Atuty oferty

Opis hotelu

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

 • Efektowne widoki na Morze Egejskie
 • Gustowne i eleganckie wnętrza
 • Bliskość rozrywkowego Platamonas
 • Bardzo dobrą jakość obsługi i wyżywienia

Kategoria

****

Opis oferty

 
Położenie:

Platamonas, położone w pobliżu pasma gór Olimpu, to otoczony gajami oliwnymi ośrodek turystyczny z łagodnie schodzącą do morza piaszczysto-żwirkową plażą. To miejsce pełne spokoju i tradycyjnej greckiej atmosfery. Hotel Olympus Thea znajduje się na niewielkim wzniesieniu, ok. 2 km od średniowiecznego zamku Pantelemona z czasów bizantyjskich. Do centrum Platamonas jest ok. 2 km (kursuje bezpłatny bus hotelowy). Przy hotelu znajduje się przystanek komunikacji publicznej. Transfer z lotniska trwa ok. 2 godziny. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 3 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu
Plaża:

Do ładnej, żwirkowej plaży w Platamonas jest ok. 900 m(kursuje bezpłatny bus hotelowy dowożący do plaży w Platamonas i Nei Pori, w której znajduę sie piękna, piaszczysta plaża, oddalona od hotelu o ok. 4 km).Leżaki i parasole dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości:

Recepcja 24 -godz. z przestronnym lobby, klimatyzowana restauracja główna z tarasem, bar w lobby, bar przy basenie, 2 baseny ze słodką wodą otoczone dużą ilością zieleni (w tym jeden dla dzieci), leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, pralnia (dodatkowo płatna), taras słoneczny. Ręczniki plażowe dostępne za kaucją (ok. 10 EUR).
Pokoje:

Hotel posiada łącznie 79 gustownie i elegancko urządzonych pokoi:

Pokoje standardowe 2 - osobowe z możliwością dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka.


Pokoje standardowe 3 - osobowe z możliwością zakwaterowania 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci (łóżko piętrowe).


Pokoje rodzinne z możliwością zakwaterowanie 4 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci (łóżko piętrowe).


Pokoje ekonomiczne 2 - osobowe, bez balkonu lub tarasu, pokoje te mogą być głośniejsze od pozostałych, ponieważ znajdują się od strony ulicy.


Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras z widokiem na morze (oprócz pokoi ekonomicznych), łazienkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-SAT, suszarkę, minibar (dodatkowo płatny), sejf (dodatkowo płatny 2 EUR/dziennie).
Wyżywienie:

All Inclusive w formie obfitego bufetu. Śniadania (7:30-9:30), obiady (13:00-14:30) oraz kolacje (19:30-21:30). Podczas kolacji obowiązuje strój formalny. W godzinach 11:00-19:30 serwowane są lody, kawa, herbata oraz ciastka w barze przy basenie. W cenę wliczone są również napoje bezalkoholowe (woda, cola, oranżada, lemoniada, soki, kawa, herbata, gorąca czekolada) oraz lokalne napoje alkoholowe (wino stołowe, piwo, ouzo, brandy) serwowane w wyznaczonych przez hotel barach (11:00 - 22:00).Program sportowy i animacyjny:

Na plaży sporty wodne (dodatkowo płatne).
Internet:

Wi - Fi w lobby (bezpłatne).
Kategoria lokalna:

****
Naszym zdaniem:

Na szczególną uwagę zasługują bardzo ładne pokoje oraz rozległy, zielony teren hotelu z pięknym, panoramicznym widokiem na morze i całe Platamonas. Bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jakości!
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.9/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na:


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.


Wycieczki lokalne

Wyciecczki fakultatywne (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)

ATENY 1 dzień - cena ok. 45 EUR
Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do najważniejszego miasta w Grecji (nocny przejazd do Aten). Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Następnie zwiedzimy Akropol, gdzie zobaczymy: monumentalną bramę Propyleje, Partenon, Erechtejon ze słynnym krużgankiem Kor oraz świątynie Ateny Nike. Znakomity widok z Akropolu pozwoli nam również przyjrzeć się pobliskim wzgórzom, które w starożytności były najważniejszymi punktami otaczającymi serce Aten: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz rozłożonym u podnóża Akropolu - Odeonowi Herodosa Attyka i Teatrowi Dionizosa. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką, która począwszy od VI w. p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego Aten i dalej przez ruiny agory rzymskiej z Wieżą Wiatrów. Zobaczymy ruiny Biblioteki Hadriana i Katedrę Ateńską. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro, czyli Stadionu Olimpijskiego, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach, gdzie miała miejsce słynna bitwa Greków, pod wodzą Leonidasa, z Persami dowodzonymi przez Kserksesa. Powrót na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych.


DELFY - KANAŁ KORYNCKI - ATENY 2 dni - cena ok. 110 EUR
Rano przejazd przez Tesalię i Centralną Grecję do Delf, słynnej wyroczni delfickiej. Tam zwiedzanie Sanktuarium Apollona, a w nim starożytnego teatru, stadionu, wspaniałych skarbców i miejsca, które do dzisiaj jest wielką tajemnicą - jednego z siedmiu czakramów istniejących na świecie. Zobaczymy także Marmarie, gdzie stał niegdyś Tolos - jeden z architektonicznych cudów starożytnego świata oraz Źródło Kastalijskie, w którym każdy śmiertelnik przed wejściem do Świątyni Apollina obmywał swoją glowę z grzechów. Mijając Teby - królestwo Edypa, dojedziemy do Eleusis, a dalej do Koryntu. Tam zatrzymamy się przy słynnym Kanale Korynckim, który łączy Morze Jońskie z Egejskim. Będziemy jechali malowniczą trasą, pełną wspomnień historii, gdzie odnaleziono najstarsze ślady działalności czlowieka. Późnym popołudniem dotrzemy do Aten - stolicy Grecji. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem dla chętnych spacer po Place, najstarszej i najpiękniejszej dzielnicy Aten, gdzie znajduje się mnóstwo tawern, kawiarni i sklepów z pamiątkami. Rano, po śniadaniu, zwiedzanie miasta: Akropol (Propyleje, Partenon, Erechtejon), ruiny rzymskiej i greckiej Agory, Wieża Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Na zakończenie przejedziemy obok Świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Odwiedzimy stadion Kalimarmaro, czyli Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie. Późnym popołudniem powrót na Riwierę Olimpijską.


METEORY - cena ok. 30 EUR
Miejsce, do którego pragniemy Państwa zaprosić, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Według legendy, pierwszy mnich - Atanazy, który stworzył tam pierwszą pustelnię, wzbił się na skrzydłach białego orła w przestworza i osiadł na wysokiej skale. Aby tam dotrzec udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską, do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd wjedziemy krętymi serpentynami do “kamiennego lasu". Tam zobaczymy jedyne w swoim rodzaju góry - skały, na których znajdują się klasztory "zawieszone między niebem a ziemią". W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć klasztorów - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon, będzie można zobaczyć jak się pisze ikony, możliwość zakupu ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO .


OLIMP I PANTALEIMONAS - cena ok. 25 EUR
Jednodniowa wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską Morza Egejskiego. Złożymy krótką wizytę w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - cena ok. 40 EUR
Wczesnym rankiem przejedziemy autokarem w okolice Wolos, do maleńkiego portu, skąd statek wycieczkowy zabierze nas na pełne morze. Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę. Podczas rejsu załoga zadba o to aby czas upłynął miło i wesoło, na tańcu i zabawie. Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Z punktu widokowego, zobaczymy roztaczający się wspaniały krajobraz na zakątki Skiathos, jak również na pobliskie wyspy. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży z mieniącym się piaskiem - kontrastującym z soczystą zielenią drzew piniowych. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


WIECZÓR GRECKI - cena ok. 25 EUR
Spotkanie z grecką kulturą, kuchnią, tańcem i muzyką. Przy kolacji złożonej z greckich potraw i orzeźwiającego wina będziemy podziwiali popisy zespołu folklorystycznego, który przedstawi tańce z całego kraju, zarówno z kontynentu jak i wysp. Oczywiście będzie okazja nauczenia się Zorby, legendarnego tańca, ukazującego duszę Greka, symbolu tego kraju, uwielbianego przez turystów z całego świata.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

RIWIERA OLIMPIJSKA informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.

Waluta
EURO - można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc, w których można wymienić dolary USA.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Riwiera Olimpijska
Ten kawałek Grecji nad spokojnym Morzem Egejskim słynie z doskonałej pogody i wyśmienitych plaż. Wysokie góry Olimpu skutecznie zatrzymują kontynentalne powietrze więc słońce świeci tu przez większość roku. Bliskość jednych z bardziej znanych europejskich zabytków przyciąga miliony turystów na wybrzeże północnej Grecji. Tu znajdują wypoczynek i dobrą zabawę, bo nikt nie umie się tak wspólnie bawić jak Grecy.

Paralia / Korinos
Przyciąga piękną plażą, beztroską i gwarem licznych klubów, kawiarni, dyskotek, restauracji i tawern. Jest znakomitą bazą wypadową do zwiedzania zabytków starożytnej Grecji. To doskonałe miejsce dla osób nastwionych na zabawę w nocy i plażę w ciągu dnia. Korinos jest zdecydowanie spokojniejsze, a hotele położone są przy tej samej plaży, którą można dojść do rozrywkowego centrum Paralii.


Platamonas / Nei Pori
Nowoczesny kurort pomiędzy górami i morzem. W miasteczku i okolicach kursuje kolejka turystyczna, dojeżdżająca do pobliskiego Platamonas, gdzie można pospacerować wąskimi uliczkami i zwiedzić zamek. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i osób starszych, zwłaszcza ze względu na kameralną atmosferę oraz łagodne zejście do morza. Wzdłuż szerokiej i piaszczystej plaży, na której zawsze można znaleźć miejsce, rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepami, tawernami i restauracjami.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na:


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Basen odkryty
 • Basen kryty
 • Rowery
 • Animacje dla dorosłych
 • Sporty wodne
 • Nurkowanie
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Darmowe WiFi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.4

Ocena klientów
na podstawie 12 dodanych opinii

Lokalizacja: 3,8
Pokój: 4,6
Posiłki: 4,2
Basen: 4,3
Czystość: 4,8
Obsługa: 4,8
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • aktywnych
 • par
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 5.0
  ( czerwiec 2019 )

  Bardzo udane wakacje. Para 22 lat

  Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego hotelu jest na tripadvisor lub innych portalach. Hotel bardzo czysty (codziennie room service), są polskie kanały w TV, cała obsługa hotelu bardzo przyjazna i chętnie uczy się polskich słówek, najbardziej barmanki, Gina przy basenie i o ile dobrze pamietam Maria w barze hotelowym (ale szkoda ze tak mało alkoholu do wyboru, jedynie brandy, ouzo i piwo). Jedzenie bardzo dobre. Okolica piękna, minus ale to nie do hotelu tylko do „zarządu” okolicy, brak rozkładu jazdy autobusów. By dojechać do pobliskich miasteczek jest dostępny hotelowy bus, który jeździ co chwile, więc każdy się załapie (kierowca busika też bardzo pozytywny). <br />Polecam również wycieczkę na wyspę Skiathos. Zabawa, widoki na statku jak i na wyspie nieziemskie. I oczywiście wylane litry Metaxy przez kapitana podczas zabawy. <br />Z całego serca polecam ten hotel!
  Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego hotelu jest na tripadvisor lub innych portalach. Hotel bardzo czysty (codziennie room service), są polskie kanały w TV, cała obsługa hotelu bardzo przyjazna i chętnie uczy się polskich słówek, najbardziej barmanki, Gina przy basenie i o ile dobrze
  pamietam Maria w barze hotelowym (ale szkoda ze tak mało alkoholu do wyboru, jedynie brandy, ouzo i piwo). Jedzenie bardzo dobre. Okolica piękna, minus ale to nie do hotelu tylko do „zarządu” okolicy, brak rozkładu jazdy autobusów. By dojechać do pobliskich miasteczek jest dostępny hotelowy bus, który jeździ co chwile, więc każdy się załapie (kierowca busika też bardzo pozytywny).
  Polecam również wycieczkę na wyspę Skiathos. Zabawa, widoki na statku jak i na wyspie nieziemskie. I oczywiście wylane litry Metaxy przez kapitana podczas zabawy.
  Z całego serca polecam ten hotel!
 • 4.8
  ( czerwiec 2019 )

  Spokój, piękny widok i świetna obsługa!

  Hotel na uboczu, piękny widok od strony morza i spokój (choć pokoje od drugiej strony są od ulicy to b. spokojnej i pewnie też bym nie narzekała na widok gór i "morza zieleni"). <br />Do dwóch najbliższych plaż jeździ hotelowy bus- bardzo sprawnie!<br />Wszystko trzyma w rękach świetna obsługa- miła, chętna do pomocy, a rodzice po polsku i na migi potrafili wszystko sami z nimi załatwić!<br />4 wycieczki fakultatywne różnej "trudności" - każdy coś może dla siebie wybrać. Ateny 6h drogi niestety ale warto raz w życiu zobaczyć.<br />Jedzenie świeże i smaczne, choć czasami brak w nim było charakteru (hotelowe posiłki jednak skierowane są dla każdego "podniebienia").<br />Drinki, napoje, lody - wystarczająca oferta dla osób, które chcą po prostu odpocząć leżąc nad basenem, z dobrą pogodą nie musząc się o nic martwić. <br />Nie jest to hotel dla osób szukających imprezy (morza alkoholu) lub rodzin z dziećmi, które potrzebują animatora i wielu zabaw- choć niektórym dzieciom piłka i brodzik widzialam, że w zupełności wystarczają do pełni szczęścia.<br />Jedyny minus-jak to w Grecji-wszędzie popielniczki i przyzwolenie na palenie - np. na tarasie, przy basenie(!) ale to już od gości hotelowych zależy czy będą nas truć i smrodzić.
  Hotel na uboczu, piękny widok od strony morza i spokój (choć pokoje od drugiej strony są od ulicy to b. spokojnej i pewnie też bym nie narzekała na widok gór i "morza zieleni").
  Do dwóch najbliższych plaż jeździ hotelowy bus- bardzo sprawnie!
  Wszystko trzyma w rękach świetna obsługa- miła,
  chętna do pomocy, a rodzice po polsku i na migi potrafili wszystko sami z nimi załatwić!
  4 wycieczki fakultatywne różnej "trudności" - każdy coś może dla siebie wybrać. Ateny 6h drogi niestety ale warto raz w życiu zobaczyć.
  Jedzenie świeże i smaczne, choć czasami brak w nim było charakteru (hotelowe posiłki jednak skierowane są dla każdego "podniebienia").
  Drinki, napoje, lody - wystarczająca oferta dla osób, które chcą po prostu odpocząć leżąc nad basenem, z dobrą pogodą nie musząc się o nic martwić.
  Nie jest to hotel dla osób szukających imprezy (morza alkoholu) lub rodzin z dziećmi, które potrzebują animatora i wielu zabaw- choć niektórym dzieciom piłka i brodzik widzialam, że w zupełności wystarczają do pełni szczęścia.
  Jedyny minus-jak to w Grecji-wszędzie popielniczki i przyzwolenie na palenie - np. na tarasie, przy basenie(!) ale to już od gości hotelowych zależy czy będą nas truć i smrodzić.
 • 4.7
  ( czerwiec 2019 )

  Chetnie tam wroce

  Hotel czysty, przytulny z bardzo miłym i pomocnym personelem. Jedzenie ok. Mozliwosc skorzystania z bezplatnego busika na plaze. Jedyny minus za brak animatorow
  Hotel czysty, przytulny z bardzo miłym i pomocnym personelem. Jedzenie ok. Mozliwosc skorzystania z bezplatnego busika na plaze. Jedyny minus za brak animatorow
 • 4.7
  ( czerwiec 2019 )

  Chetnie tam wroce

  Hotel czysty, przytulny z bardzo miłym i pomocnym personelem. Jedzenie ok. Mozliwosc skorzystania z bezplatnego busika na plaze. Jedyny minus za brak animatorow
  Hotel czysty, przytulny z bardzo miłym i pomocnym personelem. Jedzenie ok. Mozliwosc skorzystania z bezplatnego busika na plaze. Jedyny minus za brak animatorow
 • 4.8
  ( czerwiec 2018 )

  Wez wachania polecem hotel

  Witam , hotel około 800 m od plaży krętymi drogami w dół , ale nawet dla mnie i żony z letnim syna nie był to żaden problem ( ruch się przyda :) ) . Po dotarciu na najbliższą praktycznie nie zatłoczoną z krystalicznie czysta wodą docenicie uroki tego hotelu. Kamienista ( dla mnie nie ma problemu ) , a najlepszy aspekt to cień -<br />tak za plaża są piękne drzewa , które łamią się w stronę morza Egejskiego dając cień .<br />Oaza spokoju , wystarczy zabrać grubszy koc żeby kamienie nie odbijały się na tyłku i nie ma problemu .<br />Hotel czysty piękny widok na zamek morze i basen jednocześnie - genialne . Jedzenie super każdy znajdzie coś dla siebie , obsługa świetna , przed wyjazdem wyszła Pani z z recepcji porozmawiać <br />jak byśmy się znali kilka lat. <br />Jedynie co poprę kwestię poniżej to mało alkoholi brandy , ouzo , piwo , wino , <br />a że lubię sobie wypić to czegoś mi brakowało :) <br />Polecam nawet parą , które nie chcą imprezować i nie lubią tłoku .<br />Przy basenie zawsze zalazł się leżak , a jeśli nie świetna Pani przy barze widząc <br />,że szukasz miejsca zwijała ręczniki z leżaków , które leżały kilka godzin nie używane bo ktoś je sobie " zarezerwował" , a nie korzystał - jak dla mnie super sprawa .
  Witam , hotel około 800 m od plaży krętymi drogami w dół , ale nawet dla mnie i żony z letnim syna nie był to żaden problem ( ruch się przyda :) ) . Po dotarciu na najbliższą praktycznie nie zatłoczoną z krystalicznie czysta wodą docenicie uroki tego hotelu. Kamienista ( dla mnie nie ma problemu
  ) , a najlepszy aspekt to cień -
  tak za plaża są piękne drzewa , które łamią się w stronę morza Egejskiego dając cień .
  Oaza spokoju , wystarczy zabrać grubszy koc żeby kamienie nie odbijały się na tyłku i nie ma problemu .
  Hotel czysty piękny widok na zamek morze i basen jednocześnie - genialne . Jedzenie super każdy znajdzie coś dla siebie , obsługa świetna , przed wyjazdem wyszła Pani z z recepcji porozmawiać
  jak byśmy się znali kilka lat.
  Jedynie co poprę kwestię poniżej to mało alkoholi brandy , ouzo , piwo , wino ,
  a że lubię sobie wypić to czegoś mi brakowało :)
  Polecam nawet parą , które nie chcą imprezować i nie lubią tłoku .
  Przy basenie zawsze zalazł się leżak , a jeśli nie świetna Pani przy barze widząc
  ,że szukasz miejsca zwijała ręczniki z leżaków , które leżały kilka godzin nie używane bo ktoś je sobie " zarezerwował" , a nie korzystał - jak dla mnie super sprawa .
 • 4.3
  ( sierpień 2017 )

  Rewelacja:)

  Spędziliśmy z chłopakiem tydzień urlopu w olympus thea. Byliśmy bardzo zaskoczeni wspaniałą obsługą, zawsze otwarta na pomoc , przytulnymi pokoikami, sprzątanymi codziennie, smacznymi posilkami (choć nie wszystko nam smakowało, ale zawsze można było coś dla siebie wybrać). Wadą jest odległość do morza ale hotel ma busik, ktory kursuje i zabiera na dwie różne plaże do wyboru. Szkoda trochę że w hotelu nie Ma zadnych animacji, ze względu na spokojną okolicę, fajnie jakby organIzowano jakieś atrakcje chociażby wieczorne. Polecamy serdecznie ten hotel zwłaszcza ze względu na wysoką jakość w stosunku do ceny.
  Spędziliśmy z chłopakiem tydzień urlopu w olympus thea. Byliśmy bardzo zaskoczeni wspaniałą obsługą, zawsze otwarta na pomoc , przytulnymi pokoikami, sprzątanymi codziennie, smacznymi posilkami (choć nie wszystko nam smakowało, ale zawsze można było coś dla siebie wybrać). Wadą jest odległość do morza
  ale hotel ma busik, ktory kursuje i zabiera na dwie różne plaże do wyboru. Szkoda trochę że w hotelu nie Ma zadnych animacji, ze względu na spokojną okolicę, fajnie jakby organIzowano jakieś atrakcje chociażby wieczorne. Polecamy serdecznie ten hotel zwłaszcza ze względu na wysoką jakość w stosunku do ceny.
 • 3.8
  ( sierpień 2017 )

  Średnio zadowoleni

  Po opiniach jakie przeczytałam przed wyjazdem spodziewałm się super warunków. W pierwszym dniu rozczarowałam się. Pokój czysty codziennie sprzątany. Dostawka dla dziecka fatalna sprężyny tak głośne, że przy najmniejszym ruchu słyszał chyba cały korytarz. Jedzenie mało urozmaicone. Wybór owoców lub deserów prawie żaden. Z owoców najczęściej był tylko i wyłącznie arbuz. Desery tylko do kolacji i tylko jeden rodzaj - galaretka, coś podobnego do budyniu, rzadko jakieś ciasto. Obsluga hotelu jak najbardziej na plus, mili i pomocni szczególnie pani barmanka przy basenie. Hotel w bardzo ładnej okolicy - pięknie widoki na marze, góry oraz zamek. Do plaży znacznie dalej niż w opisie ale bus hotelowy dawał radę.
  Po opiniach jakie przeczytałam przed wyjazdem spodziewałm się super warunków. W pierwszym dniu rozczarowałam się. Pokój czysty codziennie sprzątany. Dostawka dla dziecka fatalna sprężyny tak głośne, że przy najmniejszym ruchu słyszał chyba cały korytarz. Jedzenie mało urozmaicone. Wybór owoców lub deserów
  prawie żaden. Z owoców najczęściej był tylko i wyłącznie arbuz. Desery tylko do kolacji i tylko jeden rodzaj - galaretka, coś podobnego do budyniu, rzadko jakieś ciasto. Obsluga hotelu jak najbardziej na plus, mili i pomocni szczególnie pani barmanka przy basenie. Hotel w bardzo ładnej okolicy - pięknie widoki na marze, góry oraz zamek. Do plaży znacznie dalej niż w opisie ale bus hotelowy dawał radę.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 03072019RNBW32056
2 626 2 911 - 10 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
5 253
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
Śr 03.07.2019
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Rainbow
Wylot:
Śr 03.07.2019
17:55 - Warszawa
21:00 - Saloniki
Powrót:
Cz 11.07.2019
04:30 - Saloniki
05:35 - Warszawa

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Olympus Thea

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
Śr 03.07.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
5 253
Śr 03.07.2019
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Rainbow
Standard 2 - osobowy z widokiem na morze (2TW) 2 626