Aktualne do Bułgarii

Hotel Kristel Park

Ocena: 3/5

Bułgaria, Kranewo, Kranewo

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

od 2 838 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Informacje ogólne

Hotel Kristel Park położony jest w nadmorskiej miejscowości Kranevo. Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni międzynarodowej i lokalnej. W barze Goście mogą delektować się orzeźwiającymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Na terenie obiektu znajduje się basen odkryty. Za opłatą można skorzystać z sauny lub zagrać w bilard.

Kategoria lokalna

3*

Położenie

* w miejscowości Kranevo
* ok. 700 metrów od plaży
* ok. 144 km od lotniska w Burgas

Plaża

* ok. 700 m od hotelu
* publiczna
* piaszczysta
* leżaki i parasole: za opłatą

Zakwaterowanie

* STANDARD DOUBLE ROOM: ok. 25 m, 2 łóżka pojedyncze, dodatkowe łóżko (rozkładana sofa), indywidualna klimatyzacja, telewizja kablowa, Wi-Fi (bezpłatne), lodówka, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów (na życzenie, w recepcji, wymagany depozyt), balkon
* FAMILY APARTMENT: ok. 50 m, korytarz i dwa pokoje, 4 łóżka pojedyncze, dostawka (rozkładana sofa), indywidualna klimatyzacja, telewizja kablowa, Wi-Fi (bezpłatne), lodówka, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów (na życzenie, w recepcji, wymagany depozyt), balkon 
* 1 BEDROOM APARTMENT LUX: ok. 60 m, salon z jedną oddzielną sypialnią z 2 łóżkami pojedynczymi, dostawka (rozkładana sofa), indywidualna klimatyzacja, telewizja kablowa, Wi-Fi (bezpłatne), lodówka, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów (na życzenie, w recepcji, wymagany depozyt), balkon z meblami, możliwość wstawienia 2. dostawki
* 2 BEDROOM APARTMENT: ok. 90 m, salon i dwie oddzielne sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi każda, dostawka (rozkładana sofa), indywidualna klimatyzacja, telewizja kablowa, Wi-Fi (bezpłatne), lodówka, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów (na życzenie, w recepcji, wymagany depozyt), balkon z meblami, możliwość wstawienia 2. dostawki

Sport, rozrywka

Bezpłatnie:
* basen zewnętrzny
* siłownia
* tenis stołowy
Za opłatą:
* bilard
* sauna
* gry elektroniczne

Dzieci

* łóżeczko dziecięce (bezpłatne, na życzenie)
* krzesełka w restauracji

Wyżywienie

Restauracje i bary:
* restauracja z tarasem
* bar w lobby (płatny)
* bar przy basenie (wliczony w All Inclusive)
All Inclusive Limited:
* śniadanie w formie bufetu od 07.00 do 09.00
* obiad w formie bufetu od 12.00 do 14.00
* kolacja w formie bufetu od 18.00 do 20.30
* lokalne napoje alkoholowe i piwo z beczki od 15:00 do 20:00
* kawa, herbata, soki i woda - od 09:00 do 18:00 - w barze przy basenie
* napoje importowane - płatne

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 800 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 2 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 40 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 8 opinii)

Zablokowane opinie: 1

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Niesamowite wakacje.

Niesamowite wakacje.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Morze czyste i ciepłe.

Zakwaterowanie

Czysto, wszystko było w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Iva H.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje bardzo miło nas zaskoczyły, przed wyjazdem przeczytałam recenzje, bałam się, że rodzina mnie zgani, dokąd i do jakiego koszmaru wybrałam tegoroczne wakacje. Bardzo się cieszyłam i moja rodzina też :))

Wakacje bardzo miło nas zaskoczyły, przed wyjazdem przeczytałam recenzje, bałam się, że rodzina mnie zgani, dokąd i do jakiego koszmaru wybrałam tegoroczne wakacje. Bardzo się cieszyłam i moja rodzina też :))

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Droga na plażę około 8 minut ścieżką między hotelami, plaże piaszczyste i czyste ☺

Wyżywienie

Jedzenie było w porządku, każdy coś wybrał :)) Zaskoczyło nas tylko, że jedzenie było zimne, jednak dostępna była mikrofalówka, więc podgrzaliśmy sobie jedzenie. Za każdym razem, gdy coś się skończyło, było uzupełniane. Light All Inclusive oznacza: śniadanie 7-9, obiad 12-14 w ramach obiadu napoje, lody, ... Kolacja 18-20 napoje alkoholowe i bezalkoholowe, od 15:00 otwarty bar przy basenie, gdzie były piwo, wino. Kawa, woda i sok były dostępne przy basenie przez cały dzień.

Zakwaterowanie

Hotel jest co prawda trochę starszy, pani sprzątaczka codziennie sprzątała nasze pokoje, wymiana ręczników co drugi dzień, pościel raz na trzy dni. Hotel znajduje się w centrum, więc wieczorem słychać muzykę z ulicy, da się to wytrzymać z klimatyzacją (każdy pokój ma swoją), to żadna tragedia.

Usługi

W hotelu cały personel był bardzo przyjazny, zaskoczyło mnie, że hotel posiada nawet wózki dziecięce, które wypożycza rodzinom z dziećmi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Veronika Křivánková

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojne, ładne miejsce

Spokojne, ładne miejsce

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Ładna

Wyżywienie

Jedzenie, które miało być ciepłe (zupy, ziemniaki, ryż, mięso, jajecznica, parówki itp.), było codziennie zimne!

Zakwaterowanie

Czystość

Usługi

W normie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Niesamowite wakacje.

Niesamowite wakacje.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Morze czyste i ciepłe.

Zakwaterowanie

Czysto, wszystko było w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Iva H.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje bardzo miło nas zaskoczyły, przed wyjazdem przeczytałam recenzje, bałam się, że rodzina mnie zgani, dokąd i do jakiego koszmaru wybrałam tegoroczne wakacje. Bardzo się cieszyłam i moja rodzina też :))

Wakacje bardzo miło nas zaskoczyły, przed wyjazdem przeczytałam recenzje, bałam się, że rodzina mnie zgani, dokąd i do jakiego koszmaru wybrałam tegoroczne wakacje. Bardzo się cieszyłam i moja rodzina też :))

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Droga na plażę około 8 minut ścieżką między hotelami, plaże piaszczyste i czyste ☺

Wyżywienie

Jedzenie było w porządku, każdy coś wybrał :)) Zaskoczyło nas tylko, że jedzenie było zimne, jednak dostępna była mikrofalówka, więc podgrzaliśmy sobie jedzenie. Za każdym razem, gdy coś się skończyło, było uzupełniane. Light All Inclusive oznacza: śniadanie 7-9, obiad 12-14 w ramach obiadu napoje, lody, ... Kolacja 18-20 napoje alkoholowe i bezalkoholowe, od 15:00 otwarty bar przy basenie, gdzie były piwo, wino. Kawa, woda i sok były dostępne przy basenie przez cały dzień.

Zakwaterowanie

Hotel jest co prawda trochę starszy, pani sprzątaczka codziennie sprzątała nasze pokoje, wymiana ręczników co drugi dzień, pościel raz na trzy dni. Hotel znajduje się w centrum, więc wieczorem słychać muzykę z ulicy, da się to wytrzymać z klimatyzacją (każdy pokój ma swoją), to żadna tragedia.

Usługi

W hotelu cały personel był bardzo przyjazny, zaskoczyło mnie, że hotel posiada nawet wózki dziecięce, które wypożycza rodzinom z dziećmi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Sára V.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji okropne, niestety..... Za tę cenę zdecydowanie nie było warto. W hotelu pracowali dorywczy pracownicy, obsługa przy jedzeniu, „barmani” to 20-letnie dzieciaki, które były tam tylko z przymusu – przynajmniej tak nam się wydawało, i nie tylko nam..... Przy próbie zamówienia choćby piwa przewracali oczami, często nawet nie wiedzieli, bo mieli do nas plecy i bawili się telefonem. W hotelu nic nie wolno, mają swoje zasady, reguły i ograniczenia, które psują ogólne wrażenie z wakacji.

Ogólne wrażenie z wakacji okropne, niestety..... Za tę cenę zdecydowanie nie było warto. W hotelu pracowali dorywczy pracownicy, obsługa przy jedzeniu, „barmani” to 20-letnie dzieciaki, które były tam tylko z przymusu – przynajmniej tak nam się wydawało, i nie tylko nam..... Przy próbie zamówienia choćby piwa przewracali oczami, często nawet nie wiedzieli, bo mieli do nas plecy i bawili się telefonem. W hotelu nic nie wolno, mają swoje zasady, reguły i ograniczenia, które psują ogólne wrażenie z wakacji.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Droga na plażę okropna, trzeba iść drogą bez możliwości wyboru innej trasy. Wokół jeżdżą samochody, czasem aż prawie do samej plaży. Brud, smród... Przez pierwsze kilka dni plaża czysta, potem pod wpływem przypływu i odpływu wszędzie glony, nie sprzątali! Brak zainteresowania.

Wyżywienie

Jedzenie proste, ciągle to samo..... Nie urozmaicali, po tygodniu już całkiem niesmaczne..... Ciągle tylko dodatki, warzywa. Na to, że to było "all inclusive" do wyboru chyba maksymalnie 8 dań, całkiem mało - z tego około 4 dodatki, 2 razy coś jak warzywa - leczo, 1 raz obrzydliwe kiełbaski..... To wszystko. Jeśli chodzi o spożycie napojów - do godziny 20, więc potem możecie spokojnie umrzeć z pragnienia.... Oczywiście wszędzie woda nie do picia, musieliśmy dokupować baniaki wody do pokoju..... Tego nie doświadczyłam, naprawdę tylko tutaj. Jeśli chodzi o napoje alkoholowe - koszmar..... Można było coś wypić tylko od 15 do 18 przy basenie i od 18 do 20 w restauracji..... Prawie nic do wyboru, o mieszaniu drinków zapomnijcie - nic nie potrafili..... Maksymalnie nalać piwo lub nalać kocioł mocnego alkoholu, który im jeszcze został..... Horror.

Zakwaterowanie

Pokój jednoosobowy, ale wystarczył, na początku czysty. Co nas jednak nieprzyjemnie zaskoczyło, to fakt, że po pierwszych dwóch dniach sprzątanie ustało... Jedyną rzeczą, którą sprzątaczki potrafiły, było chowanie koców do szafy, pod którymi spaliśmy. Jeśli chodzi o łazienkę, nie wymieniały ręczników, papieru toaletowego... Musieliśmy sami o to przypominać. Na szczęście udało mi się je przyłapać w sąsiednim pokoju, gdzie „sprzątały” trzy naraz... Jeśli chodzi o wyposażenie, to tylko lodówka, klimatyzację woleliśmy nawet nie włączać, według źródła na hotelu o tej samej nazwie po 2 dniach użytkowania i tak ją wyłączono.

Usługi

Usługi nie odpowiadały, w niczym... To, co piszą o wycieczce, nie jest prawdą. Wszystko jest płatne, i to nie małymi kwotami... Ale mimo to, usług prawie nie ma, personel niechętny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Vendulka Wágnerová

Ocena 1,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Najgorsze wakacje, na jakich kiedykolwiek byłam.

Najgorsze wakacje, na jakich kiedykolwiek byłam.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Droga na plażę była dość nieprzyjemna, kamienista i pełna dziur. Plaża w 90 procentach płatna, w końcu znaleźliśmy kawałek również części bezpłatnej. Morze było jedyną przyjemną rzeczą z całych wakacji.

Wyżywienie

Całkowicie nieodpowiednie. Jedzenie było naprawdę okropne. Na śniadanie często brakowało pieczywa, a jeśli nie przyszliście na czas, zostawaliście bez jedzenia. Jedzenie, które nam tutaj oferowano, było ciągle zimne, z wyjątkiem zupy, która była podawana na obiad. Zupa przez 3 dni była taka sama, a czwartego dnia kwaśna. Po prostu horror. Gdybym była tutaj na wakacjach z małym dzieckiem, naprawdę nie dałoby się tu nic zjeść. Często byliśmy zmuszeni chodzić na jedzenie do lokalnych restauracji.

Zakwaterowanie

Hotel całkiem przyzwoity, ale usługi, które oferowali, były naprawdę tragiczne. Nieprzyjemny, niechętny personel.

Usługi

Kolejną ogromną katastrofą było położenie naszego pokoju. 3 piętro, pokój numer 335, widok na ruchliwą główną ulicę, po której od rana do nocy pędziły samochody, autobusy, śmieciarki i oczywiście mnóstwo turystów. Bez słuchawek do uszu absolutnie nie da się tu zasnąć. Przy zakupie wakacji obiecano nam 1 masaż dla jednej osoby gratis. Byłam tutaj z córką, więc 2 masaże. Przy informacji o masażu poinformowano nas, że masaż kosztuje 25 lewów i nikt nie da nam go za darmo. Kolejna myląca informacja od biura podróży to otwarcie i możliwość odświeżenia się w barze przy basenie. Miał być otwarty od 12 do 22 z ofertą napojów alkoholowych i bezalkoholowych, w tym koktajli mieszanych. Rzeczywistość była zupełnie inna. Bar otwarty od 15 do 18, napoje bezalkoholowe tylko dwa chemiczne, przesłodzone, w proszku. Wszystko podawano nam w małych plastikowych kubeczkach, szklanki tu w ogóle nie znają. Usługi sprzątające były całkowicie okropne. Ręczniki wymieniono nam dopiero po naszej prośbie, trzeciego dnia.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (15) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować