Hotel Los Andes

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

na wys. ok. 1000 m n.p.m.

W

recepcja, pomieszczenie klubowe z WLAN (gratis). Restauracja, bar, winda.

W

bufet śniadaniowy, wieczorem wybór 3-daniowego menu i bufet sałatkowy. 16-18:00: tea time (herbata i ciastka). 1 x na tydz. kolacja tematyczna.

Z

prysznic, WC, suszarka, telefon, TV sat., WLAN gratis, sejf i balkon. A2A: pokój 2 os. Classic, dostawki na łóżku piętrowym. A2B: pokój 2-os. Superior, większy, z 1 dostawką. A2S: pokój 2-os., wariant ekonomiczny. A2F: 2 pokoje 2-os. (ok. 25 m kw.) z 2 łazienkami połączone drzwiami.

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

W

wyremontowany kryty basen (ok. 14 x 7 m) ze zintegrowanym jacuzzi, sauna.

O

ok. 2,20 EUR/dzień/os. od 14 lat.

L

do 2 lat w cenie. Maks. liczba os. nie może zostać w ten sposób przekroczona (oprócz A2F).

P

w cenie.

Z

tak, małe ok. 10 EUR/dzień.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 2 km (Cermislam), ok. 13 km (Pampeago)Skibus: ok. 100 mTrasa biegowa: ok. 2 kmWypoż. sprzętu: w hotelu (10% zniżki)Narciarnia: w hotelu

D

5% zniżki na kilkudniowy skipass Val die Fiemme/Obereggen (dla osób pełnopłatnych). 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu. Wędrówki z przewodnikiem na rakietach śnieżnych w cenie.

Z

1-2 dzieci (do 7 lat): pobyt gratis, (8-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY