Hotel Rododendro

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Włochy

P

niedawno wybudowane apartamenty usytuowane w słonecznej okolicy, u stóp pasma górskiego PASSO SAN PELLEGRINO, na wys. 1900 m n.p.m., kilka km od Moeny. Odległość do wyciągów narciarskich "SKI TRE VALLI" (kilka km tras zjazdowych) ok. 200 m. Skibusem można dojechać do wyciągów narciarskich w Moenie i Falcade. Naprzeciwko budynku znajduje się pętla dla amatorów biegówek o długości 20 km.

c

basen, sauna, siłownia; garaż, parking, animacje.

A

gustownie urządzone apartamenty, w tradycyjnym górskim stylu, są standardowo wyposażone (TV SAT, telefon, sejf) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów). Typy apartamentów - BILO 4 os. pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, łazienka. TRILO 6 os. pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, niewielki pokój 2 os. z łóżkami pojedynczymi lub z łóżkiem piętrowym, łazienka, balkon.

W

we własnym zakresie.

C

7 noclegów, parking. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

C

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.150 euro/apartament, zużycie prądu wody, gazu w wys. 40 euro/apart.; obligatoryjnej karty klubowej w wys. 26 euro/os. (powyżej 6 lat), karta obejmuje animacje, korzystanie z basenu, sauny, siłowni; opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

D

pościel i ręczniki 10 euro/1 zmiana (na życzenie), garaż 37 euro/tydzień (na życzenie).

U

zakwaterowanie w soboty od godziny 14.00 do 21.00, wykwaterowanie w soboty do godziny 10.00.

A

- centrum odnowy biologicznej
- świetna lokalizacja blisko wyciągu
- basen

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY