Hotel Schloss Hotel and Club Dolomiti

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Dolomity, Włochy

P

w słonecznym i centralnym miejscu. Sklepy i restauracje ok. 50 m.

W

mieszczący się w historycznym budynku, cieszący się niezmienną popularnością hotel z tradycjami należący do sieci Union Hotels, oferuje 90 pokoi oraz recepcję, windę, pomieszczenie klubowe, bar, kawiarnię, jadalnię i restaurację. Wi-Fi w całym hotelu gratis.

W

bufet śniadaniowy. Wieczorem wybór 3-daniowego menu, bufet sałatkowy. 1 x na tydzień uroczysta kolacja.

Z

z prysznicem, WC, telefonem, TV sat., sejfem, centralnym ogrzewaniem, suszarką do włosów, bez balkonu. A2B/A2T: pokoje 2-os. A1A: pokój 1-os., bez balkonu. A2C: pokój 2-os. Prestige, o podwyższonym standardzie, wyposażenie jak A2B, dodatkowo z wanną lub prysznicem z hydromasażem. Na dostawce rozkładana kanapa lub łóżko piętrowe dla 3. i 4 os. A2S: pokój 2-os. wariant ekonomiczny (na parterze ok. 14 m kw.).

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

W

za opłatą ok. 20 EUR os./tydzień: karta klubowa uprawniająca do korzystania z sauny, łaźni parowej i siłowni w hotelu (15:30-19:00, oprócz sobót) ewent. krytego basenu w hotelu Caminetto (ok. 1,5 km).

D

mini klub, pokój zabaw.

O

ok. 1,30 EUR/dzień/os.

L

do 2 lat ok. 10 EUR/dzień. Rezerwacja w biurze podróży.

P

w cenie (w miarę dostępności). Garaż ok. 9 EUR/dzień.

Z

nie.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 350 m (kolejka kabinowa Belvedere)Skibus: ok. 100 m (za opłatą)Trasa biegowa: ok. 350 mNarciarnia: w hoteluSkipass serwis

Z

1 dziecko (2-18 lat): zniżka procentowa.

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY