promocje dla tej oferty

Opis hotelu

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

 • Urozmaicony program animacji i zajęć sportowych
 • Przestronne i nowocześnie urządzone pokoje
 • Miniaquapark i 2 zjeżdżalnie wodne dla dorosłych
 • Smaczną i różnorodną kuchnię

Ta oferta objęta jest Promocją Wakacje 100%

Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne! Każda impreza turystyczna objęta jest promocją Wakacje 100%, która zapewnia pomoc w przypadku ewentualnej upadłości jej organizatora. Rezerwując za pośrednictwem Travelplanet.pl masz 100% pewności, że Twoje wakacje dojdą do skutku. Czytaj więcej >>

Udogodnienia:
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Basen odkryty
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Animacje dla dorosłych
 • Sport
 • Tenis
 • Sporty wodne
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Życie nocne
Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

4.5

Ocena klientów
na podstawie 13 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 4,8
Posiłki: 4,5
Basen: 4,5
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • 5.0
  ( lipiec 2016 )

  Bardzo mi się podobało! Będę chciał tutaj wrócić!

  Hotel Grand Efe spełnił wszystkie moje oczekiwania, wraz z narzeczoną mieliśmy pokój na 8 piętrze z super widokami. Pokój czysty, ładny ale minusem była nieprzyjemnie pachnąca klimatyzacja w pokoju (zagrzybiała). W hotelu panowała super atmosfera, było czysto, jedzenie smaczne aczkolwiek trochę monotonne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Codziennie inne pokazy, bardzo dobrze zorganizowane. Dobre nagłośnienie, muzyka, scena oraz prowadzący. Dodatkowym atutem jest to, że hotel jest obok plaży, nie trzeba wędrówek nad morze wystarczy przejść kilka metrów. Minus że najbliższe miasteczko jest oddalone 15-20 min drogi pieszo i nie znajdziemy tam dyskotek czy klubów. W hotelu było bardzo dużo rodzin z dziećmi więc jeśli komuś zależy na spokoju to nie powinien wybierać tego hotelu. Mnie natomiast się bardzo podobało i jest to najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłem!
  Hotel Grand Efe spełnił wszystkie moje oczekiwania, wraz z narzeczoną mieliśmy pokój na 8 piętrze z super widokami. Pokój czysty, ładny ale minusem była nieprzyjemnie pachnąca klimatyzacja w pokoju (zagrzybiała). W hotelu panowała super atmosfera, było czysto, jedzenie smaczne aczkolwiek trochę monotonne.
  Obsługa bardzo miła i pomocna. Codziennie inne pokazy, bardzo dobrze zorganizowane. Dobre nagłośnienie, muzyka, scena oraz prowadzący. Dodatkowym atutem jest to, że hotel jest obok plaży, nie trzeba wędrówek nad morze wystarczy przejść kilka metrów. Minus że najbliższe miasteczko jest oddalone 15-20 min drogi pieszo i nie znajdziemy tam dyskotek czy klubów. W hotelu było bardzo dużo rodzin z dziećmi więc jeśli komuś zależy na spokoju to nie powinien wybierać tego hotelu. Mnie natomiast się bardzo podobało i jest to najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłem!
 • 4.0
  ( lipiec 2015 )

  bardzo miły pobyt

  Hotel ładny, czysty. Obsługa bardzo miła, dobre animacje. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie. Bardzo dobre miejsce na spokojny wypoczynek. Jedynie plaża - niezbyt zadbana i woda w morzu na początku lipca zimna. Hotel z zadbanym, chociaż niedużym, ogrodem. Toalety, te ogólnie dostępne, czyste.
  Hotel ładny, czysty. Obsługa bardzo miła, dobre animacje. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie. Bardzo dobre miejsce na spokojny wypoczynek. Jedynie plaża - niezbyt zadbana i woda w morzu na początku lipca zimna. Hotel z zadbanym, chociaż niedużym, ogrodem. Toalety, te ogólnie dostępne, czyste.
 • 4.7
  ( wrzesień 2014 )

  Bardzo dobry wybór wakacje, zwłaszcza w odniesieniu do odległość hotelu...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Bardzo dobry wybór wakacje, zwłaszcza w odniesieniu do odległość hotelu od plaży. Funjet Wakacje, jestem pewien, że wrócę kiedyś.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> W pokoju 6. piętrze, ładnie urządzone i czyste morze (płatne w podróży). Lekkie niezadowolenie z klimatyzacja, nie można ustawić intensywność. Doceniam niebieski noc światło pod szafki (zwłaszcza przy wstawaniu z dziećmi).<br /><strong>Wyżywienie</strong> Smaczne, przygotowane, po tygodniu, może dłużej. Zupy na mój smak bardziej słona. Dużo było dodaje koperek (w Turcji, to był mój 8 wakacje i spotkałem się z tutaj). Główne żywności wydane przez personel. Śniadanie lunch od 12:30 do 14 h 7-10 h, kolacja od 19 do 21 h. subiektywnie nie pasowała mi czas na obiad (preferowane I 12 h), dzięki promocji dziecka budzi się. Następnie nadszedł czas na obiad od śniadania długo, tam jest nie opcji inne diety, pierwszy do 12 godzin frytki i hamburgery, od godziny 13-17 typowe tureckie naleśniki i smażone ciasto. Lody w lobby dla pieniędzy.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Baseny, nie wiem, nie próbowałem jeden. Gdybym chciał iść na basen, mam zamiar. Oprócz usług bez żadnych problemów (czyli standard) Eksmisja w dniu wyjazdu. Pozostawiając miejsce na 12 godzin, wyjazd na lotnisko w 9:20, który jest długi. W saunie można skorzystać z prysznica. Dla dorosłych, bez problemów, z małym dzieckiem do 2 lat, które było problemu (spanie w godzinach popołudniowych). Kuchenka mikrofalowa w holu.<br /><strong>Plaża</strong> Bardzo ładne plaży, bezpośrednio przy hotelu blisko z kamyczków buty w wodzie niezbędne. Lekko w prawo (czyli patrząc wstecz do hotelu) znajduje się piaszczysta plaża, w wodzie. W obu przypadkach, w drodze do wody i buty muszą być powrót do hotelu. Woda czysta, po południu fale, co dla bardzo małych dzieci. Bezpłatne leżaki przez morze nawet po południu.<br />
  Ocena ogólna Bardzo dobry wybór wakacje, zwłaszcza w odniesieniu do odległość hotelu od plaży. Funjet Wakacje, jestem pewien, że wrócę kiedyś.
  Zakwaterowanie W pokoju 6. piętrze, ładnie urządzone i czyste morze (płatne w podróży). Lekkie niezadowolenie z klimatyzacja,
  nie można ustawić intensywność. Doceniam niebieski noc światło pod szafki (zwłaszcza przy wstawaniu z dziećmi).
  Wyżywienie Smaczne, przygotowane, po tygodniu, może dłużej. Zupy na mój smak bardziej słona. Dużo było dodaje koperek (w Turcji, to był mój 8 wakacje i spotkałem się z tutaj). Główne żywności wydane przez personel. Śniadanie lunch od 12:30 do 14 h 7-10 h, kolacja od 19 do 21 h. subiektywnie nie pasowała mi czas na obiad (preferowane I 12 h), dzięki promocji dziecka budzi się. Następnie nadszedł czas na obiad od śniadania długo, tam jest nie opcji inne diety, pierwszy do 12 godzin frytki i hamburgery, od godziny 13-17 typowe tureckie naleśniki i smażone ciasto. Lody w lobby dla pieniędzy.
  Usługi hotelowe Baseny, nie wiem, nie próbowałem jeden. Gdybym chciał iść na basen, mam zamiar. Oprócz usług bez żadnych problemów (czyli standard) Eksmisja w dniu wyjazdu. Pozostawiając miejsce na 12 godzin, wyjazd na lotnisko w 9:20, który jest długi. W saunie można skorzystać z prysznica. Dla dorosłych, bez problemów, z małym dzieckiem do 2 lat, które było problemu (spanie w godzinach popołudniowych). Kuchenka mikrofalowa w holu.
  Plaża Bardzo ładne plaży, bezpośrednio przy hotelu blisko z kamyczków buty w wodzie niezbędne. Lekko w prawo (czyli patrząc wstecz do hotelu) znajduje się piaszczysta plaża, w wodzie. W obu przypadkach, w drodze do wody i buty muszą być powrót do hotelu. Woda czysta, po południu fale, co dla bardzo małych dzieci. Bezpłatne leżaki przez morze nawet po południu.
 • 5.0
  ( wrzesień 2014 )

  Zakwaterowanie w hotelu i idealny diety. Baseny czyste, morze. Personel...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Zakwaterowanie w hotelu i idealny diety. Baseny czyste, morze. Personel przyjazny i pomocny. Tylko delegata CK-absolutnie straszne przy zakupie wycieczki nas oszukali około 4 €. I to nie chodzi o pieniądze, ale o zasadę. My jeszcze nie widziałem go na tydzień i nie przyjść na lotnisko. Po prostu całkowicie nieprofesjonalne. W przeciwieństwie do pracowników Invia przyjemność współpracować z nimi.<br />
  Ocena ogólna Zakwaterowanie w hotelu i idealny diety. Baseny czyste, morze. Personel przyjazny i pomocny. Tylko delegata CK-absolutnie straszne przy zakupie wycieczki nas oszukali około 4 €. I to nie chodzi o pieniądze, ale o zasadę. My jeszcze nie widziałem go na tydzień i nie przyjść
  na lotnisko. Po prostu całkowicie nieprofesjonalne. W przeciwieństwie do pracowników Invia przyjemność współpracować z nimi.
 • 4.0
  ( wrzesień 2014 )

  Hotel szacunku łącznie na turecki 4 *, to zdecydowanie polecam.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Hotel szacunku łącznie na turecki 4 *, to zdecydowanie polecam.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Zakwaterowanie dobre widok na morze i 20 metrowy taras w pokoje na najwyższym piętrze hotelu jest wielki, ale nie jest to standardowe pokoje.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jednak jedzenie i trochę monotonne. W wielu jidlech koperkiem i dziwaczne tureckich przypraw, ale codziennie jesz coś bez żadnych problemów, które można znaleźć.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Usługi na dobrym poziomie o personel hotelu prawie nie wiem, ale jeśli potrzebujesz pomocy, są pomocne i przyjacielskie.<br /><strong>Plaża</strong> Rocky Beach, czasami niektóre zalane betonowe NET Pier-celkam, stara się powiedzieć jej, co dzień rano, czysta woda, czyste.<br />
  Ocena ogólna Hotel szacunku łącznie na turecki 4 *, to zdecydowanie polecam.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie dobre widok na morze i 20 metrowy taras w pokoje na najwyższym piętrze hotelu jest wielki, ale nie jest to standardowe pokoje.
  Wyżywienie
  Jednak jedzenie i trochę monotonne. W wielu jidlech koperkiem i dziwaczne tureckich przypraw, ale codziennie jesz coś bez żadnych problemów, które można znaleźć.
  Usługi hotelowe Usługi na dobrym poziomie o personel hotelu prawie nie wiem, ale jeśli potrzebujesz pomocy, są pomocne i przyjacielskie.
  Plaża Rocky Beach, czasami niektóre zalane betonowe NET Pier-celkam, stara się powiedzieć jej, co dzień rano, czysta woda, czyste.
 • 3.0
  ( wrzesień 2014 )

  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, wakacje, wielką satysfakcję z hotel...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, wakacje, wielką satysfakcję z hotelu, największym rozczarowaniem była z morza.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Pokoje bardzo ładne, łóżko wystarczająco dobre, ładne łazienki, niektórzy mają problemy z klimatyzacją. Ustawienie temperatury odbywa się tak, że masz kogoś zadzwonić i założyć razem. Nazwaliśmy kilka razy, i wielu z nas biegł dół ptotože około 2 ręczniki za noc. Następnie mamy stałe to i tak poszło.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jedzenie jest wystarczająco dobry, widzieliśmy już lepszy i większy wybór w innych hotelach, ale za każdym razem możemy wybrać jedzenie smakuje nawet dla dziecka. Duży wybór sałatek. Wypieki i popołudniowe przekąski, zbyt wiele z wyjątkiem kebaby, ale to był tylko raz na obiekcie.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Recepcjonista i kelnerzy pomocni, dużo programy animacyjne, dítku lubi to od początku zumba i mini disco, ale to wciąż to samo. Podekscytowany, ale głównie z basenami i zjeżdżalniami.<br /><strong>Plaża</strong> Największym rozczarowaniem, mój najgorszy morze. Nie wiem, jak przyszła do biura podróży písečno kamienistej plaży. Widziałem tylko kamienie. Z tym, liczyłem, ale że około 3 m z banku będą w morze skały, to nie dla nas. jesteśmy wszystkie odřeli do krwi. Mąż wszedł na jeża. W godzinach popołudniowych było mnóstwo duże fale, to było dla dzieci, więc poszliśmy do morza tylko w godzinach porannych i pływać na pontony i tam bawiliśmy się nieco nad morzem.<br />
  Ocena ogólna Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, wakacje, wielką satysfakcję z hotelu, największym rozczarowaniem była z morza.
  Zakwaterowanie Pokoje bardzo ładne, łóżko wystarczająco dobre, ładne łazienki, niektórzy mają problemy z klimatyzacją. Ustawienie temperatury
  odbywa się tak, że masz kogoś zadzwonić i założyć razem. Nazwaliśmy kilka razy, i wielu z nas biegł dół ptotože około 2 ręczniki za noc. Następnie mamy stałe to i tak poszło.
  Wyżywienie Jedzenie jest wystarczająco dobry, widzieliśmy już lepszy i większy wybór w innych hotelach, ale za każdym razem możemy wybrać jedzenie smakuje nawet dla dziecka. Duży wybór sałatek. Wypieki i popołudniowe przekąski, zbyt wiele z wyjątkiem kebaby, ale to był tylko raz na obiekcie.
  Usługi hotelowe Recepcjonista i kelnerzy pomocni, dużo programy animacyjne, dítku lubi to od początku zumba i mini disco, ale to wciąż to samo. Podekscytowany, ale głównie z basenami i zjeżdżalniami.
  Plaża Największym rozczarowaniem, mój najgorszy morze. Nie wiem, jak przyszła do biura podróży písečno kamienistej plaży. Widziałem tylko kamienie. Z tym, liczyłem, ale że około 3 m z banku będą w morze skały, to nie dla nas. jesteśmy wszystkie odřeli do krwi. Mąż wszedł na jeża. W godzinach popołudniowych było mnóstwo duże fale, to było dla dzieci, więc poszliśmy do morza tylko w godzinach porannych i pływać na pontony i tam bawiliśmy się nieco nad morzem.
 • 5.0
  ( wrzesień 2014 )

  Bardzo miłe wakacje.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Bardzo miłe wakacje.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Czyste, ładne.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Różne gusta.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Dobry.<br /><strong>Plaża</strong> Dobre buty.<br />
  Ocena ogólna Bardzo miłe wakacje.
  Zakwaterowanie Czyste, ładne.
  Wyżywienie Różne gusta.
  Usługi hotelowe Dobry.
  Plaża Dobre buty.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 02062017VITX17576
Cena za osobę:
1 869 2 349 - 20 %
Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń

71 769 56 98
Nasza prowizja: 0 zł
Cena:
(dla 2 osób)
Gwarancja Najniższej Ceny
3 738
Kup na raty 0%
10 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
Pt 02.06.2017
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Itaka
Zobacz wszystkie warianty
Wylot:
Pt 02.06.2017
18:25 - Katowice
21:50 - Izmir
Powrót:
Pt 09.06.2017
19:45 - Izmir
21:20 - Katowice
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą?
Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Najniższej Ceny

  Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

 • Promocja Wakacje 100% za 0 zł

  Zapewniamy pomoc w przypadku upadłości organizatora. Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 zł
Cena:
10 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelplanet.pl w celu realizacji zamówienia.

Wybrana
oferta:

Club Grand Efe

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Termin:
Pt 02.06.2017
Wylot z:
Katowice
Cena
3 738
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1
2
3
4
5
6
0
1
2
3
4
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Pt 02.06.2017
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Itaka
Pok. 2 os. boczny w/morze (DRS) 1 869