Hotel Nevada

Opis hotelu

Położenie

Tignes 2100 m Espace Killy

REZYDENCJA NEVADA * * * * +

Do wyciągu 150 m Nowa, luksusowa rezydencja zbudowana w stylu alpejskiego chalet, oferująca 50 bardzo wygodnych i eleganckich apartamentów. Położona jest przy wjeździe do dzielnicy Val Claret, około 50 m do centrum i 150 m do stoków i wyciągów narciarskich. W rezydencji znajduje się basen, sauna, jacuzzi, hammam, sala cardio. W recepcji istnieje możliwość zamawiania codziennie świeżego pieczywa, wypożyczenia naczyń do fondue lub raclette.

APARTAMENTY

B4/6 - apartament dla 6 osób (55 m2) pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne),TV, telefon, sypialnia z podwójnym łóżkiem, sypialnia z 2 łóżkami, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, łazienka z wanną, WC, balkon. B6/8 - apartament 2-poziomowy dla 8 osób (70 m2) pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV, telefon, 2 sypialnie z 2 łóżkami, sypialnia z podwójnym łóżkiem, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 2 łazienki (w tym 1 z wanną, 1 z prysznicem), oddzielnie WC, balkon. B8/10 - apartament dla 10 osób (100 m2) pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób (2 oddzielne łóżka typu gigogne), TV, telefon, 2 sypialnie z 2 łóżkami, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem, całkowicie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, 3 łazienki (w tym 2 z wanną, 1 z prysznicem), 2 oddzielne WC, balkon.

CENA

Cena zawiera zakwaterowanie w wybranym typie apartamentu z pościelą i ręcznikami, ubezpieczenie KL i NNW , korzytanie z basenu, jacuzzi, hammamu, sauny i sali cardio, opiekę pilota lub rezydenta (w terminach samolotowych). Cena nie zawiera kaucji zwrotnej za apartament 380 EUR, opłaty klimatycznej 1,5 EUR/osoba/dzień, garażu 10 EUR/dzień opłaty za Internet od 6 EUR, ubezpieczenia narciarskiego SKI 50 PLN/osoba/6 dni na nartach, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 4 %, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, karnetu narciarskiego płatnego na miejscu.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY