Jak rezerwować w Travelplanet.pl?

...szybko i przyjemnie

Najlepszy serwis internetowy (wg. Money.pl)
stworzyliśmy dzięki naszej pasji do prostych rozwiązań.

Tylko 5 kroków. Nic więcej.

1. Znajdź i zamów wycieczkę

1. Znajdź i zamów wycieczkę

Nasza oferta dostępna jest nie tylko w serwisie Travelplanet.pl. Na kontakt z Tobą czekają również konsultanci Telefonicznego Centrum Rezerwacji (71 769 56 98) oraz doradcy w ponad 25 Salonach Podróży (znajdź salon).
2. Rezerwacja online i kontakt doradcy

2. Rezerwacja online i kontakt doradcy

Po złożeniu zamówienia na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość opłacenia rezerwacji. Opcjonalnie skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę.
3. Bezpieczna płatność

3. Bezpieczna płatność

Umożliwiamy płatność online szyfrowaną certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay oraz PayByNet, a także przelewem tradycyjnym lub gotówką. Bezpieczeństwo transakcji jest naszym najwyższym priorytetem i jest gwarantowane jest przez Thawte®.
4. Dostarczanie dokumentów podróżnych

4. Dostarczanie dokumentów podróżnych

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Zabierz je na lotnisko, ponieważ na jego podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży.
5. Potwierdzenie godziny wylotu

5. Potwierdzenie godziny wylotu

Pamiętaj, aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów. Doradca Travelplanet.pl skontaktuje się z Państwem jeśli plan podróży ulegnie zmianie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji: 71 769 56 98
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY