Atuty oferty
Otwarte granice

oferta dostępna dla turystów z Polski

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Kategoria:

**+

Opis oferty:

 
Położenie:

Studia Mouses usytuowane się w samym centrum, przy głównej ulicy Kokkino Nero. Obok Mouses znajdziemy piekarnię, sklep spożywczy, tawernę i zwykle stragany z owocami i warzywami. Wioska Kokkino Nero, która od lat gości polskich turystów jest synonimem wakacyjnego, greckiego luzu. Na każdym kroku widać polskie akcenty, w tawernie, sklepie czy na straganie można porozmawiać po polsku. Wieczorem można pójść do klubu King Size, gdzie serwuje się także polskie piwo czy żubrówkę. Okolice Kokkino Nero są bardzo zielone, pełne małych zatoczek, wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi. W pobliżu wybija źródełko wody leczniczej (szczawy żelazistej, podobnej jak w Dusznikach Zdroju). Nad morzem znajdziemy kilka sympatycznych knajpek z tanią i dobrą kuchnią /obiad za 7-10 EUR/. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny u właścicieli obiektu, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża:

Obiekt usytuowany ok. 250 m od kamienisto-żwirowej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczyste i dobrze zagospodarowane plaże Koutsoupia i Platia Amos (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).
Do dyspozycji gości:

Nieduży ogród okalający budynek, wydzielone miejsce na grilla.
Pokoje:

Funkcjonalnie wyposażone studia (są większe i mniejsze, w zależności od ilości osób, 2 lub 3 os.) składają się z pokoju dziennego pełniącego jednocześnie funkcję sypialni, aneksu kuchennego z podstawowym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce), łazienki z wc oraz niewielkiego balkonu/tarasu - z meblami ogrodowymi. Ponadto TV-SAT, w części pokoi klimatyzacja (indywidualnie sterowana, dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień). Ręczniki i środki czystości we własnym zakresie.


Brak łóżeczek dla dzieci.
Wyżywienie:

We własnym zakresie. Istnieje możliwość dopłaty do All inclusive light (serwowany w hotelu Aqua Rosa, ok. 300 m od Kalypso): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Lunch w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia,sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).Internet:

Obiekt posiada bezprzewodową sieć Wi-Fi.
Kategoria lokalna:

Trzy klucze
Naszym zdaniem:

Oferta na każdą kieszeń! Położone blisko gór i nad morzem Kokkino Nero posiada specyficzny mikroklimat. Klienci czują się w nim dobrze, swojsko. Oprócz spacerów po okolicy, wizyt w pijalni wód polecamy wycieczki do Aten, Meteorów lub na wyspy Skiathos i Skopelos.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.3/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie obiektu.


Wycieczki lokalne

METEORY - ok. 35 EUR
Aby tam dotrzeć udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd udamy się na zwiedzanie klasztorów zawieszone między niebem a ziemią. W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.


ATENY 1 dzień - ok. 45 EUR
Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego oraz Łuku Hadriana. Następnie zwiedzimy Akropol ( Propyleje, Partenon, Erechtejon, Świątynia Nike ). Z Akropolu możemy podziwiać wzgórza: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz Teatr Dionizosa i Odeon Herodosa Attyka. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką oraz rzymską z Wieżą Wiatrów. Później ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska oraz Plac Syntagma (Plac Konstytucji). Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro - tutaj odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej Termopile.


OLIMP I PANTALEIMONAS - ok. 25 EUR
Wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską. Odwiedzimy Litochoro, malownicze miasteczko położone u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - ok. 45 EUR
Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę.Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


SALONIKI - ok. 35 EUR
Założone w 315 r. p.n.e. przez macedońskiego króla Kassandrosa liczą sobie ponad 2.300 lat i stanowią okazję do zapoznania się z wielowiekowym przekrojem historycznym uwiecznionym w zabytkach tego miasta. Odnaleźć tu można ślady Cycerona, Apostoła Pawła, Cyryla i Metodego, jak również pozostałości ze świata antycznego. Orientalny bazar, Łuk Triumfalny Galeriusza, średniowieczne mury obronne, nadmorski bulwar z Białą Wieżą oraz przyległym Muzeum Archeologicznym to miejsca, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. Po zwiedzaniu będzie też okazja do zakupów w licznych sklepach.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


JEEP ADVENTURE - ok. 30 EUR
Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń, którzy kochają górskie bezdroża, słonce i wiatr we włosach. W górach Ossa znajdziemy wspaniałe krajobrazy i nieprzebrane bogactwo przyrody. Będzie czas wolny na posiłek przy ognisku, a następnie typowo greckie tańce, gry i zabawy zręcznościowe z niespodziankami.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

Kokkino Nero informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.


Waluta
EURO - w centrum Kokkino znajduje się bankomat.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Kokkino Nero to jedyne miejsce w całej Grecji w którym można poczuć się jak w Polsce. Nie doskwierają tu upały ze względu na bliskość gór i dużą ilość drzew wokół, nie ma hałasu głośnych kurortów. Miejscowość, którą od wielu sezonów upodobali sobie goście z Polski, oferuje unikalne połączenie greckich wakacji z polską fantazją i klimatem jak nad Bałtykiem. Jeśli szukacie spokoju, słońca, doskonałej pogody i chcielibyście mieć polską kuchnię oraz inne smaki znane w Polsce - przyjedźcie do Kokkino Nero. Tu w barach i sklepach gra polska muzyka, w każdej tawernie znajdziecie dwujęzyczne menu, a obsługa chętnie wytłumaczy po polsku czego warto spróbować z greckiej kuchni.


Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

Informacje dotyczące COVID-19:
Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Grecji, Wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na co najmniej 24 godzin przed podróżą (zalecamy 72 godzin), do wypełnienia formularza Passenger Locator Form (PLF).
Formularz dostępny jest na stronie www: travel.gov.gr
Należy w nim umieścić informacje o miejscu przylotu, adresie pobytu w Grecji, podstawowe dane osobowe i miejscu pobytu w ciągu ostatnich 14 dni przed przylotem. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych, podróżujący otrzyma kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym.

UWAGA: Plik otrzymasz w dniu planowanego przybycia do Grecji (o północy).
Tuż po wyjściu z samolotu, na podstawie tych danych pracownicy służb granicznych podejmą decyzję czy wjeżdżający może przekroczyć granicę, czy musi poddać się badaniu na COVID-19. Do chwili otrzymania wyniku badania, podróżujący ma obowiązek pozostania w izolacji w miejscu pobytu podanym w formularzu.

UWAGA: Osoby nieprzestrzegające przepisów, podlegają grzywnie w kwocie 500 Euro.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Opinie

4.1

Ocena klientów
na podstawie 18 dodanych opinii

Lokalizacja
4,2
Pokój
3,8
Posiłki
3,8
Basen
5,0
Czystość
4,0
Obsługa
4,3
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • par
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • 3.3
  wrzesień 2017

  Jeden raz wystarczy.

  Pobyt udany ze względu na pogodę.
  Pobyt udany ze względu na pogodę.
 • 4.2
  sierpień 2017

  Pokój w porządku, właściciel super!

  Studia Muses są prowadzone przez świetnego Greka o imieniu Sferis (zapis fonetyczny). Właściciel jest bardzo miły, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Rozmawia po angielsku i nawet trochę po polsku. Pokoje (studia) znajdują się na parterze oraz na piętrze. Te na piętrze są dla tych, którzy zdecydują się za dodatkową opłatą (7 eur/dzień) na pokój z klimatyzacją. Pokoje są na podstawie prostokąta. Po otwarciu drzwi wejściowych znajduje się aneks kuchenny po jednej stronie, a po drugiej stronie wejście do łazienki. Idąc w głąb pokoju są dwa łóżka, toaletka oraz stół i krzesła. W pokojach jest czysto, niestety brakuje światła w pokojach, bo po jednej stronie mamy drzwi oraz małe okno z przymglonymi szybami, a z drugiej strony mamy rozsuwane drzwi na ogród. Łazienka też pozostawia wiele do życzenia. Toaleta jest starego typu i bardzo głośna. A prysznic jest tylko brodzikiem, nawet bez zasłonki. Ponadto odległość między toaletą a brodzikiem to jakieś 20 cm? Zażywając kąpieli nie jesteśmy w stanie nie opryskać również toalety i części podłogi. Warto również wspomnieć, że ciepła woda jest tylko popołudniu i wczesnym wieczorem, gdyż słońce nagrzewa wodę, która jest w baniakach ustawionych na dachu. Mimo wszystko, jeżeli ktoś nie przyjeżdża na wypoczynek w hotelu to bardzo polecam to miejsce. Oprócz tego na dworze jest dużo miejsca do siedzenia, jest mały plac zabaw składający się z huśtawek oraz zjeżdżalni, a także sznurki na pranie.
  Studia Muses są prowadzone przez świetnego Greka o imieniu Sferis (zapis fonetyczny). Właściciel jest bardzo miły, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Rozmawia po angielsku i nawet trochę po polsku. Pokoje (studia) znajdują się na parterze oraz na piętrze. Te na piętrze są dla tych, którzy zdecydują się za
  dodatkową opłatą (7 eur/dzień) na pokój z klimatyzacją. Pokoje są na podstawie prostokąta. Po otwarciu drzwi wejściowych znajduje się aneks kuchenny po jednej stronie, a po drugiej stronie wejście do łazienki. Idąc w głąb pokoju są dwa łóżka, toaletka oraz stół i krzesła. W pokojach jest czysto, niestety brakuje światła w pokojach, bo po jednej stronie mamy drzwi oraz małe okno z przymglonymi szybami, a z drugiej strony mamy rozsuwane drzwi na ogród. Łazienka też pozostawia wiele do życzenia. Toaleta jest starego typu i bardzo głośna. A prysznic jest tylko brodzikiem, nawet bez zasłonki. Ponadto odległość między toaletą a brodzikiem to jakieś 20 cm? Zażywając kąpieli nie jesteśmy w stanie nie opryskać również toalety i części podłogi. Warto również wspomnieć, że ciepła woda jest tylko popołudniu i wczesnym wieczorem, gdyż słońce nagrzewa wodę, która jest w baniakach ustawionych na dachu. Mimo wszystko, jeżeli ktoś nie przyjeżdża na wypoczynek w hotelu to bardzo polecam to miejsce. Oprócz tego na dworze jest dużo miejsca do siedzenia, jest mały plac zabaw składający się z huśtawek oraz zjeżdżalni, a także sznurki na pranie.
 • 5.0
  sierpień 2017

  Super polecam wszystkim!

  Cisza spokoj, wszędzie blisko do morza, sklepow , tawern, na posiłki. Polecam !!!
  Cisza spokoj, wszędzie blisko do morza, sklepow , tawern, na posiłki. Polecam !!!
 • 3.0
  lipiec 2017

  Cena adekwatna do standardu

  Ogólnie wrażenia pozytywne, ale nie ma się co spodziewać szału, niska opinia dotyczy przede wszystkim toalety i łazienki (jedno pomieszczenie) niestety standard z początku lat 90. W takich warunkach pogodowych prysznic to jednak podstawa. Pokój skromy i do przeżycia, ale kto siedzi w pokoju w takie upały, byle się przespać, jeśli nie klimy to brakuje chociaż zwykłego wiatraka , straszna duchota. Samo otoczenie budynku bardzo pozytywnie, miły właściciel i wszędzie blisko. Jedzenia nie polecam wykupywać, chyba,że ktoś lubi się po prostu zapchać, bez walorów smakowych??My po 3 dniach pomimo wykupienia all inclusive light przestaliśmy chodzić, po prostu się nie dało. Może jeszcze tam wrócimy, bo sama miejscowość ma swój specyficzny czar.
  Ogólnie wrażenia pozytywne, ale nie ma się co spodziewać szału, niska opinia dotyczy przede wszystkim toalety i łazienki (jedno pomieszczenie) niestety standard z początku lat 90. W takich warunkach pogodowych prysznic to jednak podstawa. Pokój skromy i do przeżycia, ale kto siedzi w pokoju w takie upały,
  byle się przespać, jeśli nie klimy to brakuje chociaż zwykłego wiatraka , straszna duchota. Samo otoczenie budynku bardzo pozytywnie, miły właściciel i wszędzie blisko. Jedzenia nie polecam wykupywać, chyba,że ktoś lubi się po prostu zapchać, bez walorów smakowych??My po 3 dniach pomimo wykupienia all inclusive light przestaliśmy chodzić, po prostu się nie dało. Może jeszcze tam wrócimy, bo sama miejscowość ma swój specyficzny czar.
 • 4.5
  czerwiec 2017

  Ciekawa okolica, dobre polozenie.

  Jak na 2 gwiazdki, osrodek pozytywnie mnie zaskoczyl. Skromnie urzadzone studia, ale schludne i bardzo dobrze polozone, blisko morza i "polskiej strefy" piekarni i sklepow, otoczone ladnym ogrodem, w cieniu duzych drzew. Wlasciciel mily i pomocny.
  Jak na 2 gwiazdki, osrodek pozytywnie mnie zaskoczyl. Skromnie urzadzone studia, ale schludne i bardzo dobrze polozone, blisko morza i "polskiej strefy" piekarni i sklepow, otoczone ladnym ogrodem, w cieniu duzych drzew. Wlasciciel mily i pomocny.
 • 3.6
  wrzesień 2016

  Dobre miejsce dla spokojnych osób o niewygórowanych oczekiwaniach.

  Biorąc pod uwagę b. niską cenę (poniżej 1500 zł za osobę w ofercie Last Minute za pobyt tygodniowy "soft all inclusive"), wyjazd ten miał bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Piękna lokalizacja, atrakcyjne wycieczki fakultatywne pod doskonałą opieką rezydentów. Większość miejscowych sklepikarzy (jedna jest Polką!), barmanów, itp. stara się chociaż troszkę mówić po polsku - jesteśmy tam niewątpliwie najliczniejszą grupą turystów i mogą tam śmiało przyjeżdżać nawet osoby nie znające żadnego obcego języka. Standard pokoju (z aneksem kuchennym i łazienką) w "Studio Mouses" to taki trochę "późny Gierek", ale jak ktoś większość czasu spędza się na wycieczkach, na plaży, albo na tarasie pobliskiego hotelu Aqua Rosa, gdzie jest wyżywienie w formule "soft all inclusive", to to nie przeszkadza. Niestety, wyżywienie w hotelu Aqua Rosa jest bardzo, bardzo jednostajne i bez żadnego wyboru - bez żalu rezygnowaliśmy z niego jadąc na wycieczki. Natomiast widok z tarasu hotelu na odległe o 3 metry morze - przepiękny! Godzinami można siedzieć sącząc (darmowe w formule "soft all inclusive") soft drinki, piwo, wino (niestety, tylko białe) lub ouzo (to, niestety, koniec wyboru darmowych trunków!) i gapić się na morze. Jak to uspokaja! Uciążliwy jest ok. 3-godzinny dojazd z lotniska w Salonikach, co wraz z 1,5-godzinnym opóźnieniem samolotu spowodowało, że pomimo wylotu z Gdańska planowanego na godz. 17:05 na miejscu byliśmy dopiero o 2 w nocy - oczywiście na miejscu nie czekało na nas żadne jedzenie, tak jak by to zapewne było przy pełnym all inclusive. Podsumowując: we wrześniu to ciche, spokojne miejsce, idealne dla tych, co chcą odpocząć, poczytać i poleżeć na słońcu, a także zobaczyć np. Meteory, natomiast stanowczo nie, szczególnie pod koniec września, dla "imprezowiczów".
  Biorąc pod uwagę b. niską cenę (poniżej 1500 zł za osobę w ofercie Last Minute za pobyt tygodniowy "soft all inclusive"), wyjazd ten miał bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Piękna lokalizacja, atrakcyjne wycieczki fakultatywne pod doskonałą opieką rezydentów. Większość miejscowych sklepikarzy
  (jedna jest Polką!), barmanów, itp. stara się chociaż troszkę mówić po polsku - jesteśmy tam niewątpliwie najliczniejszą grupą turystów i mogą tam śmiało przyjeżdżać nawet osoby nie znające żadnego obcego języka. Standard pokoju (z aneksem kuchennym i łazienką) w "Studio Mouses" to taki trochę "późny Gierek", ale jak ktoś większość czasu spędza się na wycieczkach, na plaży, albo na tarasie pobliskiego hotelu Aqua Rosa, gdzie jest wyżywienie w formule "soft all inclusive", to to nie przeszkadza. Niestety, wyżywienie w hotelu Aqua Rosa jest bardzo, bardzo jednostajne i bez żadnego wyboru - bez żalu rezygnowaliśmy z niego jadąc na wycieczki. Natomiast widok z tarasu hotelu na odległe o 3 metry morze - przepiękny! Godzinami można siedzieć sącząc (darmowe w formule "soft all inclusive") soft drinki, piwo, wino (niestety, tylko białe) lub ouzo (to, niestety, koniec wyboru darmowych trunków!) i gapić się na morze. Jak to uspokaja! Uciążliwy jest ok. 3-godzinny dojazd z lotniska w Salonikach, co wraz z 1,5-godzinnym opóźnieniem samolotu spowodowało, że pomimo wylotu z Gdańska planowanego na godz. 17:05 na miejscu byliśmy dopiero o 2 w nocy - oczywiście na miejscu nie czekało na nas żadne jedzenie, tak jak by to zapewne było przy pełnym all inclusive. Podsumowując: we wrześniu to ciche, spokojne miejsce, idealne dla tych, co chcą odpocząć, poczytać i poleżeć na słońcu, a także zobaczyć np. Meteory, natomiast stanowczo nie, szczególnie pod koniec września, dla "imprezowiczów".
 • 3.3
  wrzesień 2016

  Średnio zadowoleni

  Lokalizacja hotelu bardzo fajna. W samym centrum dzięki czemu wszędzie było blisko. <br /><br />Niestety w samym pokoju natrafiliśmy na sporo utrudnień głównym z nich był brak ciepłej wody, po mimo, że podobno w hoteli jest również ogrzewanie.<br />Czystość samego studia była też dyskusyjna zaczynając od łazienki przez naczynia.
  Lokalizacja hotelu bardzo fajna. W samym centrum dzięki czemu wszędzie było blisko.

  Niestety w samym pokoju natrafiliśmy na sporo utrudnień głównym z nich był brak ciepłej wody, po mimo, że podobno w hoteli jest również ogrzewanie.
  Czystość samego studia była też dyskusyjna zaczynając
  od łazienki przez naczynia.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 028 zł/os.
Kod oferty: 26052021RNBW175357
śr. 26.05.2021
7 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 26.05.2021 , godz. 00:00
Katowice
śr. 26.05.2021 , godz. 00:00
Saloniki
Powrót:
śr. 02.06.2021 , godz. 00:00
Saloniki
śr. 02.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Mouses

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
śr. 26.05.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
1 907
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 26.05.2021
7 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
2 os. studio (1XH) 1 907