliśmy i do którego dotarliśmy. W pokoju telewizor i lodówka nie działały, zakupione Wi-Fi było w większości bezużyteczne, ponieważ zakwaterowano nas w najdalszej części kompleksu, zasięg spadł do zera. Dodam, że w budynku centralnym również był przerywany sygnał. Przez dwa dni z sufitu łazienki i za lustrem kapała woda, byliśmy w niej zanurzeni. Ciepła woda była czasami dostępna, czasami nie... Wszystkie problemy zgłaszaliśmy natychmiast, ale rozwiązania nie było przez wiele dni lub wcale (problemy z telewizorem i lodówką nie zostały rozwiązane nawet po tygodniu). Hotel nie miał bezpośredniego dostępu do plaży, musieliśmy iść pieszo 2 km, a oprócz nas gości hotelowych widzieliśmy bardzo rzadko, byli to głównie arabskie rodziny, które chętnie robiły z nami zdjęcia bez przerwy i od których dowiedzieliśmy się, że są miejscowymi mieszkańcami. Innymi słowy, to, co hotel nazywa własną plażą, jest w rzeczywistości również publicznym odcinkiem plaży. Plaża była brudna. Nasz wypoczynek był zakłócany ciągłym robieniem zdjęć, dlatego nie wytrzymaliśmy tam dłużej niż 2 dni, a także było męczące, że w upale musieliśmy iść kilometry, aby się wykąpać. Herbata i kawa w restauracji były niejadalne, mleko zimne, choć mówiono, że jest ciepłe, a gorąca woda do herbaty była kamienista. Stojak na zimną wodę był obrzydliwie brudny, chociaż po trzech dniach został wyczyszczony, prawdopodobnie dlatego, że zwróciliśmy na to uwagę.

Po wpłaceniu pełnej kwoty za podróż wszystko potoczyło się źle. Poinformowano nas, że hotel, który zarezerwowaliśmy, jest pełny i nie mają dla nas wolnych pokoi, dlatego zaproponowano nam droższy nocleg, który zaakceptowaliśmy i do którego dotarliśmy. W pokoju telewizor i lodówka nie działały, zakupione Wi-Fi było w większości bezużyteczne, ponieważ zakwaterowano nas w najdalszej części kompleksu, zasięg spadł do zera. Dodam, że w budynku centralnym również był przerywany sygnał. Przez dwa dni z sufitu łazienki i za lustrem kapała woda, byliśmy w niej zanurzeni. Ciepła woda była czasami dostępna, czasami nie... Wszystkie problemy zgłaszaliśmy natychmiast, ale rozwiązania nie było przez wiele dni lub wcale (problemy z telewizorem i lodówką nie zostały rozwiązane nawet po tygodniu). Hotel nie miał bezpośredniego dostępu do plaży, musieliśmy iść pieszo 2 km, a oprócz nas gości hotelowych widzieliśmy bardzo rzadko, byli to głównie arabskie rodziny, które chętnie robiły z nami zdjęcia bez przerwy i od których dowiedzieliśmy się, że są miejscowymi mieszkańcami. Innymi słowy, to, co hotel nazywa własną plażą, jest w rzeczywistości również publicznym odcinkiem plaży. Plaża była brudna. Nasz wypoczynek był zakłócany ciągłym robieniem zdjęć, dlatego nie wytrzymaliśmy tam dłużej niż 2 dni, a także było męczące, że w upale musieliśmy iść kilometry, aby się wykąpać. Herbata i kawa w restauracji były niejadalne, mleko zimne, choć mówiono, że jest ciepłe, a gorąca woda do herbaty była kamienista. Stojak na zimną wodę był obrzydliwie brudny, chociaż po trzech dniach został wyczyszczony, prawdopodobnie dlatego, że zwróciliśmy na to uwagę.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Szczegółowo opisane powyżej.

Wyżywienie

Szczegółowo opisane powyżej.

Zakwaterowanie

Szczegółowo opisane powyżej.

Usługi

Szczegółowo opisane powyżej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anna I.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelach