Hotel Olimpic Royal

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

****
Włochy/Pinzolo/Madonna di C.

Jednym zdaniem

Dolna stacja kolejki na wyciągnięcie ręki, słynny region narciarski, a do tego czterogwiazdkowy hotel z basenem, w bardzo korzystnej cenie - to najkrótsza charakterystyka tej oferty.

Położenie

hotel położony w uroczym miasteczku Pinzolo, tylko 1 km od niezatłoczonej, bardzo dobrej stacji narciarskiej o tej samej nazwie i 13 km od najsłynniejszego włoskiego ośrodka - Madonny di Campiglio od grudnia 2011 połączonej gondolą ze stacją narciarską w Pinzolo.Skibus hotelowy dowozi do stacji narciarskiej Pinzolo.

Hotel

Hotel został odnowiony w roku 2012 i w pełni zasługuje na 4 gwiazdki. Zapewnia większość wygód wpływających na jakość wypoczynku: basen, sauna, bardzo ładne pokoje oraz dobra kuchnia.

Pokoje

calkowicie odnowione, klasycznie urządzone, 2-osobowe z możliwością dostawki, w każdym znajduje się; łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów, TV sat, Wi-Fi (odpłatnie). Większość pokoi posiada balkony.

Do dyspozycji

centrum wellness; basen (obowiązuje czepek), sauna; restauracja, bar z kominkiem, tawerna-dyskoteka,siłownia, winda, narciarnia, parking, skibus.

Po nartach

Pinzolo jest sporej, jak na warunki alpejskie, wielkości miasteczkiem. Przy 2 głównych ulicach rozlokowały się liczne bary i sklepy, poza tym lodowisko w miasteczku dostarczy dodatkowych wrażeń. Z kolei zaletą hotelu jest duża tawerna-dyskoteka - świetne miejsce na wieczorne imprezy.

Kuchnia

elegancko podane dania, wyrafinowana i urozmaicona kuchnia. Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje 4 - daniowe- bufet sałatkowo - przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Raz w tygodniu kolacja regionalna.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu, proponujemy karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta (jazda bez ograniczen na stokach Madonny di Campiglio, Pinzolo, Folgaridy/Marillevy), karnet wliczony w cenę.

Cena zawiera

zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej)* opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness (basen, sauna) * ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo górskie * karnet* podatek VAT.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie SKI* ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * karnetu w terminie sylwestrowym.

Karnet w cenie

Karnet w cenie- w terminach 01.12-.05.12; 08.12-12.12; 15.12-19.12 zawarty jest skipass 5x Supersk w terminach 11.01-15.03.2014 zawarty jest skipass 6x Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta;w terminach 16.03-05.04.2014 zawarty jest skipass 6x Superskirama.
W terminach 4-noclegowych na nartach jeździmy 5 dni, wyjazd do Polski po nartach.

Najważniejsze cechy hotelu

Smaczna kuchnia
Tylko 1 km od wyciągów
Basen + sauna

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY