Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Miasto:

Vaujany (Alpe dHuez)

Kraj:

Francja

Cel podróży:

W żadnej innej miejscowości w Alpach połączenie tradycji i nowoczesności nie jest tak udane jak w Vaujany. Dzięki położeniu na górskim zboczu ten rodzinny ośrodek sprawia wrażenie bajkowej wioski z krętymi uliczkami i typowym dla alpejskich krajobrazów urokiem. W przeszłości mieszkańcy Vaujany utrzymywali się głównie z rolnictwa, co uległo zmianie w okresie powojennym. Vaujany należy dzięki zbiornikowi retencyjnemu z elektrownią wodną w dolinie do najbogatszych gmin we Francji.Budowa jednej z najnowocześniejszych gondoli w kraju sprawiła, że Vaujany jest doskonale połączone z terenem narciarskim Alpe dHuez i cieszy się sławą jednego z najbardziej lubianych ośrodków sportów zimowych. Dla tych, którzy szukają atrakcji również poza stokiem, doskonale nadaje się centrum wellness lub lodowisko z dużą trybuną dla widzów i tor do kręgli. W Vaujany do dyspozycji gości jest również bezpłatny garaż podziemny. Dla wygody pomiędzy poszczególnymi poziomami miejscowości można poruszać się po nowoczesnych ruchomych schodach. Liczne restauracje, pizzerie i bary dopełniają oferty turystycznej w Vaujany.

Teren narciarski:

Z karnetem narciarskim "Grande Domaine Ski" mają Państwo dostęp do terenu narciarskiego Alpe dHuez, który jest w większości położony po południowej i południowo-zachodniej stronie i gwarantuje dużo słońca. Z Vaujany na stok można dotrzeć w kilka minut nowoczesnymi gondolami Vaujany-Alpette i Vaujany-Villette. Teren narciarski (1125 m - 3330 m) obejmuje 250 km nartostrad i 67 wyciągów i jest znany jako bardzo pewny śniegowo: 80% tras narciarskich znajduje się na wysokości ponad 1800 m!Najbardziej atrakcyjna nartostrada - "La Sarenne" rozpoczyna się na lodowcu Sarenne-Gletscher i biegnie zboczem Pic Blanc prosto do doliny. Nartostrada mierzy sobie 16 km i jest jedną z najdłuższych w Europie! Czarną, bardzo trudną , 3-km trasę "Le Tunnel" polecamy tylko doświadczonym narciarzom. Prowadzi ona od Pic Blanc przez tunel do nartostrady z muldami. Dużych umiejętności narciarskich wymagają również czerwone trasy na wysokości Dôme/ Petits Rousses. Szczególnie polecamy zjazd "Bartavelles" oferujący zazwyczaj bardzo dobre warunki narciarskie, a do tego przejazd między imponującymi ścianami ze skał z widokiem na sąsiednią dolinę. Dla początkujących odpowiednie będą stoki do ćwiczeń przy wjeździe do miejscowości Alpe dHuez i Vaujany. Również fani snowboardu znajdą tutaj coś dla siebie: funpark przy wyciągu krzesełkowym Le Lac Blanc polecamy profesjonalistom, drugi jest za to znacznie łatwiejszy. W Vaujany otwarty został snowpark dla początkujących.Na sezon narciarski 2016/17 Signal został przebudowany na połączenie wyciągów z 10 gondoli i 8 wyciągów krzesełkowych i dzięki temu może przewozić 3370 pasażerów na godzinę.Dzięki karnetowi macie Państwo możliwość korzystania z basenu i lodowiska Vaujany. W okresie 21.12.2019 - 13.03.2020 i 21.03.2020 - 10.04.2020 przy 6-dniowym i dłuższym karnecie narciarskim mają Państwo możliwość skorzystania z terenów narciarskich tzw. Grand Galaxie: dwa dni na terenie narciarskim Les 2 Alpes (225 km) i dodatkowo jeden dzień w Serre Chavalier (250 km), Puy St. Vincent (75 km) i dookoła Sestri?re, Montgen?vre i Via Lattea (Włochy, 400 km). Do korzystania z włoskich terenów narciarskich należy odebrać dodatkowe potwierdzenie z kasy wyciągu podczas odbioru karnetu.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Położenie/wyposażenie:

Przytulny obiekt Résidence Le Dôme des Rousses znajduje się w samym centrum Vaujany, ok. 450 m od kolejki górskiej prowadzącej do terenu narciarskiego Alpe dHuez. Najbliższe sklepy i restauracje znajdują się w pobliżu obiektu.Obiekt wyposażony jest w lobby z recepcją i schowki na narty, posiada ponadto bezpośredni dostęp do bezpłatnego, publicznego garażu (dostępność ograniczona).Przy rezerwacji karnetu przysługuje po jednym razie wstęp na: publiczny basen i lodowisko w Vaujany.WyposażenieApartamenty oraz studia wyposażone są w łazienkę lub prysznic, częściowo oddzielne WC, Wi-Fi (za opłatą), pokój dzienno-sypialny z TV (za opłatą), a także częściowo oddzielną sypialnię oraz niszę kuchenną z kuchenką 2- lub 4-palnikową, zmywarką, kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, ekspresem do kawy oraz lodówką i balkonem z widokiem na okoliczne góry.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaGaraż (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Zestaw ręczników: 8,- €/osob.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): od 62,- €/apart./studio (na zapytanie)Zestaw do sprzątania: 6,- €TV (w studiu/apart.): 42,- € /tydz.Wi-Fi (w studio/apart., maks. 2 urządzenia): 8,- €/dzień lub 20,- €/tydz.Zestaw dla dzieci (łóżeczko, krzesełko, wanienka): 25,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,32 € za osob./nocKaucja: 300, - € /studio/apart.Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /os. /dzień

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, konieczne okazanie zaświadczenia o szczepieniu przeciw wściekliźnie, po uprzednim zgłoszeniu)

Zniżki:

Studio 3-osob. (ok. 22 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 71 lat 10%
od 72 lat 40%

Apartament 5-osob. (ok. 33 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 71 lat 10%
od 72 lat 40%

Apartament 8-osob. (ok. 50 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 71 lat 10%
od 72 lat 40%

Apartament 7-osob. (ok. 48 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 4 lat 65%
5 do 12 lat 15%
65 do 71 lat 10%
od 72 lat 40%

Ważne wskazówki:

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.Do karnetu narciarskiego wymagany jest dowód tożsamości ze zdjęciem.

Studio 3-osob. (ok. 22 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą oraz TV (za opłatą)łóżko pojedyncze w przedpokojubalkon

Apartament 5-osob. (ok. 33 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą oraz TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem 2-osob.łóżko pojedyncze w przedpokojuoddzielne WCbalkon

Apartament 8-osob. (ok. 50 m?), SC:

apartament na dwóch piętrachpokój dzienno-sypialniany z rozsuwaną kanapą oraz TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem piętrowymsypialnia z łóżkiem 2-osobowymsypialnia z dwoma łózkami pojedynczymipokój sypialny z pojedynczym łóżkiemłazienka, prysznic, 2x WC (1 oddzielne)balkon

Apartament 7-osob. (ok. 48 m?), SC:

pokój dzienno-sypialniany z 2-osobową rozsuwaną kanapą oraz TV (za opłatą)sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżkiem pojedynczym oraz sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi
LUBsypialnia z łóżkiem podwójnym oraz sypialnia z trzema pojedynczymi łóżkami
LUBsypialnia z łóżkiem podwójnym i sypialnia z łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętrowym
dodatkowy prysznic, oddzielne WC
balkon

* Udogodnienia:

Wypożyczalnia sprzętu zimowego

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
770 zł/os.
Kod oferty: 14122019SNOW23887
7 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Uwaga! Oferta z dojazdem własnym.
Wyjazd:
sob. 14.12.2019
Powrót:
sob. 21.12.2019
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Le Dome Rousses

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
sob. 14.12.2019
Cena
1 540
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
13 dni
14 dni
15 dni
16 dni
17 dni
18 dni
19 dni
20 dni
21 dni
22 dni
23 dni
24 dni
25 dni
26 dni
27 dni
28 dni
RO - Bez wyżywienia
SnowTrex
Studio 3-osob., ok. 22 qm (S3) 1 540
Apartament 5-osob., ok. 33 qm (A5) 1 896
Studio 3-osob., ok. 22 qm (S3) 3 382
Apartament 5-osob., ok. 33 qm (A5) 3 738