Hotel Nevada

Opis hotelu

Położenie

Tignes 2100 m Espace Killy

REZYDENCJA NEVADA * * * * +

Do wyciągu 150 m Nowa, luksusowa rezydencja zbudowana w stylu alpejskiego chalet, oferująca 50 bardzo wygodnych i eleganckich apartamentów. Położona jest przy wjeździe do dzielnicy Val Claret, około 50 m do centrum i 150 m do stoków i wyciągów narciarskich. W rezydencji znajduje się basen, sauna, jacuzzi, hammam, sala cardio. W recepcji istnieje możliwość zamawiania codziennie świeżego pieczywa, wypożyczenia naczyń do fondue lub raclette.

APARTAMENTY

B4/6 - apartament dla 6 osób (55 m2) pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne),TV, telefon, sypialnia z podwójnym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z wanną, WC, balkon. B6/8 - apartament 2-poziomowy dla 8 osób (70 m2) pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV, telefon, 2 sypialnie z 2 łóżkami, sypialnia z podwójnym łóżkiem, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 2 łazienki (w tym 1 z wanną, 1 z prysznicem), oddzielnie WC, balkon. B8/10 - apartament dla 10 osób (100 m2) pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV, telefon, 2 sypialnie z 2 łóżkami, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 3 łazienki (w tym 2 z wanną, 1 z prysznicem), 2 oddzielne WC, balkon.

CENA

Cena zawiera zakwaterowanie w wybranym typie apartamentu z pościelą i ręcznikami, ubezpieczenie KL i NNW , korzytanie z basenu, jacuzzi, hammamu, sauny i sali cardio, opiekę pilota lub rezydenta (w terminach samolotowych). Cena nie zawiera kaucji zwrotnej za apartament 380 EUR, opłaty klimatycznej 1,5 EUR/osoba/dzień, garażu 10 EUR/dzień opłaty za Internet od 6 EUR, ubezpieczenia narciarskiego SKI 50 PLN/osoba/6 dni na nartach, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 4 %, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, karnetu narciarskiego płatnego na miejscu.

Opinie o hotelu: Nevada

3.5

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Pokój: 2,0
Posiłki: 5,0
 • 3.5
  ( luty 2013 )

  Ogólna satysfakcja dla cena luksusu.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Ogólna satysfakcja dla cena luksusu.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> NET, tym mniej miejsca, dobro wspólne na korytarzu to tylko problem, ale on będzie przetrwać.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Doskonałe dziesięć gwiazd czeskiej kuchni.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> satysfakcji<br /><strong>Stoki narciarskie</strong> Zakresie adamello jest wiele dobrego dla rodzin z dziećmi, ale jego zboczach znajdują się każdy. I kiedy pogoda jest słonecznie i to jest piękne.<br />
  Ocena ogólna Ogólna satysfakcja dla cena luksusu.
  Zakwaterowanie NET, tym mniej miejsca, dobro wspólne na korytarzu to tylko problem, ale on będzie przetrwać.
  Wyżywienie Doskonałe dziesięć gwiazd czeskiej kuchni.
  Usługi hotelowe
  satysfakcji
  Stoki narciarskie Zakresie adamello jest wiele dobrego dla rodzin z dziećmi, ale jego zboczach znajdują się każdy. I kiedy pogoda jest słonecznie i to jest piękne.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY