Atuty oferty
brak kwarantanny

Wyjazd na wakacje i powrót do kraju bez obowiązkowej kwarantanny.

otwarte granice

Swobodne przekraczanie granic.

dowiedz się więcej
bez obowiązkowego testu na COVID-19

Nie jest wymagane okazanie negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19

Opis hotelu

:

***
Włochy/Val di Fiemme

Tytuł: :

Family Camp Apartamenty Veronza

Podtytuł: :

aktywne wakacje dla rodzin z dziećmi

Extra w ofercie: :

wejście na basen i do siłowni w cenie

Cena zawiera: :

7 noclegów;
szkolenie lub przedszkole narciarskie dla dzieci od 4 do 12,99 lat;
wejście na basen, do sauny w strefie basenowej i do siłowni;
korzystanie z nowoczesnej sali zabaw, TV;
mini club i animacje w hotelu i na stoku narciarskim;
wyprawkę dla infanta (do 3 lat) gratis: łóżeczko, przewijak, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek (na zapytanie, za kaucją);
ubezpieczenie KL, NNW i bagaż;
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: :

taksy klimatycznej płatnej na miejscu;
obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 200 euro/apartament;
obowiązkowej opłaty na miejscu za "COMFORT SERVICE"- w wys. 77 euro/apartament do 4os/tydzień, 105 euro/apartament większy niż 4 os/tydzień, która obejmuje - pościel, ręczniki (2 komplety), ściereczki w kuchni, TV, zużycie prądu, wody, gazu, sprzątanie końcowe apartamentu. Sprzątanie aneksu kuchennego i wyrzucenie śmieci po stronie Klienta, w przeciwnym wypadku zostanie potrącone z kaucji min. 45 euro.
W terminie 26.12-06.01 Comfort Service w cenie 154 euro i 210 euro.
obowiązkowej opłaty za dezynfekcję apartamentu w wys. 25 euro/pobyt;
wstępu do strefy wellness (sauna, łaźnia turecka, tepidarium, strefa relaksu);
ubezpieczenia OC SKI;

IDEA FAMILY CAMPU: :

IDEA FAMILY CAMPU: Family Camp łączy wypoczynek w komfortowym hotelu i aktywność fizyczną w pięknych włoskich Alpach z nabywaniem i szlifowaniem umiejętności narciarskich pod okiem fachowców.
Family Camp to oferta feryjna skierowana do rodzin, podczas której dajemy dzieciom możliwość szkolenia z wykwalifikowanymi polskojęzycznymi instruktorami szkółki Volare Kids pod patronatem Scuola Italiana di Sci, a rodzicom parę chwil swobody. Podczas szkolenia dzieci są pod stałą opieką instruktorów. Osoby szkolone podzielone zostają pierwszego dnia na grupy pod względem wieku i umiejętności.
Szkolenie narciarskie standardowe -  szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach dla dzieci w wieku  5-12,99  lat, w grupach liczących od 5 do 10 osób. Odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:
- blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje) z krótką przerwą na stoku na przekąskę (w cenie),
- przerwa obiadowa 12.45-14.00,
- blok popołudniowy 14.00-15.50 ( 2 lekcje ).
Ostatniego dnia odbywa się zarówno szkolenie,  jak również zawody narciarskie dla dzieci. Szkolenie grupowe dotyczy wyłącznie dzieci, które potrafią samodzielnie zjechać ze stoku oraz skorzystać z wyciągu orczykowego oraz krzesełkowego. Osoby początkujące (od zera") nie kwalifikują się do wzięcia udziału w szkoleniu grupowym.
Przedszkole narciarskie - zajęcia narciarskie i zabawa dla najmłodszych dzieci poczatkujących w wieku 4 lat, w grupach liczących od 3 do 5 osób. Dopasowaliśmy program narciarski i długość trwania zajęć stricte narciarskich do predyspozycji 4-letnich maluchów. Dzieci stawiają pierwsze kroki na nartach przez niecałe 3 godziny. Szkolenie prowadzone jest poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci: baby lift, taśma, karuzela, bramki itd.  Popołudniu dzieci pozostają pod fachowa opieką - bawią się z animatorem.
Przedszkole narciarskie odbywa się codziennie (6 dni) według następującego harmonogramu:
- przedpołudniowe szkolenie narciarskie* (10.00-12.45) z krótką przerwą na stoku na przekąskę (w cenie),
- przerwa obiadowa (12.45-14.00),
- popołudniowa zabawa (14.00-15.50) z animatorem, w zależności od warunków pogodowych - na śniegu lub w pomieszczeniach.

Uwagi dotyczące Family Campu: :

UWAGI:
- Szkolenie i przedszkole narciarskie są obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-12,99 lat w rezerwacji.
- Szkolenie grupowe standardowe dotyczy wyłącznie dzieci, które potrafią samodzielnie zjechać ze stoku oraz skorzystać z wyciągu orczykowego oraz krzesełkowego. Osoby początkujące (od zera") nie kwalifikują się do wzięcia udziału w szkoleniu grupowym.
- W miarę dostępności miejsc, spełniamy następujące prośby: do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat; jeżdżące już 4-letnie dziecko może być przepisane do szkolenia standardowego; chętny 13-14-latek może dołączyć do szkolenia standardowego (w cenie 1190 zł).
- W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.
- W przypadku zebrania się min. 5 osób na podobnym poziomie umiejętności istnieje możliwość utworzenia grupy snowboardowej.
- Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia za zwrotem poniesionych kosztów w przypadku nie uzbierania wymaganego minimum 5 osób (szkolenie standardowe) lub 3 osób (przedszkole narciarskie) do grupy.
- Szkolenie w Val di Fiemme odbywa się we wszystkich trzech ośrodkach: Alpe Cermis, Latamar (Pampeago) i Alpe Lucia (Bellamonte).

Region: :

VAL DI FIEMME, czyli Dolina Płomieni nazywana jest też czasami Bramą Dolomitów. Otoczona wysokimi pasmami górskimi, pokryta gęstymi lasami świerkowymi stanowi nie tylko doskonałe miejsce dla spragnionych dobrych warunków narciarskich, ale także dla każdego, kto marzy o wypoczynku na łonie pięknej przyrody. Val di Fiemme to jedna z najpiękniejszych dolin narciarskich będąca częścią narciarskiego kompleksu Dolomiti Superski, w którym znajduje się aż 1200 km tras narciarskich.
Samo Val di Fiemme to ponad 100 kilometrów tras, 50 wyciągów (1 kolejka linowa, 6 gondoli, 28 wyciągów krzesełkowych, 10 orczyków) i 5 znakomicie przygotowanych ośrodków narciarskich: Ski Center Latemar, Alpe Cermis, Passo Rolle, Alpe Lusia, Oclini/Jochgrimm. Trasy narciarskie rozciągają się między 1000 a 2250 m n.p.m, co gwarantuje narciarzom nie tylko wspaniałe widoki, ale także doskonałe warunki śniegowe. Początkujący narciarze i rodziny z dziećmi znajdą tu płaskie, dobrze nasłonecznione stoki, ci bardziej doświadczeni docenią 7,5 kilometrową trasę Olimpia o różnicy wysokości ponad 1300 metrów (Alpe Cermis). 49% stanowią trasy średnio trudne, 34% łatwe, 17% trudne.
Na snowboardzistów czeka imponujący skate park Latemar, bogato wyposażony w przeróżne atrakcje, z których największe wrażenie robi 80-metrowy halfpipe. Val di Fiemme to prawdziwy raj dla fanów narciarstwa biegowego. Jest tu aż 150 km tras, z czego część na wysokości 1600 metrów, co gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Słynna w Europie jest trasa biegowa Marcialonga o długości aż 70 km.

Opis hotelu: :

POŁOŻENIE: apartamenty będące częścią rezydencji "Centro Vacanze Veronza" usytuowane są w niewielkiej miejscowości Carano, ok. 2 km od Cavalese, w regionie Val di Fiemme. Odległość do wyciągów narciarskich Alpe Cermis ok. 3,5 km, od wyciągów w Pampeago ok. 15 km.
ATRAKCJE OBIEKTU: recepcja, tawerna, bar, restauracja/pizzeria, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, mini klub dla dzieci w j. włoskim (3-10 lat), wewnętrzny basen z panoramicznym widokiem (16x6 m, obowiązkowy czepek), nowa sauna fińska w strefie basenowej, siłownia, sala gier, sala zabaw dla dzieci (dwupoziomwa konstrukcja, zjeżdżalnie, tunele, kulki, przeszkody), ping-pong, parking, garaż (płatny dodatkowo), pralnia na żetony. Centrum odnowy biologicznej (płatne dodatkowo ok. 10 euro/osoba) z sauną fińską i turecką, hydromasażem, gabinetem kosmetycznym i masażu. Przedszkole narciarskie przy wyciągach. Dla dzieci możliwość wypożyczenia gratis - łóżeczka dziecięcego, krzesełka, podgrzewacza do butelek. Bezpłatny ski bus.
Ofertę obiektu uzupełnia program sportowo-rozrywkowy dla dorosłych i dzieci prowadzony przez włoskich animatorów:
Kinnyclub: animacje w hotelu dla dzieci w wieku 3-10 lat, w godzinach 9.00-18.30 (oprócz sobót)
animacje w parku zabaw Cermislandia (przy trasach Alpe Cermis) dla wszystkich dzieci z Miniklubu, w godzinach 9:30-16:00. Bogaty program aktywności: rozrywka, zabawa, sport, krótkie wycieczki. Odkrywanie natury, poznawanie lasu zimą, edukacja przyrodnicza w Minizoo (kozy, kury, jagnięta, króliki). Możliwość popołudniowej drzemki w miejscach przeznaczonych dla najmłodszych
poranne krótkie piesze wycieczki po okolicznych atrakcjach
wstęp na basen w godz. 09:00-21:00 (oprócz sobót)
Popołudniowe zajęcia aqua aerobik
Aqua Vitalis Wellness Area: 10:00-12:00 oraz 15:00-20:00 (oprócz sobót)
popołudniowe zawody (ping pong, piłkarzyki, rzutki)
wieczorny baby dance (godz. 21:00)
wieczorne show dla dorosłych (kabaret, gry, karaoke, dyskoteka), prowadzone w j. włoskim (godz. 21:20)
możliwość pozostawienia dzieci w czasie lunchu i obiadokolacji (koszt: 5 euro) pod opieką kadry Miniklubu
Posiadacze skipassów mogą bezpłatnie korzystać z basenów miejskich w Predazzo i Cavalese (z wyjątkiem wtorków i sobót) oraz z lodowiska w Cavalese, a także korzystać z darmowych skibusów (dzięki otrzymanemu w recepcji Winter Fiemme Motion Card). Bezpośredni skibus kursuje tylko do Cavalese (Alpe Cermis). Aby dostać się skibusem do stoków Latemar (Pampeago) i Alpe Lucia (Bellamonte) należy przesiąść się w Cavalese na inną linię.
Dla dzieci i młodzieży polecamy również:
2,5-kilometrową trasę saneczkową w Obereggen (oświetloną wieczorami w wybrane dni tygodnia, wypożyczenie sanek: 4-8 euro)
zjazd plastikowym bobslejem Alpine Coaster Gordone w Predazzo (40 km/h, 1-kilometrowa trasa z zakrętami i pętlami)
snow park przy Passo Lavaze (ok. 10 km od Cavalese) na sankach, snowbikeach lub oponie
APARTAMENTY I WYPOSAŻENIE:  utrzymane w typowo tyrolskim stylu. Wszystkie posiadają łazienki, TV SAT, telefon, większość z balkonami (z wyjątkiem apart. typu mansarda).
TYPY APARTAMENTÓW:
MANSARDA 4os. - 40m2, przestronny apartament na ostatnim piętrze dla 2 do 4 osób; pokój z aneksem kuchennym i z rozkładaną sofą 2 os., pod skosami część sypialna z dwoma pojedynczymi łóżkami oddzielona zasłonką, łazienka z prysznicem. Bez balkonu.
MONO 4os. - 28 m2, część sypialna z łóżkiem piętrowym oddzielona od pokoju dziennego przesuwanymi drzwiami, pokój dzienny z aneksem kuchennym z wygodną rozkładaną sofą 2 os., łazienka z prysznicem, balkon.
TRILO 5 os. - 44 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym i sofą, sypialnia z łóżkiem piętrowym oraz łóżkiem pojedynczym, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka z prysznicem, balkon.

Wyżywienie: :

we własnym zakresie.

Świadczenia opcjonalne: :

Centrum wellness - jednorazowy wstęp - 10 euro/osoba, 5 wejść - 40 euro/osoba, obejmuje korzystanie z sauny, łaźni tureckiej, sali relax, tepidarium.
Pralnia i suszarnia na żetony (3,50 euro/żeton).
Garaż - 10 euro/dzień;
Małe zwierzęta (max.10 kg, za wyjątkiem szczeniaków) są akceptowane tylko w pokojach z balkonem, chęć zabrania zwierzęcia należy zgłosić przed przyjazdem.
Wyprawka dla infanta (do 3 lat) gratis: łóżeczko, przewijak, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek (na zapytanie, za kaucją)

Informacje dodatkowe: :

"COMFORT SERVICE" obejmuje - pościel, ręczniki (2 komplety), szlafroki dla dorosłych, ściereczki w kuchni, SAT TV, zużycie prądu, wody, gazu, sprzątanie końcowe apartamentu. Sprzątanie aneksu kuchennego i wyrzucenie śmieci po stronie Klienta, w przeciwnym wypadku zostanie potrącone z kaucji min. 45 euro.
Zakwaterowanie od godziny 15.00 do 22.00, wykwaterowanie w godzinach 7.30 - 10.00.
W obiekcie obowiązuje obligatoryjna segregacja śmieci!

Warunki Rezygnacji: :

Standardowe warunki rezygnacji (nie związane z COVID):
- brak kosztów rezygnacji do 16 dni przed rozpoczęciem pobytu.
- 50 % ceny między 15 a 11 dniem  przed datą rozpoczęcia pobytu
- 75 % ceny między 10 a 5 dniem przed datą rozpoczęcia pobytu
- 100% ceny od 4 dni przed datą rozpoczęcia pobytu, w przypadku nie pojawienia się lub wcześniejszego wyjazdu
UWAGA: Powyższe terminy są ważne pod warunkiem przesłania anulacji w dniach i godzinach pracy biura.
Warunki rezygnacji związane z obostrzeniami wynikającymi z COVID-19:
Klientowi przysługuje zwrot wszystkich wpłat w następujących przypadkach:
- jeżeli granica polska jest zamknięta dla ruchu turystycznego na dzień jego wyjazdu
- jeżeli granica włoska jest zamknięta dla turystów z Polski lub dla turystów ogółem
- jeżeli gość z Polski po powrocie do kraju ma obowiązek odbycia kwarantanny lub po przyjeździe do Włoch najpierw  jest konieczność odbycia kwarantanny
Uwaga! Jeżeli jeden z krajów tranzytowych zamyka granicę dla ruchu turystycznego, a jest możliwy dojazd przez inny kraj, to nie jest możliwa anulacja bezkosztowa.

Info skipass: :

Karnet 6-dniowy Val di Fiemme:
Family Campy w terminach 16.01-30.01.2021: os dorosła - 244 euro, dzieci ur. po 28.11.2004 - 171 euro, dzieci ur. po 28.11.2012 - gratis
Family Campy w terminach 30.01.-27.02.2021: os dorosła - 272 euro, dzieci ur. po 28.11.2004 - 190 euro, dzieci ur. po 28.11.2012 - gratis
UWAGA:
- Dla naszych klientów specjalne zniżki na skipassy! Rezerwując tę ofertę, otrzymają Państwo voucher na zakup karnetów na miejscu z 5% rabatem.
- Dziecko ur. po 28.11.2012 gratis tylko przy jednoczesnym zakupie takiego samego skipassu dla osoby dorosłej. 1 dorosły = 1 skipass dla dziecka gratis.
- Skipassy zniżkowe wydawane są na podstawie ważnego dokumentu, poświadczającego wiek.
- Skipass Val di Fiemme obejmuje karuzelę narciarską Pampeago-Latemar-Oberregen, a także Alpe Cermis, Alpe Lusia oraz Passo Rolle.

Uwagi: :

Godziny otwarcia i dostęp do usług hotelowych wymienionych w ofercie może ulec zmianie wraz z odgórnymi dyrektywami dotyczącymi zapobieganiu Covid.
Ograniczenia w usługach na dzień 31.08.2020:
* Otwarte baseny z ograniczonym dostępem
* Otwarte siłownie z ograniczonym dostępem
* Strefy SPA i wellness (sauna, łaźnia turecka itp.) otwarte tylko po wcześniejszej rezerwacji
* Miniklub otwarty z ograniczonym dostępem
* Teatr Veronza ZAMKNIĘTE
* Plac zabaw Veronza ZAMKNIĘTY

* Udogodnienia:

Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen kryty Animacje dla dorosłych Zwierzęta domowe Parking Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.3

Ocena klientów
na podstawie 3 dodanych opinii

Lokalizacja
3,7
Pokój
3,3
Posiłki
5,0
Basen
3,7
Czystość
4,0
Obsługa
4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • aktywnych
 • seniorów
 • miłośników życia nocnego
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 5.0
  styczeń 2011

  polecam

  <strong>Ogólnie:</strong> Ładne miejsce, miło spędziłem urlop z rodziną, formalności przyjazd/wyjazd szybko, sprawnie i bez czepiania się<br><strong>Jakość/cena:</strong> dobry<br><strong>Infrastruktura:</strong> basen, siłownia, mini zoo, animacje dla dzieci<br><strong>Pokoje:</strong> byłem w studio dla osób STX2, przestronne, dobrze umeblowane, czyste<br><strong>Basen:</strong> jak na hotelowy basen całkiem spory,<br><strong>Lokalizacja:</strong> Trochę na uboczu, wszędzie trzeba dojechać samochodem ale za to cisza i spokój a poza tym to jest cały kompleks ze sklepikami restaracją więc od biedy można sie nie ruszać z miejsca<br>
  Ogólnie: Ładne miejsce, miło spędziłem urlop z rodziną, formalności przyjazd/wyjazd szybko, sprawnie i bez czepiania się
  Jakość/cena: dobry
  Infrastruktura: basen, siłownia, mini zoo, animacje dla dzieci

  Pokoje: byłem w studio dla osób STX2, przestronne, dobrze umeblowane, czyste
  Basen: jak na hotelowy basen całkiem spory,
  Lokalizacja: Trochę na uboczu, wszędzie trzeba dojechać samochodem ale za to cisza i spokój a poza tym to jest cały kompleks ze sklepikami restaracją więc od biedy można sie nie ruszać z miejsca
 • 4.0
  styczeń 2010

  Miłe wspomnienia

  <strong>Ogólnie:</strong> Rezydencja robi wrażenie. Piękne połozenie<br><strong>Jakość/cena:</strong> Jest ok.<br><strong>Infrastruktura:</strong> Minus za internet ( tylko przy recepcji ) .<br><strong>Pokoje:</strong> Małe Studio dla 4 osób, jesli juz to rodzina z małymi dziecmi ( 4 -11 lat). Większe sa juz droższe o 50 %.<br><strong>Posiłki:</strong> We własnym zakresie. Jest też pizzeria i restauracja<br><strong>Basen:</strong> Całkiem fajny basen.<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> W apartamentach trzeba samemu sprzątać i na koniec też ,co troche wkurza jak się zbierasz do wyjazdu<br><strong>Lokalizacja:</strong> Piękne połozenie. Skibus blisko. Sklep tez jest.<br>
  Ogólnie: Rezydencja robi wrażenie. Piękne połozenie
  Jakość/cena: Jest ok.
  Infrastruktura: Minus za internet ( tylko przy recepcji ) .

  Pokoje: Małe Studio dla 4 osób, jesli juz to rodzina z małymi dziecmi ( 4 -11 lat). Większe sa juz droższe o 50 %.
  Posiłki: We własnym zakresie. Jest też pizzeria i restauracja
  Basen: Całkiem fajny basen.
  Czystość i obsługa: W apartamentach trzeba samemu sprzątać i na koniec też ,co troche wkurza jak się zbierasz do wyjazdu
  Lokalizacja: Piękne połozenie. Skibus blisko. Sklep tez jest.
 • 4.0
  marzec 2008

  Trochę daleko od wyciągu narciarskiego i centrum, wspaniała atmosfera

  <strong>Ogólnie:</strong> Przyjemny hotel z przemiłym personelem, położony na wysokim zboczu ponad doliną, daleko od centrum miasta, w cichutkiej, sennej dzielnicy małych domków. Słaba komunikacja publiczna. Skibus przy hotelu (ok. 40 m).<br><strong>Jakość/cena:</strong> Hotel nie nowy ale zadbany i czysty. Nie oszczędzają na wyżywieniu, które jest bardzo urozmaicone.<br><strong>Infrastruktura:</strong> Infrastruktura na średnim poziomie ale zadbana. Niewielki basenik, sauna, odnowa biologiczna z masażem (to płatne), animacja dla dzieci i dorosłych. Sala do pingponga, z piłkarzykami i grami elektronicznymi. Sala do brydża. Przed hotelem niewielki plac zabaw z ławeczkami i huśtawkami. Wygodny parking przed hotelem. Pomieszczenie do przechowywania nart nieogrzewane i nie ma elektrycznych suszarek do butów. Są za to zamykane szafki i zamykane stojaki do nart.<br><strong>Pokoje:</strong> Pokoje dosyć duże, w średnim standardzie, codziennie sprzątane dosyć dokładnie. W pokoju TV 14cali starego typu (ok. 20 programów, gł niemieckie i włoskie) oraz łazienka z kabiną prysznicową.<br><strong>Posiłki:</strong> Posiłki urozmaicone, kuchnia włoska i tyrolska , z duża ilością warzyw. Przystawki nie limitowane - mozna jeść ile dusza zapragnie. Główne dania do wyboru 3 wersje. Najmocniejszą stroną są wyroby cukiernicze: desery serwowane do każdej kolacji.<br><strong>Basen:</strong> Basenik mały, raczej dla dzieci<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Codziennie hotel jest dokładnie sprzątany, w pokojach są ścielone łózka i wymieniane ręczniki. Obsługa uprzejma aczkolwiek słabo mówi po angielsku.<br><strong>Lokalizacja:</strong> Hotel połozony na wysokim zboczu, dosyć daleko od centrum w cichej dzielnicy typu "sypialnia". Piekny widok na dolinę. Komunikacja publiczna słaba. Skibusy co 45-90 minut, jeżdżą punktualnie. Przystanek ok. 40 m. od wejścia hotelowego. W sąsiedztwie niewielki sklep typu "osiedlowego".<br>
  Ogólnie: Przyjemny hotel z przemiłym personelem, położony na wysokim zboczu ponad doliną, daleko od centrum miasta, w cichutkiej, sennej dzielnicy małych domków. Słaba komunikacja publiczna. Skibus przy hotelu (ok. 40 m).
  Jakość/cena: Hotel nie nowy ale zadbany i
  czysty. Nie oszczędzają na wyżywieniu, które jest bardzo urozmaicone.
  Infrastruktura: Infrastruktura na średnim poziomie ale zadbana. Niewielki basenik, sauna, odnowa biologiczna z masażem (to płatne), animacja dla dzieci i dorosłych. Sala do pingponga, z piłkarzykami i grami elektronicznymi. Sala do brydża. Przed hotelem niewielki plac zabaw z ławeczkami i huśtawkami. Wygodny parking przed hotelem. Pomieszczenie do przechowywania nart nieogrzewane i nie ma elektrycznych suszarek do butów. Są za to zamykane szafki i zamykane stojaki do nart.
  Pokoje: Pokoje dosyć duże, w średnim standardzie, codziennie sprzątane dosyć dokładnie. W pokoju TV 14cali starego typu (ok. 20 programów, gł niemieckie i włoskie) oraz łazienka z kabiną prysznicową.
  Posiłki: Posiłki urozmaicone, kuchnia włoska i tyrolska , z duża ilością warzyw. Przystawki nie limitowane - mozna jeść ile dusza zapragnie. Główne dania do wyboru 3 wersje. Najmocniejszą stroną są wyroby cukiernicze: desery serwowane do każdej kolacji.
  Basen: Basenik mały, raczej dla dzieci
  Czystość i obsługa: Codziennie hotel jest dokładnie sprzątany, w pokojach są ścielone łózka i wymieniane ręczniki. Obsługa uprzejma aczkolwiek słabo mówi po angielsku.
  Lokalizacja: Hotel połozony na wysokim zboczu, dosyć daleko od centrum w cichej dzielnicy typu "sypialnia". Piekny widok na dolinę. Komunikacja publiczna słaba. Skibusy co 45-90 minut, jeżdżą punktualnie. Przystanek ok. 40 m. od wejścia hotelowego. W sąsiedztwie niewielki sklep typu "osiedlowego".
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
699 zł/os.
Kod oferty: 16012021VOLE4288
7 dni
RO - Bez wyżywienia
Volare
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 16.01.2021
Powrót:
sob. 23.01.2021
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Centro Vacanze Veronza

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 16.01.2021
Cena
1 398
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
Volare
Mansarda 2 os. - Family Camp (1CI) 1 398
apartament mansarda 2 os. (12P) 1 398
Apartament Mono 2 - Family Camp (1C8) 1 598
Apartament Mono 2 (12U) 1 598