Nowość w ofercie - Koh Chang

Koh Chang "Koh" oznacza po tajsku "wyspa". Koh Chang to niezwykle malownicza wyspa, należąca do archipelagu 52 wysp położonych we wschodniej Tajlandii, tuż przy granicy z Kambodżą. Aby znaleźć się w tym niesamowitym miejscu i odkryć prawdziwy raj na ziemi, wyruszamy z Bangkoku. Czeka nas podróż trwająca niespełna 6 godzin (wliczając w to 40-minutową przeprawę promową), podczas której stopniowo przenosimy się w świat egzotycznej przygody.

Wyspa Koh Chang, druga co do wielkości wyspa Tajlandii, jest niemal w całości pokryta roślinnością tropikalną. Puste i górzyste wnętrze wyspy jest trudno dostępne i mało atrakcyjne dla turystów. Główne ośrodki turystyczne skoncentrowały się na najpiękniejszych plażach na zachodnim wybrzeżu. Zakaz budowy wysokich budynków, jaki obowiązuje na całej wyspie, wynika z przynależności Koh Chang do parku narodowego, z tego też powodu najczęściej spotykanymi budynkami są bungalowy, skryte wśród roślinności tropikalnej i gwarantujące bliski kontakt z przyrodą. Do dzisiaj jest tu niewiele hoteli, a te, które istnieją, mają również niską zabudowę i toną w zieleni.

Co można robić na wyspie?

Plaże i woda na wyspie Koh Chang należą do najczystszych i najpiękniejszych w Tajlandii, co sprawia, iż kąpiele w morzu są jedną z największych atrakcji tego malowniczego miejsca. Doskonałe warunki do nurkowania, jakie stwarzają wody otaczające wyspę, na pewno nie rozczarują nawet najbardziej doświadczonych nurków. Miłośnicy łowienia ryb znajdą tu idealne warunki do wędkowania na otwartym morzu. Turyści preferujący inny sposób spędzania wolnego czasu na pewno będą pod ogromnym wrażeniem pięknego wodospadu Klong Plu znajdującego się w głębi wyspy. Na Koh Changu możesz również pojeździć na słoniach a aby najlepiej poznać wyspę, przemierz ją całą na wynajętym motocyklu(ok. 5 USD za cały dzień) lub jeepem (ok. 40 USD za dzień). Podróżując po wyspie nie sposób zabłądzić, ponieważ jest tylko jedna droga biegnąca wzdłuż wybrzeża a podróżując nią niemal z każdego jej punktu roztaczają się piękne widoki na plaże i morze.

Dlatego jeżeli marzysz o spędzeniu kilku dni na wyspie tropikalnej "jak z pocztówki" - powinieneś odwiedzić Koh Chang

21.08.2008

Najnowsze aktualności

OGŁOSZONO STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

OGŁOSZONO STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

13.03.2020

OGŁOSZONO STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO
Szanowni Państwo, decyzją rządu ogłoszony został stan zagrożenia epidemicznego W związku z zawieszeniem ruchu lotniczego i przywróceniem granic touroperatorzy odwołują lub zawieszają imprezy turystyczne.

MONEYBACK – nawet do 5% zwrotu wartości wycieczki!

MONEYBACK – nawet do 5% zwrotu wartości wycieczki!

27.03.2019

Zapłać za wycieczkę kartą kredytową Millennium Impresja (RRSO 14,19 %) lub Millenium Alfa (RRSO 14,19 %). W ramach programu Moneyback 5% sumy miesięcznych transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową w punktach Partnerów (w tym Travelplanet.pl) wróci na rachunek Twojej karty kredytowej. Łączna wysokość środków zwróconych w danym roku kalendarzowym nawet do 760,00 PLN.”.

Jak rozpoznać fałszywy e-mail od oszustów podszywających się pod Travelplanet.pl?

Jak rozpoznać fałszywy e-mail od oszustów podszywających się pod Travelplanet.pl?

01.03.2019

Jeżeli otrzymasz wezwanie do zapłaty lub e-mail przypominający o upływającym terminie dopłaty do rezerwacji, zachowaj ostrożność i sprawdź:

Podsumowanie 2017 roku – Travelplanet.pl rośnie w siłę

Podsumowanie 2017 roku – Travelplanet.pl rośnie w siłę

22.01.2018

W styczniu odbyło się spotkanie sieci franczyzowej Travelplanet.pl podsumowujące rozwój  w 2017 roku. Ubiegły rok był jak do te pory czasem największego rozwoju sieci. Otworzyliśmy aż 53 biura, co pozwoliło na zakończenie roku z liczbą 90 oddziałów franczyzowych.

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY