Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

***

Opis oferty

 
Położenie:

Hotel oddalony o ok. 800 m od centrum Paralii, gdzie znajdują się sklepy, bary, restauracje, dyskoteka itp. (dojście do centrum przez pierwsze 400 m zwykłą drogą, następnie zaczyna się główny deptak Paralii prowadzący przez kolejne 400 m, aż do jej ścisłego centrum). Transfer z lotniska do obiektu trwa ok. 80 min. W odległości ok. 800 m od Aparthotelu, w centrum Paralii, znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej, z którego można dostać się do innych miasteczek Riwiery Olimpijskiej lub do Katerini, stolicyPrierii. Najbliższy sklep znajduje się ok. 150 m od obiektu. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 1.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu
Plaża:

Obiekt zlokalizowany ok. 300 m od pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Leżaki i parasole na plaży - dodatkowo płatne ok. 6 EUR/komplet lub przy zamówieniu czegoś w barze plażowym - bezpłatnie.
Do dyspozycji gości:

Recepcja (czynna tylko przy kwaterowaniu gości), ogród, basen bez wydzielonej części dla dzieci (ze słodką wodą), leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne, brak ręczników kąpielowych. Obiekt posiada dostęp dla wózków inwalidzkich.
Pokoje:

Obiekt posiada 23 wygodnie umeblowane pokoje typu studia 2 - 3- 4 osobowe, które składają się z pokoju dziennego pełniącego jednocześnie funkcję aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce, czajnik elektryczny, mini sejf, suszarka do włosów), łazienki z WC oraz balkonu (meble ogrodowe: krzesła + stolik). Ponadto klimatyzacja (na zamówienie, indywidualnie sterowana, dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień), TV- sat, oraz Wi-Fi (bezpłatny). Łóżeczko dla dzieci do 2 lat bezpłatne - na wcześniejsze zamówienie. Środki czystości we własnym zakresie. Pokoje zostały odnowione w 2015 r.Wyżywienie:

We własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w pobliskiej tawernie: śniadania (ok.4 EUR), obiadokolacje (ok.8 EUR).Internet:

W ogólnodostępnych częściach hotelu oraz w pokojach inetrnet Wi-Fi - bezpłatny.
Kategoria lokalna:

**
Naszym zdaniem:

Dla osób dysponujących skromniejszym budżetem oraz ceniących sobie niezależność. Polecamy rodzinom z dziećmi ze względu na nieco spokojniejszą okolicę oraz piękną, szeroką plażę.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 5.2/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.


Wycieczki lokalne

Wyciecczki fakultatywne (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)

ATENY 1 dzień - cena ok. 45 EUR
Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do najważniejszego miasta w Grecji (nocny przejazd do Aten). Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Następnie zwiedzimy Akropol, gdzie zobaczymy: monumentalną bramę Propyleje, Partenon, Erechtejon ze słynnym krużgankiem Kor oraz świątynie Ateny Nike. Znakomity widok z Akropolu pozwoli nam również przyjrzeć się pobliskim wzgórzom, które w starożytności były najważniejszymi punktami otaczającymi serce Aten: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz rozłożonym u podnóża Akropolu - Odeonowi Herodosa Attyka i Teatrowi Dionizosa. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką, która począwszy od VI w. p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego Aten i dalej przez ruiny agory rzymskiej z Wieżą Wiatrów. Zobaczymy ruiny Biblioteki Hadriana i Katedrę Ateńską. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro, czyli Stadionu Olimpijskiego, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach, gdzie miała miejsce słynna bitwa Greków, pod wodzą Leonidasa, z Persami dowodzonymi przez Kserksesa. Powrót na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych.


DELFY - KANAŁ KORYNCKI - ATENY 2 dni - cena ok. 110 EUR
Rano przejazd przez Tesalię i Centralną Grecję do Delf, słynnej wyroczni delfickiej. Tam zwiedzanie Sanktuarium Apollona, a w nim starożytnego teatru, stadionu, wspaniałych skarbców i miejsca, które do dzisiaj jest wielką tajemnicą - jednego z siedmiu czakramów istniejących na świecie. Zobaczymy także Marmarie, gdzie stał niegdyś Tolos - jeden z architektonicznych cudów starożytnego świata oraz Źródło Kastalijskie, w którym każdy śmiertelnik przed wejściem do Świątyni Apollina obmywał swoją glowę z grzechów. Mijając Teby - królestwo Edypa, dojedziemy do Eleusis, a dalej do Koryntu. Tam zatrzymamy się przy słynnym Kanale Korynckim, który łączy Morze Jońskie z Egejskim. Będziemy jechali malowniczą trasą, pełną wspomnień historii, gdzie odnaleziono najstarsze ślady działalności czlowieka. Późnym popołudniem dotrzemy do Aten - stolicy Grecji. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem dla chętnych spacer po Place, najstarszej i najpiękniejszej dzielnicy Aten, gdzie znajduje się mnóstwo tawern, kawiarni i sklepów z pamiątkami. Rano, po śniadaniu, zwiedzanie miasta: Akropol (Propyleje, Partenon, Erechtejon), ruiny rzymskiej i greckiej Agory, Wieża Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Na zakończenie przejedziemy obok Świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Odwiedzimy stadion Kalimarmaro, czyli Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie. Późnym popołudniem powrót na Riwierę Olimpijską.


METEORY - cena ok. 30 EUR
Miejsce, do którego pragniemy Państwa zaprosić, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Według legendy, pierwszy mnich - Atanazy, który stworzył tam pierwszą pustelnię, wzbił się na skrzydłach białego orła w przestworza i osiadł na wysokiej skale. Aby tam dotrzec udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską, do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd wjedziemy krętymi serpentynami do “kamiennego lasu". Tam zobaczymy jedyne w swoim rodzaju góry - skały, na których znajdują się klasztory "zawieszone między niebem a ziemią". W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć klasztorów - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon, będzie można zobaczyć jak się pisze ikony, możliwość zakupu ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO .


OLIMP I PANTALEIMONAS - cena ok. 25 EUR
Jednodniowa wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską Morza Egejskiego. Złożymy krótką wizytę w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - cena ok. 40 EUR
Wczesnym rankiem przejedziemy autokarem w okolice Wolos, do maleńkiego portu, skąd statek wycieczkowy zabierze nas na pełne morze. Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę. Podczas rejsu załoga zadba o to aby czas upłynął miło i wesoło, na tańcu i zabawie. Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Z punktu widokowego, zobaczymy roztaczający się wspaniały krajobraz na zakątki Skiathos, jak również na pobliskie wyspy. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży z mieniącym się piaskiem - kontrastującym z soczystą zielenią drzew piniowych. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


WIECZÓR GRECKI - cena ok. 25 EUR
Spotkanie z grecką kulturą, kuchnią, tańcem i muzyką. Przy kolacji złożonej z greckich potraw i orzeźwiającego wina będziemy podziwiali popisy zespołu folklorystycznego, który przedstawi tańce z całego kraju, zarówno z kontynentu jak i wysp. Oczywiście będzie okazja nauczenia się Zorby, legendarnego tańca, ukazującego duszę Greka, symbolu tego kraju, uwielbianego przez turystów z całego świata.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

RIWIERA OLIMPIJSKA informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.

Waluta
EURO - można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc, w których można wymienić dolary USA.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Riwiera Olimpijska
Ten kawałek Grecji nad spokojnym Morzem Egejskim słynie z doskonałej pogody i wyśmienitych plaż. Wysokie góry Olimpu skutecznie zatrzymują kontynentalne powietrze więc słońce świeci tu przez większość roku. Bliskość jednych z bardziej znanych europejskich zabytków przyciąga miliony turystów na wybrzeże północnej Grecji. Tu znajdują wypoczynek i dobrą zabawę, bo nikt nie umie się tak wspólnie bawić jak Grecy.

Paralia / Korinos
Przyciąga piękną plażą, beztroską i gwarem licznych klubów, kawiarni, dyskotek, restauracji i tawern. Jest znakomitą bazą wypadową do zwiedzania zabytków starożytnej Grecji. To doskonałe miejsce dla osób nastwionych na zabawę w nocy i plażę w ciągu dnia. Korinos jest zdecydowanie spokojniejsze, a hotele położone są przy tej samej plaży, którą można dojść do rozrywkowego centrum Paralii.


Platamonas / Nei Pori
Nowoczesny kurort pomiędzy górami i morzem. W miasteczku i okolicach kursuje kolejka turystyczna, dojeżdżająca do pobliskiego Platamonas, gdzie można pospacerować wąskimi uliczkami i zwiedzić zamek. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i osób starszych, zwłaszcza ze względu na kameralną atmosferę oraz łagodne zejście do morza. Wzdłuż szerokiej i piaszczystej plaży, na której zawsze można znaleźć miejsce, rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepami, tawernami i restauracjami.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Basen odkryty
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko centrum
 • Darmowe WiFi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.5

Ocena klientów
na podstawie 14 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,6
Pokój: 4,4
Posiłki: 3,0
Basen: 4,4
Czystość: 4,6
Obsługa: 4,6
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • 5.0
  ( lipiec 2019 )

  przyjazny hotel wspaniali właściciele

  Chcielibyśmy podziękować właścicielom za ciepłe i serdeczne przyjęcie oraz cenne wskazówki,przede wszystkim kulinarne. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego cudownego regionu. Pozdrawiamy Stefana i Natalię, do zobaczenia.<br />Iwona i Leszek z Piekar Śląskich
  Chcielibyśmy podziękować właścicielom za ciepłe i serdeczne przyjęcie oraz cenne wskazówki,przede wszystkim kulinarne. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego cudownego regionu. Pozdrawiamy Stefana i Natalię, do zobaczenia.
  Iwona i Leszek z Piekar Śląskich
 • 4.4
  ( wrzesień 2018 )

  Bardzo dobry, budżetowy hotel

  Byliśmy w połowie września (później już ciężko ze słoneczkiem). Trafiliśmy pogodę, 23-30 st. bezchmurnie. Paralia to typowo turystyczne miejsce, kawiarenki, fast foody, tawerny, sklepiki, etc. Hotel Jason mały, kameralny, czyściutki, do plaży ok. 5 min. spacerkiem. Obsługa miła i pomocna. Wschody słońca rano, a księżyca wieczorem nad morzem, widziane z okna - bezcenne. Jeden z niewielu budżetowych hotelików mający basen i ogródek. W ofercie last minut, brać i cieszyć się odpoczynkiem za małe pieniądze.
  Byliśmy w połowie września (później już ciężko ze słoneczkiem). Trafiliśmy pogodę, 23-30 st. bezchmurnie. Paralia to typowo turystyczne miejsce, kawiarenki, fast foody, tawerny, sklepiki, etc. Hotel Jason mały, kameralny, czyściutki, do plaży ok. 5 min. spacerkiem. Obsługa miła i pomocna. Wschody słońca
  rano, a księżyca wieczorem nad morzem, widziane z okna - bezcenne. Jeden z niewielu budżetowych hotelików mający basen i ogródek. W ofercie last minut, brać i cieszyć się odpoczynkiem za małe pieniądze.
 • 5.0
  ( sierpień 2018 )

  M&M

  Nasz 7-dniowy pobyt oceniam bardzo dobrze. Pierwsze wrażenie: hotel skromny, ale odpowiednio wyposażony, kuchnia posiadała wszystkie niezbędne sprzęty i naczynia, w łazience suszarka, ręczniki i mydełka :)<br />Trafił nam się pokój 4-osobowy z 2 łóżkami małżeńskimi więc mieliśmy 1 wielkie łoże ;-) Za dopłatą 5e korzystaliśmy ze sprawnej klimatyzacji, która jest obowiązkowa, na prawdę ciężko byłoby bez niej. W pokoju znajdował się telewizor z polskimi kanałami, docierało do nas też wifi, choć zasięg raczej średni. Rzut beretem basen, sklep i morze. Do centrum ok 10-15min spacerkiem, lidl oraz park wodny 10min.<br />Opieka rezydentki P. Małgosi prawie przez cały dzień, pracuje tam również grek świetnie mówiący po polsku. Sprzątanie raz w tygodniu ze zmianą pościeli i ręczników. Cała wycieczka to super organizacja, o nic nie musieliśmy się martwić. Nic tylko jechać i odpoczywać! :)<br />
  Nasz 7-dniowy pobyt oceniam bardzo dobrze. Pierwsze wrażenie: hotel skromny, ale odpowiednio wyposażony, kuchnia posiadała wszystkie niezbędne sprzęty i naczynia, w łazience suszarka, ręczniki i mydełka :)
  Trafił nam się pokój 4-osobowy z 2 łóżkami małżeńskimi więc mieliśmy 1 wielkie łoże ;-) Za
  dopłatą 5e korzystaliśmy ze sprawnej klimatyzacji, która jest obowiązkowa, na prawdę ciężko byłoby bez niej. W pokoju znajdował się telewizor z polskimi kanałami, docierało do nas też wifi, choć zasięg raczej średni. Rzut beretem basen, sklep i morze. Do centrum ok 10-15min spacerkiem, lidl oraz park wodny 10min.
  Opieka rezydentki P. Małgosi prawie przez cały dzień, pracuje tam również grek świetnie mówiący po polsku. Sprzątanie raz w tygodniu ze zmianą pościeli i ręczników. Cała wycieczka to super organizacja, o nic nie musieliśmy się martwić. Nic tylko jechać i odpoczywać! :)
 • 5.0
  ( lipiec 2018 )

  Udane wakacje

  Hotel godny polecenia. W rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, gdyż jest odnowiony. Położony jest na obrzeżu Parali, więc jest cicho, pomimo że jest usytuowany przy przelotówce. Pokój był czysty, wyremontowany, ze sporą łazienką, TV (odbiera POLSAT), aneksem kuchennym wraz z wyposażaniem i lodówką, klimatyzacją (płatna 5 EUR za dobę) oraz działającym WF-FI. Hotel ma duże balkony z widokiem na masyw Olimpu lub na Morze Egejskie (od frontu budynku). W hotelu zapewniona jest prawie non stop opieka rezydenta (z przerwą na sjestę). Pani Małgosia zawsze pomoże, wyjaśni i doradzi, a co najważniejsze w języku polskim. W tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować Pani Małgosi za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia i pogadanki. Jest naprawdę przesympatyczna i wiecznie uśmiechnięta !!!. Za hotelem (po drugiej stronie ulicy – dosłownie 10 kroków) znajduje się basen hotelowy – czysty, woda nie jest mocno chlorowana, czynny generalnie do 18.30, ale zdarzało się że byliśmy dużej i nikt nie robił nam problemów, obok basenu są stoliki, parasolki i leżaki. W trakcie naszego tygodniowego pobytu pokój był raz sprzątany ale bardzo dokładnie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Wbrew opiniom papier toaletowy był w łazience, poza tym nie było problemów z jego uzupełnianiem. Gospodarze hotelu Pan Stefan i Pani Natalia są również sympatyczni i pozytywnie nastawieni do gości. Pani Natalia sporo nam opowiedziała o życiu Greków, obyczajach, że na długo nam to zostanie w pamięci.
  Hotel godny polecenia. W rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, gdyż jest odnowiony. Położony jest na obrzeżu Parali, więc jest cicho, pomimo że jest usytuowany przy przelotówce. Pokój był czysty, wyremontowany, ze sporą łazienką, TV (odbiera POLSAT), aneksem kuchennym wraz z wyposażaniem
  i lodówką, klimatyzacją (płatna 5 EUR za dobę) oraz działającym WF-FI. Hotel ma duże balkony z widokiem na masyw Olimpu lub na Morze Egejskie (od frontu budynku). W hotelu zapewniona jest prawie non stop opieka rezydenta (z przerwą na sjestę). Pani Małgosia zawsze pomoże, wyjaśni i doradzi, a co najważniejsze w języku polskim. W tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować Pani Małgosi za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia i pogadanki. Jest naprawdę przesympatyczna i wiecznie uśmiechnięta !!!. Za hotelem (po drugiej stronie ulicy – dosłownie 10 kroków) znajduje się basen hotelowy – czysty, woda nie jest mocno chlorowana, czynny generalnie do 18.30, ale zdarzało się że byliśmy dużej i nikt nie robił nam problemów, obok basenu są stoliki, parasolki i leżaki. W trakcie naszego tygodniowego pobytu pokój był raz sprzątany ale bardzo dokładnie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Wbrew opiniom papier toaletowy był w łazience, poza tym nie było problemów z jego uzupełnianiem. Gospodarze hotelu Pan Stefan i Pani Natalia są również sympatyczni i pozytywnie nastawieni do gości. Pani Natalia sporo nam opowiedziała o życiu Greków, obyczajach, że na długo nam to zostanie w pamięci.
 • 5.0
  ( lipiec 2018 )

  Udane wakacje

  Hotel godny polecenia. W rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, gdyż jest odnowiony. Położony jest na obrzeżu Parali, więc jest cicho, pomimo że jest usytuowany przy przelotówce. Pokój 202, w którym mieszkaliśmy był czysty, wyremontowany, ze sporą łazienką, TV (odbiera POLSAT), aneksem kuchennym wraz z wyposażaniem i lodówką. W pokoju znajduje się klimatyzacja płatna 5 EUR za dobę oraz działa WF-FI. Hotel ma duże balkony z widokiem na masyw Olimpu lub na Morze Egejskie (od frontu budynku). W hotelu zapewniona jest prawie non stop opieka rezydenta (z przerwą na sjestę). Pani Małgosia zawsze pomoże, wyjaśni i doradzi, a co najważniejsze w języku polskim. W tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować Pani Małgosi za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia i pogadanki. Jest naprawdę przesympatyczna i wiecznie uśmiechnięta !!!. Za hotelem (po drugiej stronie ulicy – dosłownie 10 kroków) znajduje się basen hotelowy – czysty, woda nie jest mocno chlorowana, czynny generalnie do 18.30, ale zdarzało się że byliśmy dużej i nikt nie robił nam problemów, obok basenu są stoliki, parasolki i leżaki. W trakcie tygodniowego pobytu pokój był raz sprzątany ale bardzo dokładnie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Wbrew opiniom papier toaletowy był w łazience, poza tym nie było problemów z jego uzupełnianiem.
  Hotel godny polecenia. W rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, gdyż jest odnowiony. Położony jest na obrzeżu Parali, więc jest cicho, pomimo że jest usytuowany przy przelotówce. Pokój 202, w którym mieszkaliśmy był czysty, wyremontowany, ze sporą łazienką, TV (odbiera POLSAT), aneksem
  kuchennym wraz z wyposażaniem i lodówką. W pokoju znajduje się klimatyzacja płatna 5 EUR za dobę oraz działa WF-FI. Hotel ma duże balkony z widokiem na masyw Olimpu lub na Morze Egejskie (od frontu budynku). W hotelu zapewniona jest prawie non stop opieka rezydenta (z przerwą na sjestę). Pani Małgosia zawsze pomoże, wyjaśni i doradzi, a co najważniejsze w języku polskim. W tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować Pani Małgosi za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia i pogadanki. Jest naprawdę przesympatyczna i wiecznie uśmiechnięta !!!. Za hotelem (po drugiej stronie ulicy – dosłownie 10 kroków) znajduje się basen hotelowy – czysty, woda nie jest mocno chlorowana, czynny generalnie do 18.30, ale zdarzało się że byliśmy dużej i nikt nie robił nam problemów, obok basenu są stoliki, parasolki i leżaki. W trakcie tygodniowego pobytu pokój był raz sprzątany ale bardzo dokładnie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Wbrew opiniom papier toaletowy był w łazience, poza tym nie było problemów z jego uzupełnianiem.
 • 5.0
  ( lipiec 2018 )

  Super spędzone wakacje

  Hotel godny polecenia. W rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, gdyż jest odnowiony. Położony jest na obrzeżu Paralii, więc jest cicho pomimo że jest usytuowany przy przelotówce. Pokój 202, w którym mieszkaliśmy był czysty, wyremontowany, ze sporą łazienką, TV (odbiera POLSAT), aneksem kuchennym wraz z wyposażaniem i lodówką. W pokoju znajduje się klimatyzacja płatna 5 EUR za dobę oraz działa WF-FI. Hotel ma duże balkony z widokiem na masyw Olimpu lub na Morze Egejskie (od frontu budynku). W hotelu zapewniona jest prawie non stop opieka rezydenta (z przerwą na sjestę). Pani Małgosia zawsze pomoże, wyjaśni i doradzi, a co najważniejsze w języku polskim . W tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować Pani Małgosi za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia i pogadanki. Jest naprawdę przesympatyczna i wiecznie uśmiechnięta !!!. Za hotelem (po drugiej stronie ulicy – dosłownie 10 kroków) znajduje się basen hotelowy – czysty, woda nie jest mocno chlorowana, czynny generalnie do 18.30, ale zdarzało się że byliśmy dużej i nikt nie robił nam problemów, obok basenu są stoliki, parasolki i leżaki. W trakcie naszego tygodniowego pobytu pokój był raz sprzątany ale bardzo dokładnie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Wbrew opiniom papier toaletowy był w łazience, poza tym nie było problemów z jego uzupełnianiem. Od hotelu do plaży spacerkiem przez pole jest jakieś 3 min. Plaża jest czysta i piaszczysta z łagodnym wejściem do wody. Do centrum Paralii idzie się zaledwie 10 minut spacerkiem (po drodze jest LIDL). W knajpkach i restauracjach ceny są różne np. bardzo duża porcja fileta z kurczaka + frytki + sałatka + piwko – ok. 6,5 EUR, duży gyros + tzatziki + chlebek ok. 3,5 EUR, kebab + cola ok. 2,5 EUR. Osobiście polecamy wycieczki fakultatywne (można kupić na miejscu u rezydentki). Meteory - wejście do klasztoru - ubiór mężczyźni (długie spodnie, chociaż spodenki za kolanko również przechodziły), kobiety (spódnice za kolana i zakryte ramiona, dekoldy). Jak ktoś nie ma stosownego ubioru to dają takie szmatki do zarzucenia na siebie, które nie przepuszczają powietrza i człowiek się nich dodatkowo gotuje. Lepiej jest zabrać coś swojego do narzucenia. Warto tam pojechać, bo widoki i przeżycia są niezapomniane. Rejs na Skiathos czyli wyspę ze złotym piaskiem i urokliwym miasteczkiem. Rejs statkiem naprawdę super, kolejne niesamowite wrażenia – kapitan prawie cały czas zabawia pasażerów, więc czas na morzu szybko leci. Największą atrakcją dla dziecka było rzucanie z dolnego pokładu balonami napełnionych wodą w pasażerów dwóch statków płynących obok naszego !!! Co u nas byłoby nie do pomyślenia. Super zabawa zarówno dla dzieci małych jak i dużych . Podsumowując bardzo polecamy hotel Jason i okolice pod każdym względem. Gospodarze Pan Stefan i Pani Natalia są również sympatyczni i pozytywnie nastawieni do gości. Pani Natalia sporo nam opowiedziała o życiu Greków, obyczajach, że na długo nam to zostanie w pamięci. <br /><br />
  Hotel godny polecenia. W rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, gdyż jest odnowiony. Położony jest na obrzeżu Paralii, więc jest cicho pomimo że jest usytuowany przy przelotówce. Pokój 202, w którym mieszkaliśmy był czysty, wyremontowany, ze sporą łazienką, TV (odbiera POLSAT), aneksem
  kuchennym wraz z wyposażaniem i lodówką. W pokoju znajduje się klimatyzacja płatna 5 EUR za dobę oraz działa WF-FI. Hotel ma duże balkony z widokiem na masyw Olimpu lub na Morze Egejskie (od frontu budynku). W hotelu zapewniona jest prawie non stop opieka rezydenta (z przerwą na sjestę). Pani Małgosia zawsze pomoże, wyjaśni i doradzi, a co najważniejsze w języku polskim . W tym miejscu chciałam jeszcze raz podziękować Pani Małgosi za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia i pogadanki. Jest naprawdę przesympatyczna i wiecznie uśmiechnięta !!!. Za hotelem (po drugiej stronie ulicy – dosłownie 10 kroków) znajduje się basen hotelowy – czysty, woda nie jest mocno chlorowana, czynny generalnie do 18.30, ale zdarzało się że byliśmy dużej i nikt nie robił nam problemów, obok basenu są stoliki, parasolki i leżaki. W trakcie naszego tygodniowego pobytu pokój był raz sprzątany ale bardzo dokładnie wraz z wymianą pościeli i ręczników. Wbrew opiniom papier toaletowy był w łazience, poza tym nie było problemów z jego uzupełnianiem. Od hotelu do plaży spacerkiem przez pole jest jakieś 3 min. Plaża jest czysta i piaszczysta z łagodnym wejściem do wody. Do centrum Paralii idzie się zaledwie 10 minut spacerkiem (po drodze jest LIDL). W knajpkach i restauracjach ceny są różne np. bardzo duża porcja fileta z kurczaka + frytki + sałatka + piwko – ok. 6,5 EUR, duży gyros + tzatziki + chlebek ok. 3,5 EUR, kebab + cola ok. 2,5 EUR. Osobiście polecamy wycieczki fakultatywne (można kupić na miejscu u rezydentki). Meteory - wejście do klasztoru - ubiór mężczyźni (długie spodnie, chociaż spodenki za kolanko również przechodziły), kobiety (spódnice za kolana i zakryte ramiona, dekoldy). Jak ktoś nie ma stosownego ubioru to dają takie szmatki do zarzucenia na siebie, które nie przepuszczają powietrza i człowiek się nich dodatkowo gotuje. Lepiej jest zabrać coś swojego do narzucenia. Warto tam pojechać, bo widoki i przeżycia są niezapomniane. Rejs na Skiathos czyli wyspę ze złotym piaskiem i urokliwym miasteczkiem. Rejs statkiem naprawdę super, kolejne niesamowite wrażenia – kapitan prawie cały czas zabawia pasażerów, więc czas na morzu szybko leci. Największą atrakcją dla dziecka było rzucanie z dolnego pokładu balonami napełnionych wodą w pasażerów dwóch statków płynących obok naszego !!! Co u nas byłoby nie do pomyślenia. Super zabawa zarówno dla dzieci małych jak i dużych . Podsumowując bardzo polecamy hotel Jason i okolice pod każdym względem. Gospodarze Pan Stefan i Pani Natalia są również sympatyczni i pozytywnie nastawieni do gości. Pani Natalia sporo nam opowiedziała o życiu Greków, obyczajach, że na długo nam to zostanie w pamięci.

 • 5.0
  ( lipiec 2016 )

  Bardzo nam się podobało i na pewno tam wrócimy

  Super miejsce na wypoczynek,cisza , spokój.Rezydentka Pani Natalia bardzo miła i pomocna.Pokoje czyste,wygodne,darmowe wi-fi,darmowy sejf w pokoju.Do dyspozycji czysty basen przy hotelu.Do plaży bardzo blisko.Miasteczko oferuje dużo fajnych knajpek.Polecamy to miejsce, my na pewno tam wrócimy.
  Super miejsce na wypoczynek,cisza , spokój.Rezydentka Pani Natalia bardzo miła i pomocna.Pokoje czyste,wygodne,darmowe wi-fi,darmowy sejf w pokoju.Do dyspozycji czysty basen przy hotelu.Do plaży bardzo blisko.Miasteczko oferuje dużo fajnych knajpek.Polecamy to miejsce, my na pewno tam wrócimy.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 31082019RNBW2170
1 957 2 358 - 17 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
3 914
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
sob. 31.08.2019
11 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
Wylot:
sob. 31.08.2019
07:40 - Katowice
10:40 - Saloniki
Powrót:
śr. 11.09.2019
23:45 - Saloniki
00:40 - Katowice

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,8 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Jason (Paralia)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 31.08.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
3 914
sob. 31.08.2019
11 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
2 os. studio (2LJ) 1 957