Atuty oferty

Opis hotelu

Miejscowość:

KUDOWA ZDRÓJ

Opis obiektu:

znajduje się w centrum Kudowy Zdroju - miejscu cichym i pełnym zieleni, 150 m od Parku Zdrojowego i Pijalni Wód. Pensjonat jest 100 letnim budynkiem po generalnym remoncie. Pod nadzorem konserwatora zabytków został zachowany jego secesyjny charakter/

Zakwaterowanie:

posiada pokoje 1, 2, 3 osobowe z łazienką, TV SAT oraz dostępem do Internetu oraz dwupokojowy apartament. Teren obiektu jest zamknięty.

Wyżywienie:

W przypadku pobytów ze śniadaniem możliwość dopłaty do obiadokolacji: 35,-zł/os./noc - napoje zimne i gorące do obiadokolacji w cenie.

Do dyspozycji Gości:

grill i miejsce na ognisko, parking.

W cenie pobytu LATO /04.05-30.09.20/:

3 wejściówki na 1 godz. do Aqua Parku, jedna wejściówka /jeden seans relaksacyjno - zdrowotny/ dla każdej osoby do jaskini solno - jodowej, WiFi, napoje ciepłe i zimne do obiadokolacji, wycieczka wybrana z listy /Złota Praga, Praga Nocą, Praga z rejsem po Wełtawie, Wiedeń, Spacer Koronami drzew, Skywalk, Zoo Dvur Kralove, Drezno, Afrykarium, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Bromov, Zamek Książ, Wambierzyce + Polanica Zdrój, Adrspach, Adrspach + Zoo, Jaskinia Macochy, Nachod + Nove Mesto, Panorama Racławicka + zwiedzanie Wrocławia/ - Pensjona ponosi koszt wycieczki, Gość płaci za wejściówki.

Informacje dodatkowe:

Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy. Dzieci do 2 lat bez łóżka GRATIS. Możliwość przyjazdu z psem - 15,-zł/noc. Parking - 7,-zł/noc. Możliwość dopłaty do obiadokolacji (w przypadku pobytów ze śniadaniami): 35,-zł/os./noc - napoje zimne i gorące do obiadokolacji w cenie.

Opis miejscowości:

KUDOWA ZDRÓJ - położona w bezpośrednim sąsiedztwie Narodowego Parku Gór Stołowych (m.in. Błędne Skały, Skalne Grzyby), posiada zasoby wód mineralnych (kwaśnych) wykorzystywanych do kuracji pitnych, kąpieli mineralnych oraz. Leczy się tutaj choroby kardiologiczne, chroniczne i alergiczne schorzenia dróg oddechowych, endokrynologiczne (nadczynność tarczycy), niedokrwistość, otyłość oraz choroby narządów ruchu. Ok. 3 km od uzdrowiska znajduje się polsko-czeskie przejście graniczne

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
660 zł/os.
Kod oferty: 02112020KARP141245
6 dni
BB - Śniadania
Karpatia
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
pon. 02.11.2020
Powrót:
niedz. 08.11.2020
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Akacja (Kudowa Zdrój)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 02.11.2020
Cena
1 320
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
BB - Śniadania
Karpatia
pokoj 2 osobowy (DBL) 1 320