Filip K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo pomocny i przyjazny personel komunikujący się w języku niemieckim i angielskim. Ocena hotelu odpowiada czterem gwiazdkom. Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie wrócimy.
Bardzo pomocny i przyjazny personel komunikujący się w języku niemieckim i angielskim. Ocena hotelu odpowiada czterem gwiazdkom. Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie wrócimy.
Doświadczenie gastronomiczne.
ZakwaterowaniePokój jest duży, ładnie wyposażony, ładna duża i czysta łazienka.
UsługiŁadny rodzinny basen i doskonale wyposażone centrum saun. Dostępna jest również przechowalnia sprzętu narciarskiego. Niestety bez możliwości wysuszenia butów narciarskich. Pojemność parkingu przed hotelem jest wystarczająca.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)






