Hotel Gran Baita Villa Mitzi

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Val di Fassa/Trydent/Włochy

A

dogodna lokalizacja, terminy Free Ski

P

na wysokości ok. 1320 m n.p.m., ok. 700 m od centrum Pozza di Fassa, we włoskim Trydencie. Wyciągi narciarskie: ok. 1 km od najbliższych wyciągów Buffaure w Pozza di Fassa, ok. 8 km od kolejki Col Rodella w Campitello, łączącej Val di Fassa z karuzelą narciarską Sella Ronda (Arabba/Badia/Gardena). Skibus publiczny (płatny, ok. 50 m od obiektu) kursuje do Campitello - Canazei. Skibus hotelowy do wyciągów Buffaure w Pozza di Fassa (gratis).

W

recepcja, bar, restauracja, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, winda, parking publiczny (gratis), garaż (płatny ok. 10 euro/dzień). Obiekt składa się z części historycznej Gran Baita i nowszej Villa Mitzi.

I

tak (WiFi, gratis w strefie wspólnej).

K

tak (Visa, Mastercard).

S

centrum Wellness (wstęp od 15 lat) - sauna fińska, łaźnia turecka, Kneipp, strefa relaksacyjna, herbatki ziołowe - wszystko gratis. Zabiegi kosmetyczne, masaże, solarium - dodatkowo płatne.
Miniclub dla dzieci 4-12 lat (animacje w języku włoskim i angielskim, w wyznaczonych godz. i terminach); sala zabaw dla dzieci.

P

(ok. 18-20 m2 ) dwuosobowe z możliwością dostawki dla 1 dziecka; znajdują się w nowej części hotelu Villa Mitzi; Łazienka z WC (prysznic lub wanna), TV, sejf, minibar i ekspres do kawy. Część pokoi posiada balkon.

P

dwa dwuosobowe pokoje połączone ze sobą; znajdują się w nowej części hotelu Villa Mitzi, 2 łazienki z WC (prysznicem lub wanna); TV, sejf, minibar i ekspres do kawy. Większość pokoi posiada balkon.

P

dwuosobowe z możliwością dostawki dla 1 dziecka, znajdują się w historycznym skrzydle hotelu, całkowicie odnowione w 2013 roku, wyposażone w typowym górskim stylu z regionu Val di Fassa. Łazienka z WC (prysznic); TV, sejf, minibar i ekspres do kawy. Część pokoi posiada balkon.

W

śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z menu), napoje do kolacji dodatkowo płatne. Raz w tygodniu kolacja regionalna.

P

tak (płatne 10 euro/dzień, do 10 kg.).

K

****

K

w cenie; napoje dodatkowo płatne.

K

obowiązkowo płatna na miejscu ok. 70 euro/os.

S

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Z

przyjazd - sobota od godz. 15.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

A

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy na stronie organizatora.

S

nie.

Z

dzieci do 5,9 lat - gratis (łóżeczko dla dziecka pon. 2 r.ż - płatne 5 euro/dzień), dzieci 6-11,9 lat - 50 % zniżki, dzieci 12-14,9 lat - 30% zniżki, od 15 lat - 10% zniżki. Dopłata do pokoju jednoosobowego - 760 zł/tydz. W terminach Free Ski ceny w systemie i na stronie internetowej uwzględniają zniżki.
Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5 %. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

O

w terminach 06-20.12.14, 14.03-11.04.15 karnet 6-dniowy Val di Fassa-Carezza w cenie. Uwaga! W dniu rezerwacji istnieje możliwość dopłaty do 6-dniowego karnetu Superski Dolomiti w wysokości 120 zł/os. dla terminów 06-20.12.14 i 140 zł/os. dla terminów 14.03-11.04.15.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY