Hotel Malder

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

J

Gorący początek sezonu zimowego: nielimitowana jazda na 100 km tras, karnet gratis i najlepsza zabawa w super cenie!

P

hotel położony w miejscowości Soraga di Fassa, ok. 3 km od stolicy regionu Moeny, ok. 6 km od Alpe Lusia, ok. 12 km od Campitello, ok. 14 km od Canazei, ok. 6 km do Pozza di Fassa, ok. 11 km od Predazzo/Latemar.

H

położony w sercu doliny Val di Fassa, na lekkim wzniesieniu, klimatyczny, wykończony drewnem, w którego wnętrzu łatwo zauważyć dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

P

standard - komfortowe, wykończone drewnem 2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem i suszarką do włosów; TV sat, telefon, sejf, Wi-Fi (bezpłatnie). Większość pokoi posiada balkony.

D

centrum wellness: basen (obowiązuje czepek), brodzik dla dzieci, sauna fińska, łaźnia turecka, prysznice aromatyczne, kneipp, pokój relaksacyjny oraz odpłatnie: jacuzzi, solarium, masaże i zabiegi kosmetyczne; restauracja, drink bar, winda, narciarnia, Wi-Fi (bezpłatnie), parking.

P

w Soradze znajduje się kilka sklepów; więcej rozrywek w tym, music-bary i puby jest w Moenie (3 km); na dyskotekę należy udać się do Canazei lub Cavalese.

K

śniadania: bogaty bufet szwedzki z ciepłymi daniami, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.

P

Codziennie szusujemy i wspólnie bawimy się na innej stacji doliny Fiemme - Alpe Cermis/Cavalese, Alpe Lusia/Bellamonte i Predazzo/Pampreago.

R

Możliwość pobytu 5- lub 7-noclegowego - wybierz interesujący Cię termin w konfiguratorze oferty.
Program klasyczy 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo, codzienne aprés ski party na stokach, wieczorne koncerty w Disco Mardok w Cavalese, zawody narciarskie (slalom z pomiarem czasu) oraz wiele innych atrakcji. Dzień 9: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozkłady jazdy.
Program 5-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie. Dzień 3-7: białe szaleństwo, codzienne aprés ski party na stokach, wieczorne koncerty w Disco Mardok w Cavalese, zawody narciarskie (slalom z pomiarem czasu) oraz wiele innych atrakcji. Dzień 8: wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 9: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozkłady jazdy.

C

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * karnet 6x lub 5x Val di Fiemme * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transport do hotelu autokarem wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego * korzystanie z centrum wellness * gwarancję śniegu - jeśli na 7 dni przed wyjazdem otwartych będzie mniej niż 50% tras w docelowym ośrodku narciarskim, istnieje możliwość uzyskania pełnej wpłaconej kwoty za wyjazd lub bezkosztowej zmiany rezerwacji na preferencyjnych warunkach, na inny termin lub inny region * podatek VAT.

C

napojów do obiadokolacji * odpłatności za jacuzzi, solarium, masaże i zabiegi kosmetyczne.

D

dopłata do karnetu 3+3 Fiemme/Dolomiti Superski (dojazd na stoki Val di Fassa we własnym zakresie) * ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * ubezpieczenie SKI OC.

D

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1 /os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

U

w terminie 5-noclegowym na nartach jeździmy 5 dni, wyjazd do Polski po nartach.

N

Karnet gratis! 
Gwarancja śniegu
Codzienne Aprés Ski

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY