Atuty oferty

Lato 2020

Gwarancja najniższej ceny

dowiedz się więcej

Do 700zł zniżki na pobyt dla dzieci

dowiedz się więcej

Możesz później dokonać zmian w tej rezerwacji

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel znajduje się w cichym zakątku popularnego kurortu turystycznego Olimpic Beach w regionie Pieria, u podnóża pasma Gór Olimpu. Obiekt znajduje się ok. 250 m od centrum miasta, do sąsiadującej, tętniącej życiem Paralii prowadzi promenada wzdłuż morza (ok.2 km). Znajdziemy tam szeroki wybór wakacyjnych rozrywek. Do Katerini, stolicy regionu Pieria, ok. 8 km. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 2 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 1.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu
Plaża:

Obiekt znajduje się ok. 450 m od morza i szerokiej, piaszczystej plaży. Leżaki i parasole - dodatkowo płatne, ok. 5 - 6EUR/komplet lub przy zamówieniu czegoś do picia w barze plażowym - bezpłatnie
Pokoje:

Zupełnie nowe, elegancko urządzone pokoje 2 - osobowe (z możliwością dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej) z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce). Wszystkie pokoje wyposażone wklimatyzację (indywidualnie sterowana, dodatkowo płatna 5 EUR/dzień), sejf (bezpłatny),lodówkę, TV - sat, łazienkę (suszarka do włosów) oraz balkon (meble ogrodowe).
Wyżywienie:

We własnym zakresie. Istnieje możliwość dopłaty do śniadań i obiadokolacji w sąsiadującym hotelu Dias.
Internet:

Wi - Fi na terenie całego hotelu - bezpłatnie.
Kategoria lokalna:

**
Naszym zdaniem:

Zupełnie nowe pokoje o wysokim standardzie, wykończone z dbałością o detale. Dias Apartments to idealne rozwiązanie dla Klientów ceniących sobie niezależność na wakacjach - dobrze wyposażony aneks kuchenny daje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. Polecamy!
Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.


Wycieczki lokalne

Wyciecczki fakultatywne (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)

ATENY 1 dzień - cena ok. 45 EUR
Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do najważniejszego miasta w Grecji (nocny przejazd do Aten). Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Następnie zwiedzimy Akropol, gdzie zobaczymy: monumentalną bramę Propyleje, Partenon, Erechtejon ze słynnym krużgankiem Kor oraz świątynie Ateny Nike. Znakomity widok z Akropolu pozwoli nam również przyjrzeć się pobliskim wzgórzom, które w starożytności były najważniejszymi punktami otaczającymi serce Aten: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz rozłożonym u podnóża Akropolu - Odeonowi Herodosa Attyka i Teatrowi Dionizosa. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką, która począwszy od VI w. p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego Aten i dalej przez ruiny agory rzymskiej z Wieżą Wiatrów. Zobaczymy ruiny Biblioteki Hadriana i Katedrę Ateńską. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro, czyli Stadionu Olimpijskiego, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach, gdzie miała miejsce słynna bitwa Greków, pod wodzą Leonidasa, z Persami dowodzonymi przez Kserksesa. Powrót na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych.


DELFY - KANAŁ KORYNCKI - ATENY 2 dni - cena ok. 110 EUR
Rano przejazd przez Tesalię i Centralną Grecję do Delf, słynnej wyroczni delfickiej. Tam zwiedzanie Sanktuarium Apollona, a w nim starożytnego teatru, stadionu, wspaniałych skarbców i miejsca, które do dzisiaj jest wielką tajemnicą - jednego z siedmiu czakramów istniejących na świecie. Zobaczymy także Marmarie, gdzie stał niegdyś Tolos - jeden z architektonicznych cudów starożytnego świata oraz Źródło Kastalijskie, w którym każdy śmiertelnik przed wejściem do Świątyni Apollina obmywał swoją glowę z grzechów. Mijając Teby - królestwo Edypa, dojedziemy do Eleusis, a dalej do Koryntu. Tam zatrzymamy się przy słynnym Kanale Korynckim, który łączy Morze Jońskie z Egejskim. Będziemy jechali malowniczą trasą, pełną wspomnień historii, gdzie odnaleziono najstarsze ślady działalności czlowieka. Późnym popołudniem dotrzemy do Aten - stolicy Grecji. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem dla chętnych spacer po Place, najstarszej i najpiękniejszej dzielnicy Aten, gdzie znajduje się mnóstwo tawern, kawiarni i sklepów z pamiątkami. Rano, po śniadaniu, zwiedzanie miasta: Akropol (Propyleje, Partenon, Erechtejon), ruiny rzymskiej i greckiej Agory, Wieża Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Na zakończenie przejedziemy obok Świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Odwiedzimy stadion Kalimarmaro, czyli Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie. Późnym popołudniem powrót na Riwierę Olimpijską.


METEORY - cena ok. 30 EUR
Miejsce, do którego pragniemy Państwa zaprosić, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Według legendy, pierwszy mnich - Atanazy, który stworzył tam pierwszą pustelnię, wzbił się na skrzydłach białego orła w przestworza i osiadł na wysokiej skale. Aby tam dotrzec udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską, do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd wjedziemy krętymi serpentynami do “kamiennego lasu". Tam zobaczymy jedyne w swoim rodzaju góry - skały, na których znajdują się klasztory "zawieszone między niebem a ziemią". W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć klasztorów - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon, będzie można zobaczyć jak się pisze ikony, możliwość zakupu ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO .


OLIMP I PANTALEIMONAS - cena ok. 25 EUR
Jednodniowa wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską Morza Egejskiego. Złożymy krótką wizytę w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - cena ok. 40 EUR
Wczesnym rankiem przejedziemy autokarem w okolice Wolos, do maleńkiego portu, skąd statek wycieczkowy zabierze nas na pełne morze. Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę. Podczas rejsu załoga zadba o to aby czas upłynął miło i wesoło, na tańcu i zabawie. Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Z punktu widokowego, zobaczymy roztaczający się wspaniały krajobraz na zakątki Skiathos, jak również na pobliskie wyspy. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży z mieniącym się piaskiem - kontrastującym z soczystą zielenią drzew piniowych. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


WIECZÓR GRECKI - cena ok. 25 EUR
Spotkanie z grecką kulturą, kuchnią, tańcem i muzyką. Przy kolacji złożonej z greckich potraw i orzeźwiającego wina będziemy podziwiali popisy zespołu folklorystycznego, który przedstawi tańce z całego kraju, zarówno z kontynentu jak i wysp. Oczywiście będzie okazja nauczenia się Zorby, legendarnego tańca, ukazującego duszę Greka, symbolu tego kraju, uwielbianego przez turystów z całego świata.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

RIWIERA OLIMPIJSKA informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.

Waluta
EURO - można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc, w których można wymienić dolary USA.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Riwiera Olimpijska
Ten kawałek Grecji nad spokojnym Morzem Egejskim słynie z doskonałej pogody i wyśmienitych plaż. Wysokie góry Olimpu skutecznie zatrzymują kontynentalne powietrze więc słońce świeci tu przez większość roku. Bliskość jednych z bardziej znanych europejskich zabytków przyciąga miliony turystów na wybrzeże północnej Grecji. Tu znajdują wypoczynek i dobrą zabawę, bo nikt nie umie się tak wspólnie bawić jak Grecy.

Paralia / Korinos
Przyciąga piękną plażą, beztroską i gwarem licznych klubów, kawiarni, dyskotek, restauracji i tawern. Jest znakomitą bazą wypadową do zwiedzania zabytków starożytnej Grecji. To doskonałe miejsce dla osób nastwionych na zabawę w nocy i plażę w ciągu dnia. Korinos jest zdecydowanie spokojniejsze, a hotele położone są przy tej samej plaży, którą można dojść do rozrywkowego centrum Paralii.


Platamonas / Nei Pori
Nowoczesny kurort pomiędzy górami i morzem. W miasteczku i okolicach kursuje kolejka turystyczna, dojeżdżająca do pobliskiego Platamonas, gdzie można pospacerować wąskimi uliczkami i zwiedzić zamek. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i osób starszych, zwłaszcza ze względu na kameralną atmosferę oraz łagodne zejście do morza. Wzdłuż szerokiej i piaszczystej plaży, na której zawsze można znaleźć miejsce, rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepami, tawernami i restauracjami.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Basen odkryty Sport Dostęp do internetu Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.9

Ocena klientów
na podstawie 8 dodanych opinii

Lokalizacja
4,5
Pokój
4,8
Posiłki
4,5
Basen
4,8
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • osób niepełnosprawnych
 • aktywnych
 • 4.5
  lipiec 2019

  Miła , życzliwa atmosfera

  Hotel zlokalizowany w spokojnej okolicy ze znakomitym widokiem na pasmo Olimpu. <br />Wyjątkowo miła obsługa i organizacja potrzeb gości hotelowych. Możliwość kontaktu w języku polskim . Smaczne posiłki. <br />Serdecznie polecamy.
  Hotel zlokalizowany w spokojnej okolicy ze znakomitym widokiem na pasmo Olimpu.
  Wyjątkowo miła obsługa i organizacja potrzeb gości hotelowych. Możliwość kontaktu w języku polskim . Smaczne posiłki.
  Serdecznie polecamy.
 • 4.5
  czerwiec 2016

  Bardzo nam się podobało-czuliśmy się jak u siebie w kraju

  Bardzo mili i kulturalni właściciele mówiący po polsku,grzeczna obsługa polskojęzyczna .<br />A pani Natalia -rezydentka podbiła nasze serca kulturą znajomością historii Grecji wypowiedziane płynnym języku polskim i zabójczym uśmiechem.(Do zakochania jeden krok-niestety już zakochana)Ślązak z Siemanowic
  Bardzo mili i kulturalni właściciele mówiący po polsku,grzeczna obsługa polskojęzyczna .
  A pani Natalia -rezydentka podbiła nasze serca kulturą znajomością historii Grecji wypowiedziane płynnym języku polskim i zabójczym uśmiechem.(Do zakochania jeden krok-niestety już zakochana)Ślązak z Sieman
  owic
 • 5.0
  sierpień 2011

  Bardzo przyjemny hotel.

  Zostałam mile zaskoczona hotelem z tajemniczo brzmiacej oferty ,,usmiech losu,,. Trafiłam do hotelu Dias w Olimpic Beach .Obsługa polskojęzyczna, wiec to olbrzymi + . Przystojny dyrektor , przemiła właścicielka . Czyściutko i elegancko. Basen przy hotelu, do morza niedaleko. Spokojna okolioca. Widok na fontannę wieczorem ... bezcenny:)
  Zostałam mile zaskoczona hotelem z tajemniczo brzmiacej oferty ,,usmiech losu,,. Trafiłam do hotelu Dias w Olimpic Beach .Obsługa polskojęzyczna, wiec to olbrzymi + . Przystojny dyrektor , przemiła właścicielka . Czyściutko i elegancko. Basen przy hotelu, do morza niedaleko. Spokojna okolioca. Widok
  na fontannę wieczorem ... bezcenny:)
 • 5.0
  lipiec 2011

  turystka z turnusu 23.06.-03.07.

  <strong>Ogólnie:</strong> Hotel bardzo sympatyczny, właściciele przemili<br><strong>Jakość/cena:</strong> Adekwatny<br><strong>Infrastruktura:</strong> Hotel z basenem /czysta woda/, kolorowe fontanny robią wrażenie<br><strong>Pokoje:</strong> Czysto, wygodnie. spokojnie za hotelem pola<br><strong>Posiłki:</strong> Mało urozmaicone, lepszy byłby szwedzki stół<br><strong>Basen:</strong> Czysta woda, żadnych problemów z korzystaniem<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Obsługa miła, czysto, ładnie podane<br><strong>Lokalizacja:</strong> Trochę daleko od plaży<br>
  Ogólnie: Hotel bardzo sympatyczny, właściciele przemili
  Jakość/cena: Adekwatny
  Infrastruktura: Hotel z basenem /czysta woda/, kolorowe fontanny robią wrażenie

  Pokoje: Czysto, wygodnie. spokojnie za hotelem pola
  Posiłki: Mało urozmaicone, lepszy byłby szwedzki stół
  Basen: Czysta woda, żadnych problemów z korzystaniem
  Czystość i obsługa: Obsługa miła, czysto, ładnie podane
  Lokalizacja: Trochę daleko od plaży
 • 5.0
  maj 2011

  W hotelu Dias jak u mamy:-)

  <strong>Ogólnie:</strong> Jestem bardzo zadowolony z hotelu pod każdym względem.Prowadzi go wspaniała rodzina.Krótko mówiąc "JAK U MAMY" :-)<br><strong>Basen:</strong> Duży basen na przednim tarasie hotelowy,a na tylnym tarasie hotelu od tego roku cudownie kolorowa fontanna.<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Hotel po remoncje! Bardzo czysto i wygodne duże łózka.<br>
  Ogólnie: Jestem bardzo zadowolony z hotelu pod każdym względem.Prowadzi go wspaniała rodzina.Krótko mówiąc "JAK U MAMY" :-)
  Basen: Duży basen na przednim tarasie hotelowy,a na tylnym tarasie hotelu od tego roku cudownie kolorowa fontanna.
  Czystość i obsługa:
  Hotel po remoncje! Bardzo czysto i wygodne duże łózka.
 • 5.0
  czerwiec 2010

  HOTEL DIAS w Olimpic Beach - polecam !!!

  <strong>Ogólnie:</strong> Bardzo zadbany hotel o wysokim standardzie, z bardzo miłą polską obsługą. Godny polecenia.<br><strong>Jakość/cena:</strong> Jakość usług wyższa, niż wskazywałaby na to cena.<br><strong>Pokoje:</strong> Pokoje po kapitalnym remocie, wyposażone w nowoczesne sprzęty, z klimatyzacją i wszelkimi wygodami. Polskie kanały TV. Bardzo czyste.<br><strong>Posiłki:</strong> Posiłki bardzo smaczne, domowe, w stylu grecko-polskim (grecki kucharz), obfite, serwowane do stołu.<br><strong>Basen:</strong> Basen niewielki, ale wystarczający. Bardzo czysty, zadbany, udostępniany bez ograniczeń.<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Hotel bardzo czysty, zadbany. Obsługa mówiąca po polsku. Bardzo życzliwa rodzina grecko-polska. Właściciele bardzo troszczą się o swoich gości.<br><strong>Lokalizacja:</strong> W bardzo spokojnej części miejscowości. Przepiękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską.<br>
  Ogólnie: Bardzo zadbany hotel o wysokim standardzie, z bardzo miłą polską obsługą. Godny polecenia.
  Jakość/cena: Jakość usług wyższa, niż wskazywałaby na to cena.
  Pokoje: Pokoje po kapitalnym remocie, wyposażone w nowoczesne sprzęty, z klimatyzacją
  i wszelkimi wygodami. Polskie kanały TV. Bardzo czyste.
  Posiłki: Posiłki bardzo smaczne, domowe, w stylu grecko-polskim (grecki kucharz), obfite, serwowane do stołu.
  Basen: Basen niewielki, ale wystarczający. Bardzo czysty, zadbany, udostępniany bez ograniczeń.
  Czystość i obsługa: Hotel bardzo czysty, zadbany. Obsługa mówiąca po polsku. Bardzo życzliwa rodzina grecko-polska. Właściciele bardzo troszczą się o swoich gości.
  Lokalizacja: W bardzo spokojnej części miejscowości. Przepiękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską.
 • 5.0
  sierpień 2009

  Super HOTEL atmosfera obsluga basen jedzienie !!!

  <strong>Ogólnie:</strong> Naprawde jestem zadowolony z hotelu jest po remoncie wiec w internecie sa stare zdjecia jest wiele lepiej chodz zdjecia sa tez dobre.<br><strong>Jakość/cena:</strong> Jakos jest lepsza niz cena za wycieczke<br><strong>Infrastruktura:</strong> W hotelu byl basen nawet duzy . czysciutko byly wygodne lezaki .<br><strong>Pokoje:</strong> pokoje po remoncie lodowka ladna lazienka wygodne lozko super telewizor polskie programy<br><strong>Posiłki:</strong> Posilki naprawde smaczne i duze porcje<br><strong>Basen:</strong> Basen naprawde czysty i dosc duzy<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Obsloga super na nic nie narzekam<br><strong>Lokalizacja:</strong> Szczeze hotel jest wiecej niz 550 m od plazy bo tak 900 jest napewno ale idzie si eprosto do plazy do sklapu jest 500 m . tak z 7 minut idzie sie<br>
  Ogólnie: Naprawde jestem zadowolony z hotelu jest po remoncie wiec w internecie sa stare zdjecia jest wiele lepiej chodz zdjecia sa tez dobre.
  Jakość/cena: Jakos jest lepsza niz cena za wycieczke
  Infrastruktura: W hotelu byl basen nawet duzy .
  czysciutko byly wygodne lezaki .
  Pokoje: pokoje po remoncie lodowka ladna lazienka wygodne lozko super telewizor polskie programy
  Posiłki: Posilki naprawde smaczne i duze porcje
  Basen: Basen naprawde czysty i dosc duzy
  Czystość i obsługa: Obsloga super na nic nie narzekam
  Lokalizacja: Szczeze hotel jest wiecej niz 550 m od plazy bo tak 900 jest napewno ale idzie si eprosto do plazy do sklapu jest 500 m . tak z 7 minut idzie sie
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 300 zł/os.
Kod oferty: 06062020RNBW26044
sob. 06.06.2020
7 dni
Poznań
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 06.06.2020 , godz. 00:00
Poznań
sob. 06.06.2020 , godz. 00:00
Saloniki
Powrót:
sob. 13.06.2020 , godz. 00:00
Saloniki
sob. 13.06.2020 , godz. 00:00
Poznań
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Dias

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 06.06.2020
Wylot z:
Poznań
Cena
2 701
sob. 06.06.2020
7 dni
Poznań
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
2 os. studio (2LJ) 2 701