Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Tomasz

Dobra baza wypadowa

Hotel po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko pozostałych Sunny Days-ów. Goście jedzą posiłki (jest w tym hotelu tylko jeden malutki bar w lobby) i korzystają z plaży w Sunny Days Palma de Mirette. Hotel jest tylko dla tych, którzy chcą mieć dobrą bazę wypadową i jedynie miejsce do przekimania. Wszystkie pokoje są typu mini-apartament a więc dosyć przestronne i mają aneks kuchenny.

Polecam dla: dla aktywnych

Pokój
4.0

POŁOŻENIE :

Hotel znajduje się około 12 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Hurghadzie, a odległość od centrum miasta wynosi 3 km.

PLAŻA :

Plaża hotelowa, piaszczysto-koralowa, zejście do morza tarasowe lub drabinką, rafa koralowa przy brzegu, zalecane obuwie ochronne, przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatne.

HOTEL :

Kategoria lokalna: 3*
Kompleks hotelowy w stylu andaluzyjskim, wyremontowany w 2018 roku. Propozycja dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół oraz osób lubiących aktywny wypoczynek. Hotel tworzy kompleks hotelowy z hotelem Sunny Days Resort, Spa & Aqua Park.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja czynna całą dobę, mała galeria handlowa, lobby, bankomat, restauracja główna, 3 restauracje ala carte: włoska, rybna i orientalna, bar przy basenie, bar Andalusia w budynku głównym, Pizzaria bar, bar przy plaży, bilard bar, disco bar w dyskotece, sala spotkań oraz kącik orientalny. Odpłatnie usługi pralni chemicznej, lekarz na wezwanie, wypożyczalnia samochodów, sklepy. Akceptowane karty kredytowe Visa i Mastercard.

INTERNET :

Internet Wi - FI w lobby bezpłatnie

KONFERENCJE/INCENTIVE :

2 sale konferencyjne, największa mogąca pomieścić 1000 osób.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: duży basen ze zjeżdżalniami ze słodką wodą, leżaki, parasole i ręczniki plażowe, tenis stołowy, boisko do piłki, siatkówka plażowa, siłownia, programy animacyjne, Aqua Park czynny w godzinach 10:30 - 13:00 i 15:00 - 17:00.
Odpłatnie: bilard, kort tenisowy, SPA, otwarte od 10:00 do 20:00, w tym: pokoje do masażu, sauna, jacuzzi i łaźnia parowa, centrum nurkowe i Aqua z certyfikowanymi instruktorami, sporty wodne

DLA DZIECI :

opiekunka dla dziecka: na życzenie, za opłatą, 2 mini cluby dla dzieci w wieku 4-12, brodzik z mała zjeżdżalnią, wysokie krzesełka i specjalne menu w restauracji, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

ZAKWATEROWANIE :

Pokoje standardowe mają około 30 m2
Wszystkie pokoje wyposażone w podwójne łóżko lub łóżko małżeńskie, łazienkę, suszarkę do włosów,TV/SAT, sejf, klimatyzację, telefon, mini bar uzupełniany w dwie butelki wody codziennie) oraz balkon lub taras

WYŻYWIENIE :

All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Późne śniadanie, przekąski, popołudniowa kawa, herbata, późna przekąska (22.30-00:30). Raz na pobyt możliwość skorzystania z resturacji ala carte po uprzedniej rezerwacji. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00 - 00:00), all inclusive w dyskotece do 02.00 w nocy.

INFORMACJE DODATKOWE :

www.sunnydaysegypt.com
Adres:
Courniche Road, P.O.Box 427, Hurghada, Red Sea, Egypt

CENA :

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19 :

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do 31 października 2020 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE :

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Żeglarstwo Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.8

Ocena klientów
na podstawie 5 dodanych opinii

Lokalizacja
3,8
Pokój
3,6
Posiłki
3,2
Basen
4,0
Czystość
3,8
Obsługa
4,2
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • seniorów
 • aktywnych
 • singli
 • 3.0
  kwiecień 2014

  Świetnosć ma za sobą

  Powiem tak ... hotel bardzo stary, baseny dla rodzin z dziećmi, morze ciepłe ale brak rafy i rybek, znajdzie się jakaś czasem ale nic wielkiego zwykłe morze tylko cieplejsze niż nasze. Jedzenie jak to w Egipcie - wielki minus za brak owoców tylko pomarańcze a i raz banany.
  Powiem tak ... hotel bardzo stary, baseny dla rodzin z dziećmi, morze ciepłe ale brak rafy i rybek, znajdzie się jakaś czasem ale nic wielkiego zwykłe morze tylko cieplejsze niż nasze. Jedzenie jak to w Egipcie - wielki minus za brak owoców tylko pomarańcze a i raz banany.
 • 3.0
  sierpień 2013

  I tak i tak, ale polecam.

  Miło spędzony czas. Można poznać super ludzi. 3/4 hotelu to Polacy, reszta to Arabowie, Holendrzy, Niemcy. Hotel jest głównie dla tych, którzy chcą popić i się pobawić, ale nie zabrakło też rodzin z dziećmi i seniorów. Od razu warto dać "napiwek" dla recepcjonisty za better room (lepszy pokój), ponieważ spryciarze najpierw wyślą Was do najgorszego pokoju w piwnicach, gdzie czuć kanalizację z wyjściem z balkonu prosto na basen. Po jego obejrzeniu pytają o zmianę i uprzedzają o wyłożeniu kasy niby w sekrecie, choć jest to u nich dość powszechne. My daliśmy 10 euro i wystarczyło, choć wołają więcej. Dostaliśmy pokój na piętrze z ładnym widokiem na basen i morze. Generalnie wszystkie pokoje są z widokiem na basen lub morze, nie ma gorszych pokoi od strony ulicy. To jest dobre. W wyposażeniu pokojów też się raczej nic nie zmienia, może prócz mniej zniszczonego telewizora i jednego łóżka więcej (małżeńskie + pojedyncze). Nie ma suszarki do włosów ! Warto wziąć swoją. Hotelowe suszarki to miksery ;) Pokoje są ładne, duże łóżka zawsze czysto ścielone. Łazienka dla mniej wymagających też jest okej. Duże lustro. Można ponarzekać na prysznic, bo jest do zwykły brodzik za zasłonką z wmontowaną słuchawką, ale można się przyzwyczaić. Nie będę pisać o zakamarkach, bo nie należę do tego typu pedantycznych osób. Pokoje są codzienne sprzątane. Bez napiwku tylko ścielą i sprzątają łazienkę, ale też ładnie. Z napiwkiem wymieniają na "lepsze" ręczniki, zamiatają, układają rzeczy i robią skromne dekoracje. Młodzi chłopcy pracują i się raczej starają. Pokoje wymagają odświeżenia i nowszych telewizorów ;P Taras jest przyjemny. Warto wziąć coś na komary, bo jak wlecą 2 do pokoju w nocy to nie dają spać. Klimatyzacja okej, można sobie ustawić temperaturę. Byliśmy mile zaskoczeni 2 ładnymi, dużymi basenami. W porównaniu do plaży najlepiej czas spędzało nam się w jednym z nich z barem. Plaża wąska, mała. Kąpielisko raczej nie za czyste. Przypomina nieco nasze polskie morze tylko cieplejsze. Rafy blisko hotelu też raczej brak. Trzeba się kawałek przejść po wodzie i woda już jest nieco bardziej przezroczysta i jest odrobina rafy. Jeżeli chodzi o morze to zdecydowanie polecam - Sharm El Sheikh. Leżaki koło basenu warto rezerwować już przed śniadaniem wymieniając karty na ręczniki plażowe. Koło basenu śliczne altanki. Opcja all inclusive w porównaniu do innych hoteli jest raczej uboga. Drinki dostajemy w małych kubeczkach w obie ręce. Jak ktoś chce się zakręcić to musi zacząć od rana ;P Ale można. Polak potrafi. Warto sobie kupić własny alkohol na bezcłowej. Można mieć po pewnym czasie dość whiskey cola i anyżowej wódki. Zaletą jest to, że wszystko jest lane z oryginalnych butelek np. Cola. Brak dystrybutorów i rozcieńczania wodą. Polecam piwo ze Spritem (shandy) ;) Chłopaki narzekają na posiłki. Jak ktoś lubi konkretnie zjeść, czyli kawał mięcha to już ciężko. Wszystko jest raczej ćwiartowane w kawałki. Kurczak w panierce to ten sam kurczak z rosołu panierowany z kośćmi. Polecam zupy, jest domowy rosół ! Zwłaszcza na kaca czy rozgrzanie żołądka, zanim Faraon się zemści. Dziewczyny zawsze coś tam dla siebie znajdą. A to sałatkę, zupkę, ryż itd. ;) Warto jeść tylko w restauracji, bo przekąski przy basenie to śmiech na sali. Pizza i hot dogi to tylko brzmi kusząco. W rzeczywistości jest to bułka z potrawką z kolacji z wołowiną. Pizza - niedopieczona, bez składników. Największy minus - brak frytek ! W restauracji znajdziecie ziemniaki, makarony, ryż, sałatki, wołowinę w potrawkach, sosy z warzywami, wątróbkę, zupy, mini shoarmy w cieście, owoce, słodkie ciasta. I tyle. Raczej hotelowy standard. Na śniadanie - jajka sadzone, gotowane, pyszne naleśniki, pieczone bakłażany itd. Należy pić i myć zęby tylko mineralną wodą z dystrybutorów. To główny sposób na uniknięcie zemsty faraona. Nas nie dopadła. Warto kupić w Polsce Stoperan (brać nawet profilaktycznie) lub odpowiednik ich leku (Antinalu). Godzina w Egipcie się już nie zmienia. Animacje słabe. Scena nad samym basenem. Głównie jakieś tańce regionalne, brzucha, Mister i Miss Hotelu. I tyle. W ciągu dnia nauka salsy, aerobik w morzu. Animatorzy się starają jak mogą. Dla dzieci wieczorem nauka kilku tańców animacyjnych. Ale wolny czas można nadrobić w darmowej dyskotece w hotelu, wybierając się na wycieczki lub pojechać na miasto na zakupy, gdzie tubylcy nie dają Ci przejść obojętnie. "Taniej niż w biedronce !" ;) Warto przekupić jednego barmana napiwkami wtedy życie, a raczej picie staje się łatwiejsze ;) W ogóle tam rządzi zasada - bez bakszysza ani rusz. Warto przeznaczyć jakieś 10$ dla obsługi na same napiwki + za pokój. Nie jest do resort mimo tego samego właściciela. Goście tego hotelu nie mają wstępu do sąsiadującego hotelu El Palacio. My spędziliśmy tam bardzo miło czas, poznaliśmy super ludzi, z którymi trzymamy kontakt do dziś. W porównaniu do niektórych opinii, po których przeczytaniu się przestraszyłam i chciałam rezygnować, NIE JEST ŹLE ! ;) Tak jest w Hurghadzie. Cena wprost proporcjonalna do warunków. Polecam Sharm El Sheikh za dopłatą, ze względu na przezroczyste morze, plaże i tylko lepszą opcję all inclusive.
  Miło spędzony czas. Można poznać super ludzi. 3/4 hotelu to Polacy, reszta to Arabowie, Holendrzy, Niemcy. Hotel jest głównie dla tych, którzy chcą popić i się pobawić, ale nie zabrakło też rodzin z dziećmi i seniorów. Od razu warto dać "napiwek" dla recepcjonisty za better room (lepszy pokój), ponieważ
  spryciarze najpierw wyślą Was do najgorszego pokoju w piwnicach, gdzie czuć kanalizację z wyjściem z balkonu prosto na basen. Po jego obejrzeniu pytają o zmianę i uprzedzają o wyłożeniu kasy niby w sekrecie, choć jest to u nich dość powszechne. My daliśmy 10 euro i wystarczyło, choć wołają więcej. Dostaliśmy pokój na piętrze z ładnym widokiem na basen i morze. Generalnie wszystkie pokoje są z widokiem na basen lub morze, nie ma gorszych pokoi od strony ulicy. To jest dobre. W wyposażeniu pokojów też się raczej nic nie zmienia, może prócz mniej zniszczonego telewizora i jednego łóżka więcej (małżeńskie + pojedyncze). Nie ma suszarki do włosów ! Warto wziąć swoją. Hotelowe suszarki to miksery ;) Pokoje są ładne, duże łóżka zawsze czysto ścielone. Łazienka dla mniej wymagających też jest okej. Duże lustro. Można ponarzekać na prysznic, bo jest do zwykły brodzik za zasłonką z wmontowaną słuchawką, ale można się przyzwyczaić. Nie będę pisać o zakamarkach, bo nie należę do tego typu pedantycznych osób. Pokoje są codzienne sprzątane. Bez napiwku tylko ścielą i sprzątają łazienkę, ale też ładnie. Z napiwkiem wymieniają na "lepsze" ręczniki, zamiatają, układają rzeczy i robią skromne dekoracje. Młodzi chłopcy pracują i się raczej starają. Pokoje wymagają odświeżenia i nowszych telewizorów ;P Taras jest przyjemny. Warto wziąć coś na komary, bo jak wlecą 2 do pokoju w nocy to nie dają spać. Klimatyzacja okej, można sobie ustawić temperaturę. Byliśmy mile zaskoczeni 2 ładnymi, dużymi basenami. W porównaniu do plaży najlepiej czas spędzało nam się w jednym z nich z barem. Plaża wąska, mała. Kąpielisko raczej nie za czyste. Przypomina nieco nasze polskie morze tylko cieplejsze. Rafy blisko hotelu też raczej brak. Trzeba się kawałek przejść po wodzie i woda już jest nieco bardziej przezroczysta i jest odrobina rafy. Jeżeli chodzi o morze to zdecydowanie polecam - Sharm El Sheikh. Leżaki koło basenu warto rezerwować już przed śniadaniem wymieniając karty na ręczniki plażowe. Koło basenu śliczne altanki. Opcja all inclusive w porównaniu do innych hoteli jest raczej uboga. Drinki dostajemy w małych kubeczkach w obie ręce. Jak ktoś chce się zakręcić to musi zacząć od rana ;P Ale można. Polak potrafi. Warto sobie kupić własny alkohol na bezcłowej. Można mieć po pewnym czasie dość whiskey cola i anyżowej wódki. Zaletą jest to, że wszystko jest lane z oryginalnych butelek np. Cola. Brak dystrybutorów i rozcieńczania wodą. Polecam piwo ze Spritem (shandy) ;) Chłopaki narzekają na posiłki. Jak ktoś lubi konkretnie zjeść, czyli kawał mięcha to już ciężko. Wszystko jest raczej ćwiartowane w kawałki. Kurczak w panierce to ten sam kurczak z rosołu panierowany z kośćmi. Polecam zupy, jest domowy rosół ! Zwłaszcza na kaca czy rozgrzanie żołądka, zanim Faraon się zemści. Dziewczyny zawsze coś tam dla siebie znajdą. A to sałatkę, zupkę, ryż itd. ;) Warto jeść tylko w restauracji, bo przekąski przy basenie to śmiech na sali. Pizza i hot dogi to tylko brzmi kusząco. W rzeczywistości jest to bułka z potrawką z kolacji z wołowiną. Pizza - niedopieczona, bez składników. Największy minus - brak frytek ! W restauracji znajdziecie ziemniaki, makarony, ryż, sałatki, wołowinę w potrawkach, sosy z warzywami, wątróbkę, zupy, mini shoarmy w cieście, owoce, słodkie ciasta. I tyle. Raczej hotelowy standard. Na śniadanie - jajka sadzone, gotowane, pyszne naleśniki, pieczone bakłażany itd. Należy pić i myć zęby tylko mineralną wodą z dystrybutorów. To główny sposób na uniknięcie zemsty faraona. Nas nie dopadła. Warto kupić w Polsce Stoperan (brać nawet profilaktycznie) lub odpowiednik ich leku (Antinalu). Godzina w Egipcie się już nie zmienia. Animacje słabe. Scena nad samym basenem. Głównie jakieś tańce regionalne, brzucha, Mister i Miss Hotelu. I tyle. W ciągu dnia nauka salsy, aerobik w morzu. Animatorzy się starają jak mogą. Dla dzieci wieczorem nauka kilku tańców animacyjnych. Ale wolny czas można nadrobić w darmowej dyskotece w hotelu, wybierając się na wycieczki lub pojechać na miasto na zakupy, gdzie tubylcy nie dają Ci przejść obojętnie. "Taniej niż w biedronce !" ;) Warto przekupić jednego barmana napiwkami wtedy życie, a raczej picie staje się łatwiejsze ;) W ogóle tam rządzi zasada - bez bakszysza ani rusz. Warto przeznaczyć jakieś 10$ dla obsługi na same napiwki + za pokój. Nie jest do resort mimo tego samego właściciela. Goście tego hotelu nie mają wstępu do sąsiadującego hotelu El Palacio. My spędziliśmy tam bardzo miło czas, poznaliśmy super ludzi, z którymi trzymamy kontakt do dziś. W porównaniu do niektórych opinii, po których przeczytaniu się przestraszyłam i chciałam rezygnować, NIE JEST ŹLE ! ;) Tak jest w Hurghadzie. Cena wprost proporcjonalna do warunków. Polecam Sharm El Sheikh za dopłatą, ze względu na przezroczyste morze, plaże i tylko lepszą opcję all inclusive.
 • 3.0
  lipiec 2013

  Nigdy więcej z ALFA STAR!!!

  Nie wybierajcie się do Egiptu z biurem Alfa Star!Porażka! Po przylocie okazuje się że nie ma miejsc w hotelu. Chcą was na siłę przenieść do innego, gorszego hotelu. Z mojego lotu było nas 4 osoby ale codziennie nowi turyści mieli takie problemy. 2 godziny walczyłem z rezydentem w hotelu i przez tel.z biurem w Polsce i w końcu pokój się zmalał! Codziennie były takie akcje z nowymi turystami. Co do hotelu to w miarę ok.Obsługa na barach trochę kiepska. byłem wcześniej w El Palacio i ten hotel jest o niebo lepszy!
  Nie wybierajcie się do Egiptu z biurem Alfa Star!Porażka! Po przylocie okazuje się że nie ma miejsc w hotelu. Chcą was na siłę przenieść do innego, gorszego hotelu. Z mojego lotu było nas 4 osoby ale codziennie nowi turyści mieli takie problemy. 2 godziny walczyłem z rezydentem w hotelu i przez tel.z
  biurem w Polsce i w końcu pokój się zmalał! Codziennie były takie akcje z nowymi turystami. Co do hotelu to w miarę ok.Obsługa na barach trochę kiepska. byłem wcześniej w El Palacio i ten hotel jest o niebo lepszy!
 • 5.0
  czerwiec 2012

  Godny polecenia, lepiej niż w opisie...

  Polecamy ten hotel w 100%. Oferta na miejscu okazała się lepsza niż na zdjęciach, sejf miał być płatny, a był w cenie pokoju, ryby miały być dodatkowo płatne, a były codziennie w menu. Hotel duży, czysty, przestrzenny, pachnący kadzidełkami, urocze wnętrze, przemiła obsługa od boya hotelowego przez kelnerów, barmanów, kucharzy- wszyscy się kłaniają i pytają po polsku: "Jak się masz?" lub "cześć kochanie". Pokoje ładne, duże, z balkonem, telewizją ( tele5, polonia, puls, MTV Polska, Viva Polska,4fun tV), reszta kanały obcojęzyczne, codziennie sprzątanie. Animatorzy na 5, aerobik, tańce, konkursy, zajmują dzieci, organizują dyskoteki. Codziennie wieczorem show. Jedzenie pyszne, urozmaicone, kolejki widzieliśmy tylko na filmiku z youtube, wszystko świeże- nie było zemsty faraona, wystarczy płukać zęby wodą mineralną- którą można bez limitu pobierać w barze (0,6l ). Dwa razy mieliśmy kolację na powietrzu z muzyką na żywo. Kelnerzy świetni- naszemu dawaliśmy napiwek, to trzymał nam stolik z widokiem na morze, donosił wino,napoje, odsuwał krzesła (dawaliśmy mu 10 LE dziennie). Na basenie i plaży zawsze wolne leżaki. Plaża ładna, piaszczysta, na bieżąco wyławiane meduzy. Kawałek od plaży ładna rafa i wrak łodzi. Hotel na prawdę godny polecenia dla ludzi normalnych. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale czytając niektóre opinie, zastanawiam się czy za 1580zł za tydzień w pięknym Egipcie- all inclusive ludzie spodziewają się swojej służby, małego odrzutowca i Bentleya do dyspozycji...troszkę rozwagi... tutaj mówią, że mały wybór jedzenia, a nad polskim morzem jedliby bigos z parówką i byłoby ok...
  Polecamy ten hotel w 100%. Oferta na miejscu okazała się lepsza niż na zdjęciach, sejf miał być płatny, a był w cenie pokoju, ryby miały być dodatkowo płatne, a były codziennie w menu. Hotel duży, czysty, przestrzenny, pachnący kadzidełkami, urocze wnętrze, przemiła obsługa od boya hotelowego przez kelnerów,
  barmanów, kucharzy- wszyscy się kłaniają i pytają po polsku: "Jak się masz?" lub "cześć kochanie". Pokoje ładne, duże, z balkonem, telewizją ( tele5, polonia, puls, MTV Polska, Viva Polska,4fun tV), reszta kanały obcojęzyczne, codziennie sprzątanie. Animatorzy na 5, aerobik, tańce, konkursy, zajmują dzieci, organizują dyskoteki. Codziennie wieczorem show. Jedzenie pyszne, urozmaicone, kolejki widzieliśmy tylko na filmiku z youtube, wszystko świeże- nie było zemsty faraona, wystarczy płukać zęby wodą mineralną- którą można bez limitu pobierać w barze (0,6l ). Dwa razy mieliśmy kolację na powietrzu z muzyką na żywo. Kelnerzy świetni- naszemu dawaliśmy napiwek, to trzymał nam stolik z widokiem na morze, donosił wino,napoje, odsuwał krzesła (dawaliśmy mu 10 LE dziennie). Na basenie i plaży zawsze wolne leżaki. Plaża ładna, piaszczysta, na bieżąco wyławiane meduzy. Kawałek od plaży ładna rafa i wrak łodzi. Hotel na prawdę godny polecenia dla ludzi normalnych. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale czytając niektóre opinie, zastanawiam się czy za 1580zł za tydzień w pięknym Egipcie- all inclusive ludzie spodziewają się swojej służby, małego odrzutowca i Bentleya do dyspozycji...troszkę rozwagi... tutaj mówią, że mały wybór jedzenia, a nad polskim morzem jedliby bigos z parówką i byłoby ok...
 • 5.0
  czerwiec 2012

  Polecamy w 100%

  Polecamy ten hotel w 100%. Oferta na miejscu okazała się lepsza niż na zdjęciach, sejf miał być płatny, a był w cenie pokoju, ryby miały być dodatkowo płatne, a były codziennie w menu. Hotel duży, czysty, przestrzenny, pachnący kadzidełkami, urocze wnętrze, przemiła obsługa od boya hotelowego przez kelnerów, barmanów, kucharzy- wszyscy się kłaniają i pytają po polsku: "Jak się masz?" lub "cześć kochanie". Pokoje ładne, duże, z balkonem, telewizją ( tele5, polonia, puls, MTV Polska, Viva Polska,4fun tV), reszta kanały obcojęzyczne, codziennie sprzątanie. Animatorzy na 5, aerobik, tańce, konkursy, zajmują dzieci, organizują dyskoteki. Codziennie wieczorem show. Jedzenie pyszne, urozmaicone, kolejki widzieliśmy tylko na filmiku z youtube, wszystko świeże- nie było zemsty faraona, wystarczy płukać zęby wodą mineralną- którą można bez limitu pobierać w barze (0,6l ). Dwa razy mieliśmy kolację na powietrzu z muzyką na żywo. Kelnerzy świetni- naszemu dawaliśmy napiwek, to trzymał nam stolik z widokiem na morze, donosił wino,napoje, odsuwał krzesła (dawaliśmy mu 10 LE dziennie). Na basenie i plaży zawsze wolne leżaki. Plaża ładna, piaszczysta, na bieżąco wyławiane meduzy. Kawałek od plaży ładna rafa i wrak łodzi. Hotel na prawdę godny polecenia dla ludzi normalnych. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale czytając niektóre opinie, zastanawiam się czy za 1580zł za tydzień w pięknym Egipcie- all inclusive ludzie spodziewają się swojej służby, małego odrzutowca i Bentleya do dyspozycji...troszkę rozwagi... tutaj mówią, że mały wybór jedzenia, a nad polskim morzem jedliby bigos z parówką i byłoby ok....
  Polecamy ten hotel w 100%. Oferta na miejscu okazała się lepsza niż na zdjęciach, sejf miał być płatny, a był w cenie pokoju, ryby miały być dodatkowo płatne, a były codziennie w menu. Hotel duży, czysty, przestrzenny, pachnący kadzidełkami, urocze wnętrze, przemiła obsługa od boya hotelowego przez kelnerów,
  barmanów, kucharzy- wszyscy się kłaniają i pytają po polsku: "Jak się masz?" lub "cześć kochanie". Pokoje ładne, duże, z balkonem, telewizją ( tele5, polonia, puls, MTV Polska, Viva Polska,4fun tV), reszta kanały obcojęzyczne, codziennie sprzątanie. Animatorzy na 5, aerobik, tańce, konkursy, zajmują dzieci, organizują dyskoteki. Codziennie wieczorem show. Jedzenie pyszne, urozmaicone, kolejki widzieliśmy tylko na filmiku z youtube, wszystko świeże- nie było zemsty faraona, wystarczy płukać zęby wodą mineralną- którą można bez limitu pobierać w barze (0,6l ). Dwa razy mieliśmy kolację na powietrzu z muzyką na żywo. Kelnerzy świetni- naszemu dawaliśmy napiwek, to trzymał nam stolik z widokiem na morze, donosił wino,napoje, odsuwał krzesła (dawaliśmy mu 10 LE dziennie). Na basenie i plaży zawsze wolne leżaki. Plaża ładna, piaszczysta, na bieżąco wyławiane meduzy. Kawałek od plaży ładna rafa i wrak łodzi. Hotel na prawdę godny polecenia dla ludzi normalnych. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale czytając niektóre opinie, zastanawiam się czy za 1580zł za tydzień w pięknym Egipcie- all inclusive ludzie spodziewają się swojej służby, małego odrzutowca i Bentleya do dyspozycji...troszkę rozwagi... tutaj mówią, że mały wybór jedzenia, a nad polskim morzem jedliby bigos z parówką i byłoby ok....
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
2 299 zł/os.
2 179 zł/os.
Kod oferty: 01102020BVPR7260
czw. 01.10.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 01.10.2020 , godz. 00:00
Katowice
Enter Air
czw. 01.10.2020 , godz. 00:00
Hurghada
Powrót:
czw. 08.10.2020 , godz. 00:00
Hurghada
Enter Air
czw. 08.10.2020 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sunny Days Mirette

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
czw. 01.10.2020
Wylot z:
Katowice
Cena
4 358
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 01.10.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Family Room 1 Bedroom (1J6) 4 358