Hotel Casa Begai

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

-

REGION

Włochy/TRYDENT-Madonna di Campiglio/Pinzolo (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 880 m n.p.m., w niewielkiej miejscowości Massimeno, w Dolinie Val Rendena we włoskim Trydencie, ok. 2,5 km od najbliższych wyciągów w Pinzolo. Uwaga! Nowy wyciąg Puza dai Fo - Patascoss łączący Pinzolo z Madonna di Campiglio (łącznie ok. 150 km tras narciarskich - Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida Marilleva). Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 1 km od obiektu. Do renomowanej Madonny di Campiglio ok. 12 km. Nowo wybudowana rezydencja składa się z 16 domków w zabudowie szeregowej.

Wyposażenie

pralnia, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis), garaż (gratis).

Internet

nie.

Karty kredytowe

nie. Apartament ?trilo" 7-osobowy standard (ok. 75 m2) apartament 2 poziomowy, parter: pokój dzienny z podwójną rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, zmywarka do naczyń), łazienka z WC.

I piętro

składa się z dwóch sypialni (w jednej łóżko małżeńskie, w drugiej lóżko piętrowe oraz pojedyncze), łazienka z WC; TV. Apartament ?trilo" 8-osobowy comfort (ok. 80 m2) apartament 2 poziomowy, parter: pokój dzienny z podwójną rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, zmywarka do naczyń), łazienka z WC.

I piętro

składa się z dwóch sypialni (w jednej łóżko małżeńskie oraz pojedyncze na antresoli, w drugiej lóżko piętrowe oraz pojedyncze na antresoli), łazienka z WC; TV. Apartament ?trilo" 8-osobowy superior (ok. 100 m2) apartament 3 poziomowy, parter: pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, zmywarka do naczyń), łazienka z WC.

I piętro

składa się z dwóch sypialni (w jednej łóżko małżeńskie, w drugiej lóżko piętrowe), łazienka z WC; II piętro: sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz pokój dzienny z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC. TV.

Pieski

tak - ok. 30 EUR/tydz. (na zapytanie).

Kategoria lokalna

brak.

Dopłaty

dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

W cenie

prąd, ogrzewanie, woda, bielizna pościelowa i ręczniki (1 x zmiana/tydz.). Obowiązkowe opłaty na miejscu: kaucja zwrotna 200 EUR/apt., sprzątanie końcowe 50 EUR/apt./standard, 70 EUR/apt./comfort/superior (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić lub opłata 50 EUR), taksa klimatyczna - ok. 1 EUR/os/dzień.

Świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminach 01-23.12.2012; karnet 6-dniowy Superskirama Adamello Brenta w cenie. W terminie 16-23.03.2013; karnet 6-dniowy Madonna di Campiglio. Uwaga! w terminie 16-24.03.2013 istnieje możliwość dopłaty do 6 dniowego karnetu Superskirama Adamello Brenta w wysokości 450 zł/os lub dopłata do karnetu 6-dniowego Pinzolo w wysokości 145 zł/os. Cena za osobę w apartamencie. Uwaga! Vacat, opłata za każde wolne łóżko w terminach 01-22.12.12 - 415 zł/tydz., w terminie 16-23.03.13 - 470 zł/tydz.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota w godz. 16.00-18.00 (w przypadku opóźnienia, konieczny telefon do recepcji podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

nie.

Samolot i transfer

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY