Hotel Wielkanoc w Paryżu

Opis hotelu

Kraj

FRANCJA Zapraszamy na Wielkanoc do Paryża! żaden przewodnik nie jest w stanie oddać niesamowitego nastroju podczas wieczornego spaceru w międzynarodowym tłumie na Champs Elysees, klimatu francuskich kawiarenek czy feerii świateł oglądanych podczas rejsu po Sekwanie, dlatego trzeba to przeżyć samemu!

Program

1 dzień

Odprawa na lotnisku i przelot do Paryża - stolicy Francji. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny lub zwiedzanie w zależności od godzin przylotu.

2 - 3 dzień

Kolejne dwa dni to czas na poznanie atmosfery miasta oraz jego najważniejszych miejsc

- Muzeum Luwr - z kolekcją arcydzieł sztuki światowej m.in. Mona Lisa Leonarda da Vinci, Venus z Milo, Nike z Samotraki. - Arc du Carrousel - Ogrody Tuileries - jeden z najstarszych ogrodów Paryża. - Plac de la Concorde - spacer po obszernym placu z egipskim obeliskiem - Pola Elizejskie - najpiękniejsza aleja świata; eleganckie restauracje, modne sklepy - Łuk Triumfalny na Placu de Gaulle'a - słynny monument ku czci zwycięstw Napoleona - Wyspa Cite - serce Paryża z Pałacem Sprawiedliwości, mostem Pont Neuf, czy Katedrą Notre Dame, gdzie przez cały tydzień wielkanocny można brać udział w mszach św. i posłuchać śpiewów gregoriańskich. - Dzielnica Łacińska - paryskie miasteczko uniwersyteckie z Sorboną, kościołem Św. Seweryna czy bulwarem St. Michel - Dzielnica Montmartre - z placem Pigalle, Bazyliką Sacre Coeur czy Placem du Tertre,Placem Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. - Plac Trocadero - Wieża Eiffla - najbardziej rozpoznawalny, żelazny symbol miasta - Pola Marsowe - Opera Garnier - największy teatr muzyczny świata - Plac Vendome - ośmiokątny plac z kolumną Napoleona W przerwach podczas zwiedzania proponujemy czas wolny na posiłek podczas którego będzie możliwość spróbowania lokalnych potraw (płatne indywidualnie wg zamówienia).

Opcjonalnie proponujemy skorzystać z ciekawych atrakcji pozaprogramowych (w zależności od czasu wolnego)

- Polowanie na jajka - w wielkanocną niedzielę w parku Buttes Chaumont w Paryżu(wejście od Place Armand Carrel). Znalezione jajka będzie można wymienić na czekoladę lub inne łakocie. - Fondue z czekolady oraz warsztaty produkowania i dekoracji smakołyków z czekolady- W Bercy-Villages, podczas weekendu będzie można spróbować. (konieczna wcześniejsza rezerwacja) - Operacja ''Jajka, zagadki i czekolada'' -  Dzieci w wieku od 5 do 12 lat będą mogły szukać wskazówek i rozwiązać zagadkę, a wszystko po to by zdobyć dobre czekoladki. - Museum d'Orsay (ok. 15 euro/os.) - Wersal (ok. 17 euro/os.) - Rejs statkiem spacerowym po Sekwanie - świetna okazja do podziwiania zabytków i blasku świateł miasta (14 euro/osoba). - Kabarety Paryża - słynne "Moulin Rouge"," Lido", które olśniewają i zachwycają, pełne przepychu rewie, piękne stroje, taniec i muzyka (od 70 euro/osoba.) - Wieczór francuski - tradycyjna kolacja z kilku dań z muzyką (od 45 euro /osoba) (min. 10 osób) - Kolacja na Wieży Eiffla - niezwykle miejsce na romantyczny wieczór, z pięknym widokiem na Paryż. (od 90 euro/os.)

4 - 7 dzień

Proponujemy jako dni wolne, które można przeznaczyć na zakupy w znanych butikach, lokalne atrakcje lub udział w wycieczce fakultatywnej

- Wycieczka do Wersalu - pięknego zespołu pałacowego, miejsca rezydencji królów francuskich oraz kompleksu ogrodowo - parkowego, miejsca ważnych międzynarodowych spotkań. Cena wycieczki ok. 17 euro/osoba + bilety wstępów. - Wycieczka do zamków pod Paryżem - zwiedzanie dwóch pięknych zespołów pałacowo - parkowych; Fontainbleau i Vaux Le Vicomte. Cena wycieczki ok. 45 euro/osoba + bilety wstępów. - Wycieczka do Disneyland Resort Paris - całodzienna zabawa w parku rozrywki, magicznym świecie bajek Walta Disneya. Cena ok. 25 euro/osoba + bilet wstępu.

8 dzień

Wykwaterowanie z hotelu, czas wolny w zależności od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

Zakwaterowanie podstawowe

Hotele 3* położone w pobliżu środków komunikacji miejskiej, w odległości kilku przystanków od największych atrakcji Paryża (ok. 20 min. jazdy). Wszystkie hotele oferują wygodnie urządzone i zadbane pokoje 2 osobowe (możliwość 1 dostawki) z łazienką i TV.

Wyżywienie

śniadania kontynentalne.

Informacje dodatkowe

- Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Polsce lub po przylocie w Paryżu. - Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską. - Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania. - Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. - W przypadku wylotu z Paryża w godzinach porannych zamiast śniadania może być wydany pakiet śniadaniowy. - Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie. - Aktualne godziny wylotów i zbiórki klient zobowiązany jest potwierdzić w swoim biurze podróży na 2 dni przed wylotem. - "SINGLE" - bez dopłaty, przy dokwaterowaniu do pokoju 2 lub 3 osobowego (opcja na zapytanie). - "DZIECI TANIEJ" - dotyczy dziecka do 12 lat zakwaterowanego wspólnie z 2 osobami pełnopłatnymi.

LIMITY BAGAżU

Bagaż podręczny - wliczony jest w cenę podstawową wyjazdu. Jego rozmiar i waga uzależnione są od linii lotniczej, którą będzie odbywał się przelot. I tak

- WIZZAIR - bagaż podręczny, wymiary

42x32x25cm, waga: nie jest określona

- RYANAIR - bagaż podręczny, wymiary

55x40x20cm, waga: do 10 kg

- EASYJET - bagaż podręczny, wymiary

50x40x20cm, waga: nie jest określona Bagaż główny (rejestrowany) - nie jest wliczony w cenę podstawową wyjazdu. Opcjonalnie można go dokupić dla wszystkich lub tylko wybranych podróżujących osób, w zależności od linii lotniczej. - WIZZAIR - bagaż główny do 32kg - RYANAIR - bagaż główny do 15kg - EASYJET - bagaż główny do 20kg

ODPRAWA ON-LINE

W związku z wprowadzeniem przez linie lotnicze Ryanair oraz Wizzair obowiązkowej odprawy on-line i wysokimi karami związanymi z brakiem karty pokładowej, bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na dokładne wypełnienie formularza rezerwacyjnego. Dotyczy to w szczególności pełnego nazwiska (zgodnego z dokumentem podróży), daty urodzenia, obywatelstwa oraz numeru i pełnej daty ważności dokumentu, z którym będą Państwo podróżować.

Cena zawiera

- przelot samolotem na wybranej trasie - opłaty i podatki lotniskowe - bagaż podręczny - 7 noclegów w hotelu 3* - pokoje 2 osobowe - 7 śniadań - opieka pilota - podstawowe ubezpieczenie KL, NW, bagaż - gwarancja niezmienności ceny

Cena nie zawiera

- Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie ramowym, na który należy przeznaczyć dodatkowo ok. 110 - 150 euro/osoba. Kwota ta obejmuje: transfery z/na lotnisko, opłatę za podatek turystyczny, bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji, bilety komunikacji miejskiej i/lub podmiejskiej podczas realizacji programu zwiedzania oraz usługi lokalnych przewodników. - Kosztu bagażu głównego (rejestrowego). - Kosztu wycieczek fakultatywnych i atrakcji pozaprogramowych.

0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY