Hotel Laguna

Opis hotelu

K

**+

R

GRADAC/CHORWACJA

C

Chorwacja jest perłą turystyczną Adriatyku, a jej zróżnicowanie terenowe i kulturowe rokrocznie przyciąga rzesze turystów ze wszystkich stron świata. Bajkowe połączenie morza i gór, słoneczna pogoda, wyśmienita kuchnia dalmacka i gościnność mieszkańców sprawiają, że wybór wakacji w Chorwacji jest zawsze strzałem w dziesiątkę. Najbardziej atrakcyjny dla odwiedzających jest region Dalmacji, który poza plażami i krystaliczną wodą przyciąga bogactwem zabytkowych miast mających swe korzenie jeszcze w starożytności (wśród nich prym wiedzie Split z Pałacem Dioklecjana).Typowa śródziemnomorska architektura miasteczek z bogactwem małych, wąskich uliczek sprawia, że już sam spacer po dalmackich miejscowościach wprawia w zachwyt.

G

Na samym końcu Makarskiej Riwiery położony jest Gradac, największa miejscowość Górnego Makarskiego Wybrzeża, centrum rejonowe z 3615 mieszkańców. Przepiękna plaża Gornja vala, na południe od portu, najdłuższa na Makarskiej riwierze, przyciąga wiele turystów. Gradac jest znaną miejscowością turystyczną i posiada wszystkie potrzebne usługowe i turystyczne obiekty oraz możliwości do relaksacji, wypoczynku i rekreacji.

W

- Gwarancja Niezmienności ceny - Gratis - Bezkosztowa Zmiana Rezerwacji do 35 dni przed wyjazdem - "Słoneczna Gwarancja Spokoju" - ubezpieczenie to daje możliwośćrezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesioną opłatą za ubezpieczenie tj. 60 zł / os. - 1 obiad w restaracji na trasie przejazdu - Gratis. - "W grupie raźniej" - specjalny rabat dla mini grupy - 50 zł / os. - dotyczy grup 6-10 osób pełnopłatnych dokonujących rezerwacji na ten sam obiekt i termin.

K

www.rego-bis.pl/bin/katalogi/2015/#/61

A

- centrum turystycznej miejscowości Gradac - program animacyjny dla gości hotelu - bezpłatny wieczór dalmatyński organizowany raz na turnus

T

Katowice - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja ( Orientacyjny czas przejazdu ok. 16h, przejazd realizowany na podstawie ważnego dowodu osobistego)

P

Hotel Laguna położony jest w miejscowości Gradac, bezpośrednio przy rozległej, żwirowej plaży na Riwierze Makarskiej, zaliczanej do jednej z najatrakcyjniejszychw Chorwacji. Nasi klienci będą zakwaterowani w budynku A kompleksu. Odległość od centrum wynosi ok 400 m., do najbliższego sklepu ok 50 m.W odległości ok. 1 km znajduje się przystanek autobusowy komunikacji międzymiastowej.

U

Recepcja czynna 24h na dobę z lobby, restauracja główna, aperitiv bar, bar -pizzeria przy plaży, winda (budynek główny), sala TV, leżaki na plaży - płatne ok.25 HRK/dzień, kącik internetowy (płatny 15 HRK/15 min.). Możliwość skorzystania ze skrytek sejfowych przy recepcji za opłatą ok. 20 HRK/dzień i 100 HRK/tydzień. Na terenie hotelu znajduje się sklepik z pamiątkami i wypożyczalnia samochodów. Do dyspozycji duży parking. Za dodatkową opłatą usługi prania i prasowania.

P

Pokoje w budynku A - oddalonym 50 metrów od budynku głównego, pokoje funkcjonalnie urządzone ok. 20m2, część pokoi 2 - osobowych z możliwością dostawki w formie rozkładanego fotela z łazienkami i balkonami. Ponadto pokoje wyposażone są w TV-sat. Łóżeczko dla dziecka na potwierdzenie.

W

HB śniadanie - bufet, obiadokolacja - bufet. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

S

Hotel prowadzi bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, m.in. muzyka na żywo, mini disco, gry, sporty zespołowe, tenis stołowy, mini golf. Na terenie hotelu sauna (dodatkowo płatna 70 HRK/os.) Istnieje możliwość korzystania z oświetlonych kortów tenisowych położonych na terenie kompleksu (dodatkowo płatne).

P

50 metrów przy rozległej, żwirowej plaży na Riwierze Makarskiej, zaliczanej do jednej z najatrakcyjniejszychw Chorwacji.

Z

Dziecko do 12 lat stala cena 499 zł, 3 osoba w pokoju powyżej 12 lat zniżka 70 zł.

C

• Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD • 9 noclegów w hotelu Laguna **+ • wyżywienie dwa posiłki dziennie • opiekę polskiego pilota podczas trasy przejazdu • opiekę rezydenta podczas pobytu • ubezpieczenie KL 10.000€, NNW - 2.000€, bagaż - 200€ (nie obejmuje chorób przewlekłych) • podatek VAT.

C

• taksy klimatycznej obowiazkowo płatnej w dniu przyjazdu 9€/os. (dzieci 12-18 lat - 4,5€, dzieci do 12 lat nie płacą) • wycieczek fakultatywnych.

W

dot. przejazdu autokarem 1. Prosimy Klientow o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrocenie szczegolnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy. 2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony. 3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu moze przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg. 4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu. 5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem. 6. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu. 7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja). 8. Miejsca w autokarze docelowym sa numerowane i przydzielane przez pilota Rego-bis w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego. 9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych. 10. Rego-bis zastrzega sobie prawo odwołania przejazdów na trasach dojazdowych z poszczególnych miast najpóźniej na 2 dni przed rozpoczeciem imprezy (wymagana ilość osób - 6 na każdej trasie).

Lokalizacja

Hotel w ofertach organizatorów

Laguna (Gradac)

Laguna (Gradac)
Pobyt:
7 dni
Termin:
09.06 - 16.06 inne terminy
Wylot z:
Katowice
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Organizator:
Rainbow Tours
Opis oferty
0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY