Polska, Karpacz

Hotel Gołębiewski

Opis hotelu

Kategoria:

****

Miejscowość:

Karpacz

Opis obiektu:

- położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy - Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Do dyspozycji gości 3 restauracje, Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), kręgielnia, salon gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci, centrum kongresowe (28 sal konferencyjnych, 2 sale kongresowe, sala kinowa na 300 os., restauracja Staropolska - w stylu góralskim)

Zakwaterowanie:

Posiada pokoje z łazienkami, lodówką, telefonem, TV SAT, Internetem, możliwością dostawki.

Wyżywienie:

śniadania i obiady - bufet

W cenie:

korzystanie z basenów, saun, jaskini solnej w Parku Wodnym TROPIKANA 8-21.00, wstęp do klubu nocnego, pokój zabaw dla dzieci, zajęcia w klubie dla dzieci.

ZIMA:

W cenie pobytu RODZINNY WYPOCZYNEK - 6 nocy; posiłki bufet, korzystanie z basenów, saun, jaskini solnej w Parku Wodnym TROPIKANA 8-21.00, wstęp do klubu nocnego, pokój zabaw dla dzieci, zajęcia w klubie dla dzieci. Bezpłatny transport na trasie Gołębiewski - górna stacja wyciągu WINTERPOL Karpacz (9-15.00) oraz 5% rabatu na karnety narciarskie (Winterpol) przy zakupie w hotelu. Dodatkowo w formule ALL INCLUSIVE (ALL) w cenie; open bar (11.30-21.00 kawa, herbata, woda, napoje, alkohole), bufet deserowy i bufet zimnych przekąsek (11.30-19.00).
Dopłata do kolacji wigilijnej; 130,-zł/os.dor., 65,-zł dziecko do 12 lat lub w przypadku pobytu z 3 posiłkami i ALL - 94,-zł/os.dor. i 47,-zł/dziecko do 12 lat. Dopłata do balu sylwestrowego; bal z orkiestrą, sala balowa, kolacja serwowana - 600,-zł/os. lub dyskoteka z DJ w Klubie Nocnym, bufet szwedzki - 450,-zł/os., bal dla dzieci - 60,-zł/dziecko 4-6 lat, 90,-zł/dziecko 6-15 lat (dzieci do 5 lat tylko pod opieką osoby dorosłej).
W cenie pobytu WCZASY - 7 nocy; posiłki bufet, korzystanie z basenów, saun, jaskini solnej w Parku Wodnym TROPIKANA 8-21.00, wstęp do klubu nocnego, pokój zabaw dla dzieci, zajęcia w klubie dla dzieci. Dodatkowo w formule ALL INCLUSIVE (ALL) w cenie; open bar (11.30-21.00 kawa, herbata, woda, napoje, alkohole), bufet deserowy i bufet zimnych przekąsek (11.30-19.00). Dzieci do 7 lat GRATIS.

Informacje dodatkowe:

Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka oraz wanienki do kąpania. Dzieci do 4 lat w pokoju rodziców - GRATIS. Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy. Dzieci do 4 lat w pokoju rodziców - GRATIS

Opis miejscowości:

KARPACZ - leży na północnym zboczu Karkonoszy, zwanym kiedyś Śląskimi Alpami, u podnóża Śnieżki (1603). Karpacz jest jednym z najbardziej znanych ośrodków sportów letnich i zimowych. Można skorzystać z różnych form turystyki kwalifikowanej (szlaki turystyczne, rowerowe), jak również obcować z zabytkami kultury (np. Świątynia Wang), Muzeum Zabawek. W miejscowości również kolej linowa na Małą Kopę, Dziki Wodospad, letni tor saneczkowy. W Karpaczu panują doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

Opinie użytkowników o hotelu Gołębiewski

(25.03.2013) napisał:
Ocena klienta:

Bardzo fajny hotel....ale......

Hotel bardzo fajny duży dla dzieci bardzo fajny jest masa atrakcji lecz i kilka minusow, płąci się dośc sporo za pobyt,wersja all inclusive bardzo słaba i tylko do 21.00 , wstęp do parku wodnego mają goście z zewnątrz co przy 100% obłozeniu gości hotelowych w święta jest dośc niezrozumiałe, adekwatna
  • Hotel Gołębiewski -

czytaj więcej    

Hotel Gołębiewski w ofertach organizatorów

Brak dostępnych miejsc dla obiektu lub sprzedaż została zakończona.
Zadzwoń aby zarezerwować podobne oferty: 801 400 600.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij