Hotel Bellavista

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

w dzielnicy Giustino, do centrum Pinzolo ok. 1 km.

W

63 pokoje, restauracja, bar, pomieszczenie klubowe, winda. WLAN w całym obiekcie gratis.

W

bufet śniadaniowy, wieczorem wybór 3-daniowego menu i bufet sałatkowy. 1 x na tydzień kolacja z lokalnymi produktami i muzyką na żywo.

Z

prysznic, WC, suszarka, telefon, sejf, TV. A1A: pokój 1-os. (ok. 10 m kw.). A2A: pokój 2-os. (ok. 18 m kw.).

S

menu bożonarodzeniowe bez napojów, menu sylwestrowe z napojami w cenie (wino i woda podczas kolacji, wino musujące o północy). Menu sylwestrowe dla dzieci 3-14 lat z animacją.

D

pokój zabaw, mini klub (codziennie 14-20:00).

O

ok. 1,50 EUR/dzień/os. od 14 lat.

L

do 2 lat w cenie.

P

w cenie.

Z

nie.

S

Wyciąg: ok. 1,5 km (Pra Rodont)Skibus: hotelowyTrasa biegowa: ok. 3 kmNarciarnia: w hotelu

D

20% zniżki na wstęp w Wellnesscenter (ok. 500 m, transfer z hotelu gratis), 10% zniżki na wypoż. sprzętu. 2 x na tydzień wędrówka na rakietach śnieżnych (ok. 2 godz. 1 x w ciągu dnia, 1 x wieczorem).

Z

1-2 dzieci (2-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY