Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 847 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 98 119

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Północna

Położenie

nowoczesny hotel blisko plaży, około 600 m od centrum Vodice.

Wyposażenie i usługi

restauracja, aperitif bar,  Wi-Fi na recepcji BEZPŁATNIE, kantor, winda, taras, parking za opłatą.

Zakwaterowanie

klimatyzowane pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi BEZPŁATNE, minibar, telefon, suszarka do włosów, sejf, balkon, z możliwością 2 dostawek (rozkładana sofa odpowiednia dla 2 dzieci do 12 lat lub 1 osoby dorosłej).

Legenda:
B-balkon
M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

zewnętrzny basen ze słodką wodą, leżaki i parasole przy basenie BEZPŁATNIE (ograniczona ilość), fitness za opłatą, możliwość wypożyczenia samochodu za opłatą.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu, 2 posiłki - śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wybór z 3 menu, pełne wyżywienie - śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje wybór z 3 menu.

Plaża

żwirowa, płyty betonowe, około 50 m.

Informacje dopełniające

parking za opłatą około 5 EUR/dzień, parking w garażu 8 EUR/dzień - płatne na miejscu. Opłata klimatyczna około 1,1 EUR/os./dzień - płatna na miejscu.

Zniżki dla dzieci

trzecie dziecko do 6 lat z 2 dorosłymi bez łóżka z wyżywieniem - BEZPŁATNIE. Dziecko do 6 lat z 2 dorosłymi na dostawce - zniżka 60%. Dziecko od 6 do 12 lat z 2 dorosłymi - zniżka 40%. Dziecko do 12 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%. Osoba od 12 lat z 2 dorosłymi - zniżka 20%.

Korzyści

przy zakupie pobytu na min. 7 nocy w terminie do 12.6. i od 11.9. oferujemy zniżkę 15%. Zniżka ta nie łączy się ze zniżką za wczesny zakup.

Cena zawiera

nocleg, śniadania/2/3 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego za dodatkową opłata około 8 EUR/dzień. Korzystanie z fitness za opłatą około 4 EUR/os./dzień.
aktualizacja 07.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 50 m
 • Odległość od centrum miasta 600 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Sob 17 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Ndz 13 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Pon 12 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień