Hotel Casa Stella Falcade

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

REGION

Włochy/TRYDENT-Tre Valli/Moena (Dolomity Superski)

Położenie

na wysokości ok. 1200 m n.p.m., w różnych miejscach, od ok. 50 m do 1500 m od centrum miasteczka Falcade (Veneto - Wenecja Euganejska) w regionie Tre Valli we włoskich Dolomitach. Do najbliższego wyciągu Molino-Le Buse (połączenie z trasami i wyciągami San Pellegrino) od ok. 200 m do 2,5 km. Przystanek skibusa (gratis) w odległości ok. 50-300 m. Apartamenty znajdują się w budynkach 2-3 piętrowych. Do terenów narciarskich i wyciągów Ski Civetta ok. 20 km.

Wyposażenie

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis).

Internet

nie.

Karty kredytowe

nie.

Apartament mono 4-osobowy

składa się z pokoju dziennego z rozkładaną podwójną kanapą i z łóżkiem małżeńskim wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC.

Apartament bilo 4-osobowy

składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz z pokoju dziennego z rozkładaną podwójną kanapą i aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC.

Apartament trilo 6-osobowy

składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, lodówka, kuchenka). Łazienka z WC. Uwaga! Na zapytanie dostępne apartamenty TRILO 4 oraz QUADRILO 6.

Pieski

na zapytanie (płatne ok. EUR 40/tydz.).

Kategoria lokalna

brak.

Dopłaty

Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5%. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

W cenie

prąd, woda, gaz, ogrzewanie, bielizna pościelowa, ręczniki.

Obowiązkowe opłaty na miejscu

kaucja zwrotna EUR 150/apt., końcowe sprzątanie EUR 40 w apt. MONO/BILO, EUR50 w apt. TRILO, EUR60 w apt. QUADRILO (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić lub płatne dodatkowo EUR 25/apt), taksa klimatyczna EUR0,50 os./dzień.

świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Oferta Free Ski - karnet w cenie

nie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota w godz. 17.00-19.00 (w przypadku opóźnienia, konieczny telefon do recepcji, który jest podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 09.00.

Autokar

nie.

Samolot i transfer

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY