Hotel Ausseerland (Bad Mitterndorf)

Austria, Tauplitz, Bad Mitterndorf

Więcej o hotelu

od 871 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 107 965

Kategoria

***

Miasto

Bad Mitterndorf

Kraj

Austria

Położenie

Prowadzony rodzinnie 3-gwiazdkowy Hotel Ausseerland znajduje się ok. 100 m od centrum miejscowości Bad Mitterndorf. W promieniu 7 km położony jest teren narciarski Taupiltz, a autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed budynkiem. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego jest w odległości ok. 300 m. Do obiektów handlowych można spokojnie dojść na piechotę, gdyż są w zasięgu 50 m. Warto wybrać się do Grimming Therme Bad Mitterndorf, od których dzieli Państwa 1,2 km.

Wyposażenie

Do wyposażenia nowoczesnego obiektu należy hol z recepcją, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, taras i przechowalnia nart. Bezpłatne miejsca parkingowe (w zależności od dostępności) znajdują się bezpośrednio przy hotelu.

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarto śniadania w formie bufetu.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybrano15% zniżki na wstęp do term Grimming Therme (wg info. na miejscu)Wypożyczalnia gier towarzyskich (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,25 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (6,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 5 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie rodzica jeżdżą bezpłatnie. Dzieci z tej grupy wiekowej jeżdżące samodzielnie (np. na kursie narciarskim) potrzebują karnetu narciarskiego dla dzieci, który należy nabyć w kasie wyciągu. Więcej informacji uzyskają Państwo w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. prysznic/WC (ok. 18 m?), BB

pokoje z łóżkiem pojedynczym, TV kabl. i suszarką do włosów
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 18 m?), BB

pokoje z łóżkiem podwójnym, TV i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC (19 - 33 m?), BB

pokoje z łóżkiem podwójnym, TV i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (ok. 30 m?), BB

pokoje z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon lub taras
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Bad Mitterndorf (w miejscowości), Tauplitz (ok. 5 km)Przelot: Salzburg (ok. 115 km), Linz (ok. 135 km), Monachium (ok. 245 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Tauplitz

Maks. wysokość: 1965 mMin. wysokość: 800 mWys. miejscowość: 812 mWyciągi łącznie: 43Orczyki: 29Krzesełka: 13Gondole: 1Trasy łącznie: 125 kmTrasy zielone/niebieskie: 56 kmTrasy czerwone: 55 kmTrasy czarne: 14 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 7 km
 • TV tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 1 °C temperatura w nocy -5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 1 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Wt 1 °C temperatura w nocy -11 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień