Hotel Apartamenty w Cogolo di Pejo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Region

TRENTINO/WŁOCHY

Położenie

zlokalizowane w spokojnej okolicy Cogolo di Peio. W odległości 100-600 m od Strefy Animacji. Każdy apartament posiada TV sat., prywatny parking. Przystanek skibusa znajduje się obok obiektu i kursuje do Peio co pełną godzinę. Skibus do Marillevy, Folgaridy, Madonny, Passo Tonale kursuje 2 x do południa i 2 x po południu. Dla posiadaczy skipassów jest darmowy.


 

Apartamenty

 


Apartamenty 4-os. (min. 2 os.) BILO 4 (ok. 40 m²) – 1 sypialnia, pokój gościnny z rozkładaną sofą, połączony z jadalnią i aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), łazienka z pralką, TV.


 

Apartamenty 6-os. (min. 4 os.) TRILO 6 (48-60 m²) – 2 sypialnie, pokój gościnny połączony z jadalnią i aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), łazienka. Kaucja płatna po przyjeździe – 100 € za apartament. Za opłatą

pościel i ręczniki – 10 €/os./tydz. Końcowe sprzątanie (obligatoryjne) – 30 €/apart., wyjątek: Casa Crocus – płatne 30 €, jeśli klient nie sprzątnie sam.


 

Informacje dodatkowe

Świadczenia: w cenie najmu: prąd, woda, ogrzewanie. Za opłatą: kaucja 100 €, sprzątanie końcowe 30 €, pościel i ręczniki 10 €/osoba/tydz. (na życzenie).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY