Rozdajemy karabinki Zingtravel.pl

Do kluczy, do plecaka, do torby, do spodni... Chętny?

 

Sprawdź: www.zingtravel.pl/kontakt/karabinek.html

 

19.04.2013

Najnowsze aktualności

Oświadczenie w sprawie przelotów nad Ukrainą.

Oświadczenie w sprawie przelotów nad Ukrainą.

18.07.2014

W związku z katastrofą lotniczą w przestrzeni powietrznej Ukrainy informujemy, że wszyscy nasi partnerzy współpracują wyłącznie z liniami lotniczymi realizującymi rejsy drogami lotniczymi rekomendowanymi przez Europejską Organizację ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej oraz Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego w bezpiecznej odległości od strefy konfliktu we wschodniej części Ukrainy.

Parking przy lotnisku gratis do rezerwacji!

Parking przy lotnisku gratis do rezerwacji!

10.07.2014

Podróżuj wygodnie – tylko teraz tygodniowy postój na parkingu przy lotnisku gratis do rezerwacji! W przypadku dłuższych wycieczek trwających do 14 dni, za parkowanie zapłacisz promocyjną cenę 39 zł.

Tydzień Tunezyjski w Travelplanet.pl

Tydzień Tunezyjski w Travelplanet.pl

09.07.2014

Zapraszamy do Salonów Podróży Travelplanet.pl na Tydzień Tunezyjski! W nadchodzących dniach czekać będą tam na Was tunezyjskie akcenty: dekoracje i gadżety – niespodzianki, które będziemy wręczać Klientom rezerwującym wyjazdy do Tunezji. Dzięki przygotowanym przez nas materiałom dowiedziecie się więcej o tej pięknej, wakacyjnej destynacji!

Fotoksiążka w prezencie do Twoich wakacji!

Fotoksiążka w prezencie do Twoich wakacji!

01.07.2014

Zachowaj na długo piękne wspomnienia z urlopu! Rezerwując wycieczkę w lipcu i sierpniu otrzymasz w prezencie kod, dzięki któremu bezpłatnie złożysz fotoksiążkę z Twoimi wakacyjnymi zdjęciami!  Kod wyślemy do Ciebie po powrocie z wakacji.

0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY