Atuty oferty

Lato 2020

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Doskonały hotel do wypoczynku rodzin z dziećmi, par oraz singli. Fantastyczne zjeżdżalnie i baseny pozwolą na aktywny relaks. Obiekt jest otoczony tropikalnymi ogrodami i bujną zielenią.

Położenie :

Na wyspie Phuket, 20 km od miasteczka, przy plaży Karon 20 km od lotniska. W pobliżu jest wiele sklepów, restauracji, barów, klubów. 50 km od międzynarodowego lotniska.

Wyposażenie :

Recepcja, Wi-Fi, restauracja główna Le Bayon (kuchnia międzynarodowa i tajska), restauracja i bar przy basenie (koktajle, przekąski, dania kuchni tajskiej i międzynarodowej), kawiarnia (czynna 10:00 - 18:00), sala konferencyjna, usługi pralnicze, kantor wymiany walut, punkt usług turystycznych, sklep z pamiątkami.

Pokoje :

Deluxe - (28m2) pokój dzienno-sypialny, balkon z widokiem na ogród tropikalny, łazienka z prysznicem, tv sat, telefon, klimatyzacja, sejf, szafa, minibar, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów
Deluxe Family - (38m2) pokój dzienno-sypialny, 2 łóżka king-size, balkon z widokiem na okolice, łazienka z prysznicem, tv sat, telefon, klimatyzacja, sejf, szafa, minibar, zestaw kosmetyków, suszarska do włosów

Wyżywienie :

BB - śniadania w formie bufetów
HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetów
FB - śniadania i obiady i kolacje w formie bufetów

Sport i rozrywka :

basen ze zjeżdżalniami, spa, fitness, zajęcia gotowania,

Dla Dzieci :

Miniklub, basen dla dzieci, plac zabaw

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Przedszkole Zjeżdżalnie wodne Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
4 494 zł/os.
4 202 zł/os.
Kod oferty: 09052020BVBX29910
sob. 09.05.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 09.05.2020 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
niedz. 10.05.2020 , godz. 19:15
Phuket
Powrót:
sob. 16.05.2020 , godz. 08:55
Phuket
-
sob. 16.05.2020 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Phuket Orchid Resort & SPA

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 09.05.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
8 404
sob. 09.05.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Deluxe Garden (1IK) 8 404