Hotel Convento Do Carmo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategorie

*****

Region

Brazylia

Miejscowość

Salvador

Położenie

Hotel mieści się w malowniczej dzielnicy Pelourinho, blisko zabytkowego centrum Salvadoru, wpisanego na listę UNESCO). Doskonały dla tych, którzy chcą zwiedzać miasto. Hotel proponuje noclegi w zabytkowym budynku pełnym stylizowanych mebli. Architaktura budynku oraz wystrój wnętrz nawiązują do czasów kolonialnych (XVI w. n.e.). Doskonała lokalizacja hotelu umożliwia dostęp do restauracji, teatrów i centrów handlowych.

Pokoje

Pokoje są luksusowo wyposażone, klimatyzowane, posiadają łazienkę, minibar, TV, sejf, dostęp do Internetu.

Do dyspozycji gości

basen, sauna, jacuzzi, centrum fitness, bar oraz restauracja serwującą wyśmienite dania kuchni zarówno brazylijskiej jak i międzynarodowej, bezpłatny Internet. Hotel gwarantuje wysoki poziom obsługi i komfortowy wypoczynek.

CENA ZAWIERA

transfer: lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, opłaty lotniskowe, materiały informacyjne (mapa, mini przewodnik), bilet lotniczy Warszawa - Salvador da Bahia - Warszawa w cenie 4290 PLN/ os. dorosła, 2900 PLN/ dziecko 2 -12 lat

CENA NIE ZAWIERA

taksy wylotowej 36 USD/os., ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, napiwków, wydatków własnych.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Płatności można dokonać w walucie USD na konto dolarowe lub PLN przeliczonej po kursie Banku PKO SA z dnia dopłaty do całości.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY