Hotel Bonetei

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

WLOCHY

P

Val di Sole inaczej zwane Doliną Słońca jest jednym z najbardziej topowych kurortów narciarskich nie tylko z powodu idealnej infrastruktury ale również z powodu wyjątkowych warunków pogodowych (średnio 8 na 10 dni słonecznych). Stacja w sumie posiada 360km tras o zróżnicowanym poziomie trudności. 

Z

Rezydencja Ai Bonetei to struktura posiadająca osiem apartamentów trzypokojowych z bardzo dobrym położeniem – 800m od centrum Dimaro, w bliskiej odległości od miejscowości Folgarida. Przystanek Ski busa, dowożący narciarzy pod wyciąg znajduje się zaledwie do 200 metrów od budynku.
Każdy apartament składa się z: salonu (z rozkładaną 2-osobową sofą), kuchni, dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami pojedynczymi), łazienki, dwóch łazienek, tarasu, balkonu. 

S

W cenie: Wynajem apartamentu (bez wyżywienia), jedno miejsce parkingowe bezpłatne, autonomiczne ogrzewanie, Wi Fi (darmowe), TV Sat, pościel i ręczniki oraz sejf.szafka na sprzęt narciarski (1 na apartament).
Dodatkowo płatne obowiązkowo: Sprzątanie końcowe (50€/apartament), kaucja zwrotna (100€/apartament), opłata klimatyczna 1,5€/os/dzień.

U

Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 15:00-18:00. Wykwaterowanie w dniu wyjazdu od godziny 10:00.

U

OFERTA NA ZAPYTANIE!
Rezerwacja w systemie nie jest równoznaczna z rezerwacją miejsc w hotelu, po założeniu rezerwacji prosimy o oczekiwanie na potwierdzenie. 
Filmy:

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY